בלגן בבית, הנשף: המלצת שבת

בלגן בבית

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): בלגן בבית, הנשף, תולדות ארת'דאל, סיפור רפאים, האדם הראשון, אהבה כמו שלנו, ג'וני אינגליש 3.0, פרק אחרון לעונה של מצחיקה בשחור. ללא מילים, בוגרת-כזה, גבר מי שנשאר אחרון, חד הוריים, בוורלי הילס 90210, המתופפת הקטנה, נינג'ה ישראל, המירוץ למיליון.

שלל מהנכר: Scarborough – קומדיה חדשה בת ששה פרקים של BBC, העוקבת אחר חבורה רבגונית של תושבי סקארבורו שקשורים זה לזה בשל אהבתם לקריוקי.

עונה 17 וחדשה של QI. פרק אחרון לעונה של Hold the Sunset. וגם קילג'ויס (Killjoys), פריצ'ר, אימת המתים המהלכים.

ב-yes Comedy ב-17:50, בלגן בבית
קומדיה חדשה (במקור Bless This Mess) בכיכובם של דקס שפרד ("הורים במשרה מלאה") ולייק בל ("בוסטון ליגל"), שיצרו בל ואליזבת מריוות'ר ("הבחורה החדשה"). מייק וריו הם זוג צעיר מניו יורק, הוא מבקר מוזיקה והיא תרפיסטית, שעוזבים את העיר הגדולה ועוברים לגור בחווה בנברסקה, שמייק ירש מדודתו. לאחר שעזבו הכל, כולל עבודותיהם ומשפחותיהם החונקות, הם מבינים במהרה שהחיים הפשוטים אינם קלים כמו שחשבו ועליהם ללמוד איך לעמוד בפני סערה של אתגרים וקשיים המסתערים עליהם בחיי החווה החדשים שלהם. שני פרקים מדי שבוע.

בנטפליקס, תולדות ארת'דאל (Arthdal Chronicles)
חלקה השני של סדרת הפנטזיה הדרום-קוריאנית בשידור יומי. בארץ דמיונית, תושבי העיר הקדומה אסאדל מנהלים מאבקי כוח בעודם מנסים לבנות חברה חדשה.

סרטים:

ב-HOT Cinema 1 ב-19:00, ג'וני אינגליש 3.0
הסרט השלישי בסדרת קומדיות האקשן בכיכובו של רואן אטקינסון ("מיסטר בין"). סוכן העל בעל היכולת המיוחדת להסתבך בצרות נקרא לחזור מפרישה, כדי לעצור מתקפת סייבר המאיימת על העולם. גם עם אמה תומפסון, מייקל גמבון, בן מילר. ארה"ב/בריטניה, 2018.

הנשף

ב-yes1 ב-21:30, אהבה כמו שלנו
דרמה משפחתית בכיכובם של מייקל שאנון, הילארי סוונק ורוברט פורסטר. בני משפחה מתאחדים בערב חג בבית הוריהם בעקבות מצבה הבריאותי של האם, ונאלצים כעת להכריע איך להמשיך את טיפולה. ארה"ב 2018.

ב-yes4 ב-22:00, האדם הראשון
דרמה של דמיאן שאזל ("לה לה לנד") בכיכובם של ריאן גוסלינג וקלייר פוי, המגוללת את האירועים שקדמו לנחיתה ההיסטורית של ניל ארמסטרונג על הירח, ובוחנת בצורה ביקורתית ומרגשת את ההשלכות שהותיר המסע עליו, על משפחתו, חבריו למשימה ועל האומה האמריקאית כולה. הסרט מבוסס על סיפורו של האסטרונאוט ניל ארמסטרונג, האדם הראשון שצעד על הירח, כפי שמגולל בביוגרפיה "First Man: The Life of Neil A. Armstrong" מאת ג'יימס הנסן. הסרט זכה בפרס האוסקר לאפקטים הטובים ביותר. ארה"ב 2018.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, הנשף
דרמה שהייתה מועמדת ל-12 פרסי אופיר, בהם לסרט הטוב ביותר. עדן, טיגיסט וקשת, שלוש תלמידות אינטגרציה מתיכון בירושלים, מחליטות לעבור ניתוחים קוסמטיים בקייב, שישנו את חייהן לנצח. בדרך אל הגשמת החלום יגלו טיגיסט וקשת כי לעדן סיבה משלה למסע. עם סתיו סטרשקו, אסי לוי, ניב סולטן, מיכה סלקטר. ביימו טל גרניט ושרון מימון. ישראל, 2018.

בנטפליקס, סיפור רפאים
לראשונה בנטפליקס, הדרמה שזכתה לשבחים רבים בכיכובם של קייסי אפלק ורוּני מארה. רוח רפאים של גבר שמת בתאונת דרכים חוזרת לבית בו חיה אשתו האבלה. בין ההווה לעבר, החיים והמוות, הוא מלווה מהצד את האישה שאהב, בעוד היא מתמודדת עם הכאב והאובדן. הסרט כיכב בפסטיבלי קולנוע רבים, כולל סאנדנס, שם ערך את הקרנת הבכורה שלו, סידני, קרלובי וארי, סיג'ס ועוד. הוא כיכב ברשימות הסרטים הטובים ביותר של 2017 של ה-BBC, הגארדיאן, הוליווד ריפורטר ועוד.

רק להיום

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של מצחיקה בשחור בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
ללא מילים 3 ב-yes Comedy ב-17:25
בוגרת כזה 2 ב-yes Comedy ב-18:40
גבר מי שנשאר אחרון 7 ב-yes Comedy ב-19:35
חד הוריים ב-yes Comedy ב-20:00
נינג'ה ישראל 2 בקשת 12 ב-21:15
המירוץ למיליון 7 בערוץ 13 ב-21:15
בוורלי הילס 90210 ב-yes Drama ב-22:00
רק להיום ב-yes Edge ב-22:00. פרקים 2 ו-3
המתופפת הקטנה בכאן 11 23:35

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו