פה גדול, פיקי בליינדרס: המלצת יום שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 04/10/2019 בקטגוריה ‏כללי

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): פה גדול, כנופיית ברמינגהם, גוליית, הרסנית, חברים טובים, שתיקה רועמת, איך לגדל גיבור-על, בעשב הגבוה, ארצי – העידן החדש, דרקון – שובו של הלוחם, סיפורים מהמרתף, פרק אחרון לעונה של חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: Catherine the Great – הלן מירן מככבת בדרמה בת ארבעה פרקים של Sky הבריטית, הצוללת אל החצר הסוערת והטעונה מינית של המלכה העוצמתית ביותר בהיסטוריה. כל הפרקים עולים בבת אחת.

Light as a Feather – חלקה השני של העונה השנייה במותחן האימה של הולו, ובו משחק חברה של חבורת בני נוער משתבש כשכוח מסתורי מאיים על חיי כל אחד מהם בתורו. כל הפרקים זמינים.

המרוץ לדראג של רופול: בריטניה – ספין-אוף בריטי לתוכנית הריאליטי האהובה. רופול ומישל ויסאז' מהתוכנית המקורית נמצאות ושופטות גם כאן, לצידן לסירוגין גראהם נורטון ואלן קאר, וכן ידוענים שיגיעו לשמש כשופטים אורחים לאורך העונה, בכללם אנדרו גארפילד, מייזי וויליאמס, שריל ואחרים (ב-2 בנובמבר גם ב-yes).

וגם האנטומיה של גריי, המדריך לרוצח (How to Get Away With Murder), מיליון דברים קטנים, שלדון הצעיר, Evil, Carol's Second Act, The Unicorn, ממי (Mom), המקום הטוב, Perfect Harmony, Sunnyside, Superstore, חוק וסדר מדור מיוחד, טיטאנים, בין הקצוות (Mr. Inbetween).

איך לגדל גיבור-על

בנטפליקס, פה גדול (Big Mouth)
עונה שלישית של קומדיית האנימציה המעולה של נטפליקס, המתארת את זוועות גיל ההתבגרות וכבר חודשה לשלוש עונות נוספות מעבר לזו.

בנטפליקס, כנופיית ברמינגהם (Peaky Blinders)
עונה חמישית של סדרת המאפיונרים הבריטית התקופתית.

בנטפליקס, איך לגדל גיבור-על (Raising Dion)
סדרה חדשה של נטפליקס לכל המשפחה, בין היתר בכיכובם של מייקל ב' ג'ורדן ("הפנתר השחור") וג'ייסון ריטר. אם חד הורית חייבת להסתיר את כוחות-העל של בנה כדי להגן עליו מפני ניצול, בעודה מנסה לגלות את מקור הכוחות ולחקור את נסיבות מותו של בעלה.

בנטפליקס, ארצי: העידן החדש (My Country: The New Age)
סדרה דרום-קוריאנית תקופתית חדשה. בסוף ימיה של ממלכת גוריו בשלהי המאה ה-14, עמדו אלה שהובילו את המאבק על עתיד חדש – והאנשים הפשוטים שסיכנו הכול.

בנטפליקס, רקוב (Rotten)
עונה שנייה לסדרה התיעודית המתייחסת אל אוכל כמו בסדרת פשע אמיתי, וצוללת אל תוככי העולם התחתון של הכנת המזון על מנת לחשוף את השחיתות, בזבוז והסכנות האמיתיות מאחורי הרגלי האכילה היומיומיים שלנו. בעולם שבו רשתות אספקה עולמיות הופכות יותר ויותר שזורות ומאוחדות, הסדרה נפתחת בצלחת הארוחה שלנו ועוקבת אחר הכסף עד להשלכות המדהימות – בין אם מכוונות ובין אם לא – של רגולציה, חדשנות ותאוות בצע.

בנטפליקס, הדרקון: שובו של הלוחם (El Dragón: Return of a Warrior)
סדרה מקסיקנית חדשה. איש עסקים מטוקיו חוזר למקסיקו מולדתו כדי לתפוס את מקומו של סבו כראש קרטל סמים, ונאלץ להיאבק בשני יריבים שחומדים את התפקיד.

בנטפליקס, סיפורים מהמרתף (Creeped Out)
עונה שנייה לסדרת האימה הבריטית/קנדית לילדים שבמרכזה דמות בשם "הסקרן", אספן סיפורים מסתורי העוטה מסכה. הוא אוסף סיפורים על כישופים, מפגשים מעולם אחר וטכנולוגיה מעוותת. זמין בממשק באנגלית בלבד.

גוליית – עונה 3

באמזון פריים וידאו, גוליית (Goliath)
עונה שלישית לדרמה המשפטית של דיוויד אי. קלי בכיכובו של בילי בוב תורנטון. יש תרגום לעברית.

סרטים:

ב-yes1 ב-16:22, חברים טובים
קומדיה בריטית קלילה ומתוקה, שהוקרנה בפסטיבל חיפה. נער צנום וקצת מגושם יוצא לעזרתו של הכוכב הנאה של בית הספר בחיזורים אחר בתו הסוערת של המורה לצרפתית. בדרך הוא מגלה כי הוא בעצמו מחבב אותה. עם אלכס לאוטר ("סוף הפאקינג עולם"), ג'ונה האור קינג. בריטניה, 2018.

ב-yes3 ב-22:00, שתיקה רועמת
במהלך התגנבות לקולנוע במערב ברלין, בזמן המלחמה הקרה, נחשפים מספר תלמידים לתמונות מהמרד ההונגרי בבודפשט. עם שובם למזרח ברלין, הם מצליחים לשכנע את חבריהם לתיכון לקיים דקת דומייה ספונטנית לאות סולידריות עם קורבנות ההתקוממות. המחווה הזו מכה גלים הרבה יותר משציפו, והתלמידים הופכים לכלי משחק פוליטי בגרמניה המזרחית הפאשיסטית. בעוד מנהל התיכון מנסה לתרץ את המעשה כאקט של שובבות נעורים, שר החינוך מתערב ומכריז על הפעולה כאקט של מרי. הוא דורש לקבל לידיו את שמו של ראש המרד, אך התלמידים מחליטים לדבוק יחד, בהחלטה שתשנה את חייהם לנצח. גרמניה, 2018.

חברים טובים

ב-HOT Cinema 1 וב-yes4 ב-22:00, הרסנית
מותחן פשע זוכה פרסים בכיכובה של ניקול קידמן. שוטרת סמויה יוצאת למסע נקמה אישי במטרה לעצור שודד אלים אשר חשף את זהותה, וחמק ממנה במהלך פעילות לפני 16 שנים. הפעם היא חדורה להשלים את המשימה ולעצור אותו. גם עם טובי קבל, סבסטיאן סטן ('הנוקמים'). ארה"ב, 2018.

בנטפליקס, בעשב הגבוה
פטריק וילסון ("לזמן את הרוע") מככב בסרט אימה מצמרר המבוסס על סיפור שכתבו סטיבן קינג ובנו ג'ו היל. אישה הרה ואחיה נכנסים לשדה עצום כדי לעזור לילד שקורא לעזרה ולא מצליחים למצוא את הדרך החוצה.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של חוק וסדר מדור מיוחד 20 בכאן 11 22:39

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו