קוברה קאי, החבר דב: המלצת יום רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/09/2019 בקטגוריה ‏כללי

קוברה קאי – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): קוברה קאי עונה 2, חיות הפלא – הפשעים של גרינדלוולד, החבר דב, 11 בספטמבר, חומות של תקווה, בטיפול, פרק אחרון לגמרי של אינסטינקט. יורשים, וידה, מתוק ומר, קוד צבאי, הרומן, טופ שף, הפרבר, מאסטר שף, המירוץ למיליון.

שלל מהנכר: מר מרצדס – עונה שלישית לדרמת הפשע בכיכובו של ברנדן גליסון (בהמשך גם בסלקום tv).

פרק אחרון לעונה של Four Weddings and a Funeral. וגם אמריקה גוט טאלנט, Pandora, כנופיית המאיה, גרינליף, The Capture, Wu-Tang – An American Saga, The Great British Bake Off, Adam Ruins Everything.

ביוטיוב, קוברה קאי
העונה השנייה של הסדרה הנפלאה, שעלתה במאי האחרון אבל בתשלום וחסומה לצפייה בישראל, זמינה החל מהיום בחינם במתכונת של פרק בשבוע. היא קצת פחות מוצלחת מהעונה הראשונה, אבל עדיין שווה מאוד. צפו כאן.

ב-yes דוקו ב-21:00, החבר דב
התחרות הרשמית – פסטיבל דוקאביב 2019. קומוניסט. עוכר ישראל. אשכנזי פריבילג. במשך 13 שנות כהונתו בכנסת, נדמה שהכל כבר נאמר על דב חנין. הבמאי ברק הימן התלווה במשך תקופה ארוכה לפרלמנטר המצטיין – שחוקק מעל 100 חוקים לטובת האזרח וזכה בתואר אביר איכות השלטון – ויצר סרט שמבקש לגעת בפצעים החשופים של ישראל בת זמננו: החל בפינוי של תושבי גבעת עמל, דרך ועדת הכספים בכנסת וכלה באירוע האלים באום אל-חיראן. בכך נוצר דיוקן מפתיע ומעורר מחשבה של פוליטיקאי מזן נדיר, אשר מתעקש לא להרים ידיים ולא לאבד תקווה גם כשהמציאות הישראלית המורכבת טופחת שוב ושוב על פניו.

ב-HOT VOD, בטיפול
גרסת HBO לדרמה של HOT מגיעה לראשונה למקום שבו הכל התחיל. שלוש העונות עולות היום ל-VOD, והחל מ-18 בספטמבר היא תשודר בשידור יומי ב-HOT HBO.

סרטים:

חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד

ב-yes VOD וסלקום tv, חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד
סרט הרפתקאות, השני בסדרה המתרחשת בעולם הקסמים שבעים שנה לפני שהארי פוטר הגיע להוגוורטס. מכשף אפל בורח מבית הכלא בניו יורק ופוצח בתכנית זדונית המאיימת על שלום העולם. קוסם צעיר נקרא לדגל כדי לסכל את מזימתו. עם אדי רדמיין, ג'וני דפ, עזרא מילר, ג'וד לאו, זואי קרביץ. ארה"ב 2018.
השידור הליניארי ב-yes – בערב ראש השנה.

ב-yes1 ב-21:30, חומות של תקווה
במלאת 25 שנים לקלאסיקה.

ב-yes4 ב-22:00, 11 בספטמבר
דרמה המבוססת על סיפור אמיתי, שמתרחש במהלך פיגועי 11 בספטמבר במרכז הסחר העולמי בניו יורק, בכיכובם של צ'ארלי שין, וופי גולדברג. כאשר המטוס הראשון פוגע במרכז הסחר העולמי, חמישה אנשים –איש עסקים מיליארדר, אשתו המנוכרת, שליח אופניים, בחורה צעירה ועובד אחזקה של הבניין – מוצאים את עצמם לכודים במעלית, כשהקשר היחידי שלהם הוא עם מפעילת המעליות, המדריכה אותם דרך האינטרקום, בעוד הם מנסים נגד כל הסיכויים להיחלץ ולהגיע למקום מבטחים, לפני התמוטטות הבניינים.

ולא לשכוח:
הפרבר בסלקום tv
טופ שף 13 ב-HOT3 ב-20:45
האזרח גואטה בכאן 11 ב-21:05
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
המירוץ למיליון 7 בערוץ 13 ב-21:15
הרומן 5 ב-HOT HBO ב-22:00
קוד צבאי ב-yes Action ב-22:00
יורשים 2 ב-yes Edge ב-22:00
פרק אחרון לגמרי של אינסטינקט 2 ב-yes Action ב-22:45
וידה 2 ב-yes Action ב-23:00
מתוק ומר 2 ב-yes Action ב-23:35

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו