האזור החם, ארצ'ר: המלצת יום ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/09/2019 בקטגוריה ‏כללי

האזור החם

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): האזור החם, ארצ'ר, ברגמן – שנה בחיים, חדר 104, רוח רפאים, לוחם, שלג צח, שיי טאון, NCIS לוס אנג'לס, ריביירה, אמריקה גוט טאלנט, תוצאות האמת, נינג'ה ישראל, המירוץ למיליון.

שלל מהנכר: עונה חדשה של The Jonathan Ross Show. וגם The Terror, Lodge 49, הרומן, כוח, On Becoming a God in Central Florida, Pennyworth.

בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-22:00, האזור החם
מיני סדרה בת ששה פרקים של נשיונל ג'יאוגרפיק בכיכובה של ג'וליאנה מרגוליס ("האישה הטובה"), המתארת את מאורעות התפרצות האבולה ב-1995 באפריקה. גם עם נואה אמריך ("האמריקנים"), טופר גרייס ("מופע שנות השבעים"), גרייס גאמר ("מר רובוט"), רוברט שון לנארד ("האוס") ואחרים. שני פרקים בכל יום ראשון.

בנטפליקס, ארצ'ר (Archer: 1999)
עונה עשירית חדשה של קומדיית האנימציה, שממציאה את עצמה מחדש כסדרת מד"ב ועוקבת אחר צוות של חללית אבודה בחלל.

ב-HOT HBO ב-23:00, חדר 104
שידור ליניארי שבועי לעונה השלישית.

ארצ'ר – עונה 10

ב-yes דוקו ב-22:00, ברגמן: שנה מהחיים
פסטיבל קאן 2018. שנת 1957 היתה השנה החשובה והמשמעותית ביותר ביצירה של אחד מגדולי הבמאים בכל הזמנים – אינגמר ברגמן. בשנה זו יצר את "החותם השביעי" ו"תותי בר" ויצירות נוספות רבות לתיאטרון, לטלוויזיה ולרדיו. למרות הבעיות הבריאותיות שסבל מהן ומערכות היחסים הרומנטיות והמיניות הרבות שניהל באותה תקופה – זו היתה השנה שהביאה אותו לצמרת של עולם הקולנוע העולמי. הסרט של הבמאית השוודית ג'יין מגנוסון סוקר את חייו ויצירתו של ברגמן, תוך שהוא מתמקד בשנת 1957 וברומנים שניהל עם חלק גדול מכוכבותיו. מתברר שבעוד על המסך הוקרנו הדמויות הנשיות המדהימות שיצר, בחייו האישיים המצב היה שונה.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, רוח רפאים
סרטים שחייבים לראות, לציון עשור למותו של פטריק סווייזי. משדר הערוץ את הדרמה הרומנטית האהובה והסופר מצליחה בה כיכב לצד דמי מור. סווייזי מגלם בחור צעיר שנרצח וחוזר לעולמנו כרוח רפאים במטרה להזהיר את אהובתו מסכנה האורבת לה. למשימה זו הוא נעזר במדיום לא שגרתית (וופי גולדברג, שזכתה בפרס האוסקר על משחקה). ארה"ב, 1990.
לזכרו של סווייזי עלו לקטגוריית המומלצים בספריית yesVOD24/7 כמה מסרטיו הגדולים ביותר, כולל "ריקוד מושחת", "רוח רפאים" ו"שומר הבארים".

בסלקום tv, לוחם
לראשונה בסלקום. טום הארדי ("רוקנרולה") וג'ואל אדג'רטון ("לחסל את האס") מגלמים שני אחים מנותקים זה מזה שמוצאים עצמם באותה זירה בקרבות אמנויות לחימה קטלניים. הראשון חוזר הביתה מהצבא כדי שאביו יאמן אותו לקראת תחרות "ספרטה" הקשוחה, בעוד השני הוא מרצה לפיזיקה הפונה לאגרוף כדי לכסות את חובותיו הרבים, לפני שיאבד את ביתו לנושים. כשהוא מבקש מהמאמן שלו לרשום אותו ל"ספרטה", הוא לא מודע לתוכניות המקבילות של אחיו. ניק נולטה הוותיק מגלם את אביהם השתיין בתפקיד שזיכה אותו במועמדות לאוסקר. גם עם ג'ניפר מוריסון. ארה"ב 2011.

ולא לשכוח:
אמריקה גוט טאלנט 14 בסלקום tv
ריביירה 2 ב-HOT3 ב-20:45
נינג'ה ישראל 2 בקשת 12 ב-21:15
המירוץ למיליון בערוץ 13 ב-21:15
תוצאות האמת בכאן 11 ב-21:50
שני פרקים של NCIS לוס אנג'לס 5 ב-yes Action ב-22:00
שיי טאון 2 ב-yes Edge ב-22:00
שלג צח 3 ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו