יורשים, משפחת ג'מסטון: המלצת יום שני

משפחת ג'מסטון

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): ג'יין הבתולה, האקסית המטורפת, החטאים, בתי הכלא הקשוחים בעולם, האחים סיסטרז, גבר גבר 2, פרקים אחרונים לעונה של יורשים ומשפחת ג'מסטון, פרק אחרון לגמרי של בולרז. המתמחה, מוקד 911, מזכירת המדינה, המתים המהלכים, הפשע – ג'יפסי רוז, האנטומיה של גריי, מיליון דברים קטנים, מלכת הדרום, אריות הים, מטומטמת, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר.

שלל מהנכר: The War of the Worlds – עיבוד טלוויזיוני בן שלושה פרקים בהפקה של ה-BBC לספר המד"ב הקלאסי של ה"ג' וולס, בכיכובם של אלינור טומלינסון ("פולדארק", "אמן האשליות"), רייף ספול ("מת על המתים"), רופרט גרייבס ("שרלוק") ורוברט קרלייל ("טריינספוטינג"). באנגליה של ראשית המאה ה-20, זוג אוהבים שמבקש להתחיל חיים משותפים ביחד, נאלץ להתמודד עם פלישת חייזרים ואויבים שהוא אינו יכול להבין את טיבם.

Total Control – דרמה אוסטרלית חדשה בכיכובה של רייצ'ל גריפיתס ("עמוק באדמה"). שמגלמת את ראשת הממשלה האוסטרלית, פוליטיקאית נכונה תככנית ואלי קרב, שמנצלת הזדמנות כאשר פוליטיקאית אבוריג'ינית עולה מוצאת את עצמה במרכזה של תשומת-לב תקשורתית.

פרקים אחרונים לעונה של יורשים, משפחת ג'מסטון ו-Sanditon. פרק אחרון לגמרי של בולרז.

וגם מר רובוט, המתים המהלכים, ג'ון אוליבר, NCIS לוס אנג'לס, God Friended Me, מזכירת המדינה, הטירון (The Rookie), איש משפחה, Bob's Burgers, Bless the Harts, משפחת סימפסון, Batwoman, סופרגירל, Robot Chicken, World On Fire, Godfather of Harlem.

בנטפליקס, ג'יין הבתולה (Jane The Virgin)
העונה החמישית והאחרונה של הדרמה הקומית עלתה לשירות ללא התראה.

בנטפליקס, האקסית המטורפת (Crazy Ex-Girlfriend)
גם כאן, העונה הרביעית והאחרונה של הקומדיה המוזיקלית נחתה ללא התראה.

ב-HOT8 ב-23:30, מאחורי הסורגים: בתי הכלא הקשוחים בעולם
עונה שנייה לסדרת התעודה. בלי שיחות טלפון, טיפול רפואי או תנאים בסיסיים: אלו הם בתי הכלא הקשוחים והאכזריים ביותר בעולם. הסדרה שנותנת הצצה אל החיים בבתי כלא שזכו לתואר המפוקפק "הקשוחים בעולם" חוזרת לסיבוב שני ונכנסת עמוק אל ששה בתי כלא נוספים שמראים את העולם האלים והמסוכן שמאחורי הסורגים. העונה תבקר בבתי כלא סגורים במדינות: אוקראינה, פיליפינים, קולומביה, מקסיקו וארמניה. ימים שני-חמישי, ובשבוע הבא בימים שלישי-חמישי.

יורשים

סרטים:

בקשת 12 ב-21:15, החטאים
לראשונה בברודקאסט. סרטו של אבי נשר בכיכובן של נלי תגר וג'וי ריגר. במהלך שנת 1977, שנה של מהפך, מגלות שתי אחיות את האמת מאחורי הסיפור של אביהם במהלך השואה. האחת עיתונאית בוהמיינית חושפת שערוריות שבעצמה מנהלת אורח חיים שערורייתי ונשואה לעורך שבועון פרובוקטיבי, השנייה מוזיקאית מחוננת ועצורה המנסה לפלס את דרכה בעולם הגברי והתחרותי של המוזיקה הקלאסית. בצל המהפך הפוליטי הגדול המתרחש באותה שנה, עוברות האחיות מהפך מטלטל משלהן בעקבות סוד נורא שמתגלה להן על אירוע שהתרחש בתקופת השואה, שמוביל לרצף אירועים בלתי צפויים בחייהן ובחיי הסובבים אותן. גם עם תום אבני, דורון תבורי, יבגניה דודינה. ישראל 2016.

ב-yes4 ב-22:00, האחים סיסטרז
סרטו של ז'אק אודיאר ("נביא", "חולדה ועצם"), זוכה פרס הבימוי בפסטיבל ונציה, מועמד לתשעה פרסי סזאר כולל הסרט הטוב ביותר. מערבון פשע אלים, משובח וסוחף בכיכובם של ג'ון סי ריילי, חואקין פיניקס, ג'ייק ג'ילנהול. שני אחים, מתנקשים קרי רוח, יוצאים בעקבות איש מדע המחזיק בסוד יקר ערך. כשהמרדף חוצה היבשות אחריו מתארך, הקשר המיוחד ביניהם עומד למבחן ואולי אפילו ישנה סוף סוף את אורח חייהם. ארה"ב 2018.

בנטפליקס, גבר גבר 2
לראשונה בנטפליקס. קומדיה בכיכובם של מרק וולברג, וויל פארל, מל גיבסון, ג'ון לית'גו. לאחר שהתגברו על המתיחות ביניהם ומצאו את הנוסחה המושלמת לגידול משותף של ילדיהם, בראד ודאסטי מחליטים לאחד כוחות ולחגוג את חג המולד עם שתי המשפחות. אך הם עומדים להיתקל בבעיה לא צפויה – האבות שלהם. אביו הקשוח של דאסטי ואביו הרגיש של בראד מגיעים בדיוק בזמן הנכון כדי להפוך את החג לבלגן אחד גדול. ארה"ב 2017.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של יורשים 2 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv + ב-HOT HBO ב-22:00
פרק אחרון לעונה של משפחת ג'מסטון בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv + ב-HOT HBO ב-23:00
פרק אחרון לגמרי של בולרז בשירותי ה-VOD של yes וסלקום tv
המתמחה 3 ב-yes VOD
מוקד 911 עונה 3 ב-yes VOD
מזכירת המדינה 7 ב-yes VOD
האנטומיה של גריי 16 ב-yes Drama ב-21:15
מיליון דברים קטנים ב-yes Drama ב-22:00
אריות הים 3 ב-yes Action ב-22:00
הפשע: ג'יפסי רוז ב-yes Edge ב-22:00
מטומטמת 3 ב-HOT3 ב-22:15
מלכת הדרום 4 ב-yes Action ב-22:45
המתים המהלכים 10 ב-yes Edge ב-23:00
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו