ארץ נהדרת, מהומה באגף 99: המלצת יום שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 03/09/2019 בקטגוריה ‏כללי

ארץ נהדרת (צילום: משה נחומוביץ')

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): ארץ נהדרת, בולרז, מהומה באגף 99, גזר הדין, חתונה ממבט ראשון, ספיידרמן – השיבה הביתה, פרק אחרון של קירי. הנערים, לגיון, משמרת לילה ארצית, קבור בחצר האחורית, הטופ מודל הבאה, חופי צ'סאפיק, טיול שורשים, סליחה על השאלה, מה אתם הייתם עושים, לה פמיליה.

שלל מהנכר: A Confession – סדרת פשע בריטית חדשה בכיכובו של מרטין פרימן ("שרלוק", "הפנתר השחור"), המבוססת על סיפור אמיתי. בלש שחוקר את היעלמותה של צעירה בת 22, מחליט לשבור את הכללים כאשר הוא מאתר חשוד.

Steven Universe: The Movie – סרט המשך לסדרת האנימציה האהובה על הילד שגדל עם שלוש חייזריות דמויות אדם.

וגם Grand Hotel, הנערים (Our Boys), חלל אינסופי (Final Space), אבא אמריקאי, Stath Lets Flats, The Gulf.

בקשת 12 ב-21:15, ארץ נהדרת
פרקים חדשים של תוכנית הסאטירה, לקראת הבחירות הבאות עלינו ל— הבאות עלינו.

ב-yes Real ב-21:15, חתונה ממבט ראשון
עונה שביעית של הגרסה האמריקאית, שידור יומי.

ב-yes Edge ב-21:30, בולרז
שידור ליניארי לעונה החמישית והאחרונה של הקומדיה בכיכובו של דווין ג'ונסון.

ב-yes דוקו ב-22:00, גזר הדין
זוכה פרס הקהל– פסטיבל סאנדנס 2018. סינדי שאנק היתה בת 20 כשניהלה זוגיות עם גבר שסחר בסמים. שנים רבות לאחר שבן הזוג נרצח וסינדי כבר הקימה משפחה חדשה וילדה שלוש בנות – היא נעצרת יום אחד ע"י המשטרה על בסיס חוק ה"עונש המנדטורי המינימלי" הנהוג בארה"ב, לפיו כל אדם שקשור באופן מסוים לעבירה על החוק (כגון, סחר בסמים, זנות, אלימות וכו') יקבל את אותו גזר דין כמו הנאשם המרכזי, ללא קשר לחומרת העבירה שביצע (או במונח האמריקאי המקובל – "בעיית בת הזוג"). עונשה נקבע ל-15 שנה בכלא. רודי ולדז, אחיה של סינדי, מתחיל לתעד את המשפחה שנשארה מאחור, שמונה חודשים לאחר גזר הדין של סינדי, לאורך תשע שנים. מאות שעות צילום נערכו לסרט המרגש הזה, שמביא למסך את ההתמודדות של הבעל והבנות, את המעבר של סינדי לכלא מרוחק, את המאבק המשפחתי לשינוי החקיקה לפני תום כהונתו של הנשיא אובמה ועד הסוף האופטימי של הסיפור.

מהומה באגף 99

בסלקום tv ובפרטנר TV, פשע אמריקאי
שלוש העונות של דרמת הפשע המהוללת בכיכובם של פליסיטי הופמן, טים האטון, רג'ינה קינג ואחרים. מדי עונה מוצג סיפור חדש עם דמויות חדשות העוסק בפשע אחר, הכרוך בנושאים רגישים כמו גזע, מין, פוליטיקה ומעמדות.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, מהומה באגף 99
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמת פשע עטורת שבחים בכיכובו של וינס ווהן ("בלש אמיתי"). מתאגרף לשעבר נסחט ע"י כנופיית סמים אלימה ומסוכנת ונאלץ בעל כורחו להיכנס לכלא שמור ולבצע שם משימת חיסול. גם עם ג'ניפר קרפנטר ("דקסטר"), דון ג'ונסון. ארה"ב 2017.

בנטפליקס, ספיידרמן: השיבה הביתה (Spider-Man: Homecoming)
לראשונה בנטפליקס, להיט האקשן הנהדר עם גיבור העל האהוב של מארוול, בכיכובם של טום הולנד, מריסה טומיי, רוברט דאוני ג'וניור ומייקל קיטון. אחרי שסייע לצוות הנוקמים חוזר פיטר פארקר לחייו הרגילים כתלמיד תיכון, ולא אחד המקובלים שבהם. נחוש להרשים את המנטור שלו, איירון מן, הוא מקדיש את כל זמנו הפנוי בסיורים ברחובות ניו יורק וחיפוש אחר פושעים להילחם איתם. אז הוא נתקל בנבל חדש ומסוכן שמחזיק בנשק רב עוצמה המאיים על כל מה שחשוב לו ועל העיר כולה.

ולא לשכוח:
הנערים בשירותי ה-VOD של HOT, yes, סלקום tv ופרטנר TV + ב-HOT HBO ב-22:00
חופי צ'סאפיק 4 בנטפליקס
הטופ מודל הבאה 22 ב-ב-HOT3 ב-20:45
סליחה על השאלה 2 בכאן 11 ב-21:05
מה אתם הייתם עושים בערוץ 13 ב-21:15
טיול שורשים בכאן 11 ב-21:34. הפעם: טהוניה רובל
קבור בחצר האחורית ב-yes Action ב-22:00
לגיון 3 ב-yes Edge ב-22:00
לה פמיליה בערוץ 13 ב-22:15
משמרת לילה ארצית ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון של קירי ב-yes Edge ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו