השומרים, הג'נטלמן והאקדח: המלצת יום שני

השומרים

מה לראות היום בטלוויזיה (שני, שמחת תורה): השומרים, הג'נטלמן והאקדח, ראש העיר, מונית הכסף, חנוך דאום – ההופעה, המתמחה, מוקד 911, מזכירת המדינה, המתים המהלכים, הפשע – ג'יפסי רוז, האנטומיה של גריי, מיליון דברים קטנים, מלכת הדרום, אריות הים, מטומטמת.

שלל מהנכר: השומרים (Watchmen). וגם מר רובוט, NCIS לוס אנג'לס, God Friended Me, מזכירת המדינה, הטירון (The Rookie), איש משפחה, Bob's Burgers, Bless the Harts, משפחת סימפסון, Batwoman, סופרגירל, World On Fire, The War of the Worlds, Godfather of Harlem, אן עם הצמות (Anne With an E), שני פרקים של Robot Chicken.

בקשת 12 ב-21:15, מונית הכסף

בקשת 12 ב-22:00, חנוך דאום – ההופעה
חנוך דאום במופע סטנד אפ מיוחד בעיר באר שבע. בדרך להופעה, חנוך אוסף טרמפיסטים מכל הסוגים.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv + ב-HOT HBO ב-22:00, השומרים
העיבוד המדובר של דיימון לינדלוף ("אבודים", "הנותרים") ו-HBO לקלאסיקת הקומיקס של אלן מור, שתיארה עולם שבו קיומם של גיבורי-על הוביל למציאות חלופית שבה ארה"ב ניצחה את המלחמה בווייטנאם, ריצ'רד ניקסון נותר נשיא ארה"ב, פרשת ווטרגייט מעולם לא התפוצצה ועוד. הסדרה החדשה של לינדלוף משתמשת בחומר המקור כנקודת מוצא לסיפור חדש שמתרחש שנים אחרי כן. רג'ינה קינג ("הנותרים", "סיפורו של רחוב ביל") מככבת ולצדה קאסט מרשים ועטור כוכבים, בהם זוכה האוסקר ג'רמי איירונס ("תהפוכות הגורל", "בית הרוחות"), דון ג'ונסון ("מיאמי מחלק מוסר"), ג'ין סמארט ("פארגו", "עיצובים"), טים בלייק נלסון ("אחי, איפה אתה?"), זוכה האוסקר לואיס גוסט ג'וניור ("קצין וג'נטלמן", "שורשים"), יאיא עבדול-מאטין השני ("אקוומן"), טום מיסון ("סליפי הולו"), פרנסס פישר ("טיטאניק"), ג'יימס וולק ("מד מן") ואחרים.

בסלקום tv, ראש העיר
קומדיה מוזיקלית קצרת ימים של ABC מבית היוצר של זוכה הטוני דוד דיגס ("שחור כזה", המחזמר "המילטון"), על אודות ראפר עם פה גדול שעסקיו נמצאים בצניחה (ברנדון מייקל הול, "משלחת חיפוש") מחליט כגימיק יח"צני לרוץ למשרת ראש העירייה בה הוא מתגורר, ומוצא את עצמו נבחר בסופו של דבר למשרה הרמה. כעת עליו להסתמך על חכמת הרחוב שלו כדי לנסות ולשנות את הקיבעון שאליו נקלעה העיר. ליה מישל ("גלי") ודיוויד ספייד ("תהרוג אותי וזהו") כיכבו אף הם.

סרטים:

ב-yes4 ב-22:00, הג'נטלמן והאקדח
דרמת פשע עטורת שבחים בכיכובו של רוברט רדפורד. סיפורו האמיתי והבלתי ייאמן של פורסט טאקר, פושע מזדקן וכריזמטי, אשר בגיל 70 הדהים את ארה"ב כשברח מכלא סאן קוונטין השמור היטב ויצא יחד עם שותפיו לפשע לשרשרת מעשי שוד של בנקים. פגישה מקרית עם אזרחית תמימה מתחילה קשר קסום בין השנים, קשר שיסכן את החופש שלו. גם עם קייסי אפלק, סיסי ספייסק, דני גלובר. ארה"ב 2018.

ולא לשכוח:
המתמחה 3 ב-yes VOD
מוקד 911 עונה 3 ב-yes VOD
מזכירת המדינה 7 ב-yes VOD
האנטומיה של גריי 16 ב-yes Drama ב-21:15
מיליון דברים קטנים ב-yes Drama ב-22:00
אריות הים 3 ב-yes Action ב-22:00
הפשע: ג'יפסי רוז ב-yes Edge ב-22:00
מטומטמת 3 ב-HOT3 ב-22:15
מלכת הדרום 4 ב-yes Action ב-22:45
המתים המהלכים 10 ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו