ונום, אלמנות: המלצת שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/09/2019 בקטגוריה ‏כללי

ונום

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): ונום, אלמנות, שונה אך דומה, אימוג'י – הסרט, צל של אמת – רוצח כביש החוף, שני פרקים אחרונים של רק להיום, שני פרקים אחרונים לעונה של בלגן בבית, גמר מאסטר שף ישראל. חדר 104, ללא מילים, בוגרת-כזה, גבר מי שנשאר אחרון, חד הוריים, המתופפת הקטנה, המירוץ למיליון.

שלל מהנכר: Hot Date – עונה שנייה לתוכנית המערכונים של רשת הכבלים האמריקאית Pop, המבוססת על סדרת הרשת באותו שם ועוסקת במערכות יחסים (בהמשך גם בנטפליקס).

פרק אחרון לגמרי של קילג'ויס (Killjoys). וגם חדר 104, Scarborough, QI.

בערוץ 13 ב-21:15, צל של אמת: רוצח כביש החוף
אחרי ששודרה ב-HOT8, מגיעה העונה השנייה והבינונית של סדרת הפשע האמיתי הישראלית גם לכאן. בשנות ה-70 וה-80 נרצחו שורה ארוכה של נשים צעירות לאורך כביש החוף. כל הגופות נמצאו בשטח פתוח באותו רדיוס של 10 ק"מ, לאחר שנאנסו, הוכו ונחנקו למוות באמצעות חזייה או פריט לבוש אחר שהודק לצווארן. קווי הדמיון הבולטים בין הרציחות מעלים חשד כבד שכולם בוצעו בידי רוצח סדיסט אחד, שהצליח להערים על רשויות החוק ולחמוק מהדין. העונה השנייה של סדרת הדוקו-פשע עטורת הפרסים חוזרת אחורה בזמן בניסיון לפענח את אחת התעלומות המסתוריות ביותר בישראל, ולהתחקות אחר עקבותיו של הרוצח הסדרתי האכזרי ביותר בתולדות המדינה. שני פרקים ברצף מתוך ארבעה בסך הכל.

סרטים:

ב-HOT Cinema 1 ב-22:00 ובסלקום tv, ונום
שובר הקופות בכיכובם של טום הארדי, מישל וויליאמס, וודי הרלסון. במשך שנים ניסה אדי ברוק בתור עיתונאי להפיל את המדען הנודע לשמצה קרלטון דרייק – אובססיה שהרסה את הקריירה של אדי ואת מערכת היחסים שלו עם חברתו אן. כשוונום, אחד מניסוייו של דרייק, מתמזג עם גופו של אדי, הוא זוכה לפתע בכוחות על אדירים ובהזדמנות לעשות מה שהוא רוצה. מעוות, אפל, בלתי צפוי ומלא זעם, ונום מקשה על אדי לשלוט ביכולות המסוכנות החדשות שלו. בזמן שוונום ואדי זקוקים זה לזה כדי להשיג את מה שהם רוצים, הם הופכים קשורים יותר ויותר אחד לשני. ארה"ב 2017.

ב-yes4 ב-22:00, אלמנות
דרמת מתח בכיכובם של ויולה דיוויס, מישל רודריגז, קולין פארל וליאם ניסן. סיפורן של ארבע נשים שהבעלים שלהן נרצחו בעת ניסיון שוד. כעת אין להן ברירה והן נאלצות ללכת בדרכי בעליהן המנוחים כדי לשלם חוב כספי שהותירו אחריהם. גם עם מישל רודריגז, אליזבת דביקי, בריאן טיירי הנרי, קארי קון, רוברט דובאל ואחרים. ארה"ב 2018.

אלמנות

בנטפליקס, שונה אך דומה
לראשונה בנטפליקס. דרמה בכיכובם של גרג קיניר ורנה זלווגר. רון הול (קיניר) הוא סוחר אמנות עשיר שאיבד את המגע עם מה שחשוב בחיים. לאחר שהוא מתוודה בפני אשתו (זלווגר) שבגד בה, היא מאלצת אותו להתנדב בבית מחסה לחסרי בית. רון מתיידד עם אסיר לשעבר מחוסר בית, וחייהם של השלושה משתנים. גם עם דג'ימון הונסו, ג'ון וויט, אוליביה הולט. ארה"ב 2017.

בנטפליקס, אימוג'י: הסרט
לראשונה בנטפליקס. קומדיית אנימציה עם קולותיהם של ג'יימס קורדן, אנה פריס, מאיה רודולף, סופיה ורגרה, פטריק סטיוארט, כריסטינה אגילרה. בתוך אפליקציית המסרים נמצא לו העולם הנסתר של 'טקסטופוליס', עיר שוקקת חיים שבה כל סמלי האימוג'י גרים, בתקווה להיבחר על ידי המשתמש של הטלפון. בעולם הזה, לכל אימוג'י יש רק הבעת פנים אחת – למעט ג'ין, אימוג'י שנולד ללא פילטר והוא מלא בהבעות ורגשות. ג'ין נחוש בדעתו להיות כמו כולם ומגייס את עזרתם של החברים הכי טובים שלו. יחד הם יוצאים למסע בין היישומים השונים במטרה למצוא את הקוד שיתקן אותו. אבל כאשר סכנה גדולה מאיימת על הטלפון, גורלם של כל האימוג'ים תלוי בשלושת החברים, אשר חייבים להציל את העולם שלהם לפני שיימחק לנצח. ארה"ב 2017.

ולא לשכוח:
חדר 104 עונה 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
ללא מילים 3 ב-yes Comedy ב-17:25
שני פרקים אחרונים לעונה של בלגן בבית ב-yes Comedy ב-17:50
שני פרקים של בוגרת כזה 2 ב-yes Comedy ב-18:40
גבר מי שנשאר אחרון 7 ב-yes Comedy ב-19:35
חד הוריים ב-yes Comedy ב-20:00
גמר מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
שני פרקים אחרונים של רק להיום ב-yes Edge ב-22:00
המתופפת הקטנה בכאן 11 23:46

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו