שייקה אופיר, קוד צבאי: המלצת יום רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 04/09/2019 בקטגוריה ‏כללי

החיים הנסתרים של שייקה אופיר

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): החיים הנסתרים של שייקה אופיר, קוד צבאי, האזרח גואטה, יורשים, ויניל, פרק אחרון לעונה של Human Discoveries. וידה, מתוק ומר, אינסטינקט, הרומן, טופ שף, מר מרצדס, הפרבר, מאסטר שף, המירוץ למיליון.

שלל מהנכר: The Capture – סדרת מתח של ה-BBC בכיכובם קאלום טרנר ("חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד") והולידיי גריינג'ר, על אודות חייל גאה המוצא את עצמו לכוד ברשת של שקרים, בגידה ושחיתות.

אחרי סדרת התעודה על להקת ההיפ הופ החלוצית וו טאנג קלאן ששודרה מוקדם יותר השנה (וזמינה ב-yes), מגיעה גם Wu-Tang: An American Saga – דרמה של הולו המגוללת את סיפורו של ההרכב. שלושה פרקים ראשונים זמינים בתור התחלה, ולאחר מכן פרק כל שבוע.

כנופיית המאיה – עונה שנייה לספין-אוף של "ילדי האנרכיה" (בסמוך גם ב-yes).

גרינליף – עונה רביעית לדרמה הסבונית על המשפחה המנהלת כנסיית-על (בהמשך גם בנטפליקס).

קונאן ללא גבולות (Conan Without Borders) – פרק חדש במסגרת הרפתקאותיו של קונאן אובריאן ברחבי העולם, והפעם בגרינלנד, בין היתר בניסיון לרכוש את האי מהדנים (בהמשך גם בנטפליקס).

וגם אמריקה גוט טאלנט, Pandora, The Great British Bake Off, Adam Ruins Everything.

בכאן 11 ב-21:05, האזרח גואטה
האזרח גואטה יוצא לקרב על הבריאות שלנו. איך אפשר לגרום לחברות הביטוח לקחת אחריות על ביטוחי הבריאות שהם מוכרים לנו כשאנחנו בריאים, אך מנסים להתנער מאיתנו ברגע האמת?

ב-yes דוקו ב-21:00, החיים הנסתרים של שייקה אופיר
התחרות הרשמית – פסטיבל דוקאביב 2019. אין ישראלי שלא מכיר את אופיר כבדרן, פנטומימאי או כוכב קולנוע ותיאטרון – אבל לא רבים באמת הכירו את האדם שמאחורי אלף הפרצופים. הסרט מביא בשני חלקים (בשידור יומי) את סיפורו המלא של האיש שרצה יותר מכל להצחיק ולהיות נאהב, ואף הצליח להגיע לפסגת עולם הבידור בישראל ומחוצה לה, אבל שילם מחיר אישי ומשפחתי כבד. במקביל לקריירה המזהירה של אופיר, הסרט מפנה לראשונה זרקור אל הנשים המשמעותיות ביותר בחייו, ומשרטט – באמצעותן ובאמצעות משתתפים נוספים וחומרי ארכיון שטרם נראו – דיוקן אישי ופסיכולוגי מפתיע של האיש שהפך לאיקון תרבות. בימוי, הפקה ותסריט: ארי דוידוביץ'.
שני החלקים זמינים החל מהיום ב-VOD.

ב-yes Action ב-22:00, קוד צבאי
דרמה משפטית-צבאית של CBS (במקור The Code) בכיכובה של דיינה דילייני ("עקרות בית נואשות", "צ'יינה ביץ'") שבוטלה אחרי עונה אחת בת 12 פרקים. הסדרה עוסקת במוחות המבריקים ביותר בצבא, שמתמודדים עם האתגרים המשפטיים הקשים ביותר שעומדים בפני כוחות ארה"ב. בתפקידם כתובעים, סנגורים וחוקרים, החיילים האלו עובדים יחד ומשרתים את ארצם בנאמנות, לעיתים קרובות

ב-yes Edge ב-22:00, יורשים
שידור ליניארי לסדרת הדרמה הקומית השחורה של HBO.

קוד צבאי

ב-HOT VOD, ויניל
הפיאסקו של מרטין סקורסזי ב-HBO, שהתיימר לתאר את התפוצצות המוזיקה בניו יורק של שנות ה-70 והיה מתיש, בינוני וכושל, מגיע ל-HOT VOD על כל עשרת פרקיו.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של Human Discoveries בפייסבוק
מר מרצדס 2 בסלקום tv
הפרבר בסלקום tv
טופ שף 13 ב-HOT3 ב-20:45
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
המירוץ למיליון 7 בערוץ 13 ב-21:15
הרומן 5 ב-HOT HBO ב-22:00
אינסטינקט 2 ב-yes Action ב-22:45
וידה 2 ב-yes Action ב-23:00
מתוק ומר 2 ב-yes Action ב-23:35

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו