מלכת הדרום, הפשע: המלצת יום שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/09/2019 בקטגוריה ‏כללי

שיקגו Med

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): מלכת הדרום, הפשע – ג'יפסי רוז, רמאית, שיקגו Med, מטבחי הגיהנום, הרווקה, סלובניה-ישראל, יורשים, משפחת ג'מסטון, בולרז, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, כבודו, תוצאות האמת, השריקה של התנועה, מאסטר שף, דה וויס.

שלל מהנכר: משפחת קרדשיאן עונה 17 של סדרת הריאליטי (ביום שישי גם ב-!E ישראל).

וגם כנופיית ברמינגהם (Peaky Blinders), יורשים, משפחת ג'מסטון (The Righteous Gemstones), בולרז, ג'ון אוליבר, Untouchable, Sanditon.

בכאן 11 ב-21:45, סלובניה-ישראל
המשחק השישי בטורניר מוקדמות היורו 2020.

בערוץ האוכל ב-22:15, מטבחי הגיהנום
עונה 18 לגרסה האמריקאית של סדרת הריאליטי בכיכובו של גורדון רמזי.

ב-yes Drama ב-22:00, הרווקה
עונה 15 וחדשה בשידור יומי, שני פרקים.

הפשע: ג'יפסי רוז

ב-yes Edge ב-22:00, הפשע: ג'יפסי רוז
דרמת אנתולוגיה חדשה של הולו (במקור "The Act") המגוללת סיפור פשע אמיתי מדי עונה. המקרה הראשון זכה לפני כשנתיים לסרט תיעודי שעסק בו, "אמא נרצחה לי" (ששודר בישראל ב-HOT, yes וסלקום tv, ומשודר הערב שוב ב-yes דוקו). סיפורה של ג'יפסי-רוז בלנשרד, שלאורך כל ילדותה הייתה נכה וטופלה על ידי אמה, עד שהתבררה לה אמת גדולה שזעזעה את כל חייה, והובילה אותה לעשות מעשה. מככבות פטרישה ארקט ("הבריחה מדנמורה") וג'ואי קינג ("רמונה וביזוס").

ב-yes Action ב-22:40, מלכת הדרום
עונה רביעית לדרמת הפשע על אלמנת ברון הפשע שנאלצת לחצוב לעצמה דרך בעולם הקרטלים.

מלכת הדרום – עונה 4

ב-yes Edge ב-22:55, רמאית
מותחן פסיכולוגי (במקור "Cheat") מהיוצרים של "הנעדר", המגולל מערכת יחסים מסוכנת בין פרופסורית באוניברסיטה לבין הסטודנטית שלה. מה שהחל כמקרה פשוט של הונאה אקדמית יוצא במהרה משליטה, מסתיים בתוצאות קטלניות ומפעיל רצף הרסני של אירועים שמאיימים להטביע את שתיהן.

ב-HOT Zone ב-22:00, שיקגו Med
דרמת בית החולים המצליחה של רשת NBC, שנוצרה על ידי דיק וולף (יוצר המותג הטלוויזיוני "חוק וסדר") והתסריטאי-מפיק מאט אולמסטיד ("NYPD"). השניים עומדים גם מאחורי מותג סדרות "שיקגו" – הכולל בין היתר את "שיקגו PD" ו"שיקגו Fire", המשודרות אף הן ב-HOT Zone. הסדרה השלישית שנוצרה כחלק מהמותג הפכה אף היא להצלחה מסחררת וגרפה נתוני רייטינג גבוהים, שהובילו לחידושה לארבע עונות. כעת היא מגיעה גם לכאן בשידור יומי.
הסדרה עוקבת אחר הרופאים ואחיות העובדים בחדר מיון שבמרכז הרפואי גפני שבעיר שיקגו, ונאבקים להציל את חייהם של החולים והמאושפזים. כמיטב המסורת, פרקי קרוס-אובר בין הסדרות מביאים עמם שלל פרצופים מוכרים ודמויות מ"שיקגו Fire" ו"שיקגו PD" שמגיעים להתארח. בסדרה מככבים ניק גלפאס ("חסרי בושה"), יה-יה דקוסטה ("הטופ מודל הבאה"), טורי דה-ויטו ("שקרניות קטנות"), קולין דונל ("הרומן"), בריאן טי ("מהיר ועצבני"), מרלין בארט ("הסמויה") ואילו אוליבר פלאט ("פארגו") ישוב לגלם את התפקיד שגילם בסדרות "שיקגו" האחרות.

רמאית

ולא לשכוח:
יורשים 2 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + ב-HOT HBO ב-22:00
משפחת ג'מסטון בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + ב-HOT HBO ב-23:00
בולרז בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV
מאסטר שף ישראל בקשת 12 ב-21:15
דה וויס בערוץ 13 ב-21:15. חצי הגמר! לא מתרגשים?
כבודו 2 ב-yes Action ב-22:00
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו