Disenchantment, קרימינל: המלצת יום שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 20/09/2019 בקטגוריה ‏כללי

הגננת

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): Disenchantment, קרימינל, לפצח את ביל גייטס, מיסטר גלאס, הגננת, בין שני שרכים – הסרט, נוכחות זרה, אהבה מריקוד ראשון, נווד, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: Defending The Guilty – קומדיה חדשה של BBC בכיכובה של קת'רין פרקינסון ("צוות IT"), המתרחשת על רקע עולם המשפטים ועוקבת אחר עורך דין צעיר ואידיאליסט שעובד במקום שבו הוא אינו מוערך וכל לקוחותיו אשמים. כל העונה הראשונה זמינה.

שני פרקים אחרונים לעונה של This Close. וגם טיטאנים, בין הקצוות (Mr. Inbetween).

בנטפליקס, Disenchantment
עונה שנייה לסדרת האנימציה של מאט גריינינג (יוצר "משפחת סימפסון" ו"פיוצ'רמה") בנטפליקס, המתרחשת בעולם פנטסטי ועוקב אחר קורותיה של נסיכה סוררת (אבי ג'ייקובסון) עם חבריה. היא יותר טובה מקודמתה אבל עדיין די בינונית.

בנטפליקס, קרימינל (Criminal)
סדרה משטרתית חדשה וחובקת עולם של נטפליקס, שהיא בעצם ארבע סדרות נפרדות שעלילת כל אחת מהן מתרחשת במקום אחר – בריטניה, ספרד, צרפת וגרמניה – ובכל אחת מהן מנסים בלשי משטרה לפענח פשע בחדר חקירות. בסדרות מככבים בין היתר דיוויד טננט ("דוקטור הו"), היילי אטוול ("הסוכנת קרטר"), נטלי ביי ("10 אחוז"), ז'רמי רנייה ("כפרה"), אמה סוארז ("חולייטה") ואחרים.

בנטפליקס, בתוך מוחו של ביל: לפצח את ביל גייטס (Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates)
מיני-סדרה תיעודית בת שלושה פרקים של נטפליקס, המנסה לפענח את דמותו של היזם, המיליארדר והפילנתרופ ביל גייטס. דיוויס גוגנהיים, זוכה האוסקר על הסרט "אמת מטרידה", עומד מאחוריה.

בנטפליקס, נווד (Vagabond)
סדרת מתח קוריאנית חדשה. אחיינו של הפעלולן צ'ה דל-גאון נהרג בהתרסקות מטוס, והוא מחליט לגלות מה קרה שם באמת בעזרת הסוכנת החשאית גו הא-רי.

בכאן 11 ב-23:25, שחיתות (Line of Duty/בשירות החוק)
שידור נוסף לעונה הרביעית של דרמת המתח הבריטית.

סרטים:

ב-yes2 ב-22:00 ובסלקום tv, מיסטר גלאס
מותחן שובר קופות של מ. נייט שאמלאן, בכיכובם של ברוס ויליס, סמואל ל. ג'קסון וג'יימס מקאבוי. גיבורי הסרטים "בלתי שביר" ו"ספליט" – מאבטח בעל כוחות על, פסיכופת הסובל מפיצול אישיות ומיסטר גלאס, נבל גאון עם גוף שביר במיוחד – מגיעים למוסד סגור. בעוד הפסיכולוגית של המקום מנסה לחקור אותם, למיסטר גלאס יש תוכנית משלו לגבי עתידם. ארה"ב 2019.

ב-yes3 ב-22:00, הגננת
העיבוד האמריקאי לסרטו של נדב לפיד באותו שם, הפעם בכיכובם של מגי ג'ילנהול וגאל גרסיה ברנאל. גננת צעירה מזהה כישרון כתיבה נדיר אצל אחד מילדי הגן. על אף התנגדות הוריו, היא מחליטה לחשוף את יכולותיו, ובכל מחיר. הסרט הוקרן במסגרת פסטיבל סאנדנס וגרף את פרס הבימוי. הוא זכה לביקורות משבחות רבות. ארה"ב, 2018.

ב-yes2 ב-0:10, נוכחות זרה
מותחן גותי מהבמאי של "החדר" עטור השבחים, לני אברמסון. רופא צעיר נקרא לטפל במקרה דחוף באחוזה המפוארת בה גדל, בזמן שאמו שירתה את המקום. לתדהמתו מגלה הרופא כי כעת רודף את האחוזה איום מסתורי שמכה בבני המשפחה. בכיכובם של דונל גליסון, שארלוט רמפלינג, רות ווילסון. בריטניה 2018.

ב-HOT Cinema 3 ב-22:00, אהבה מריקוד ראשון
דרמה קומית בריטית. סנדרה אבוט מגלה שבעלה מזה 40 שנה מנהל רומן מהצד עם חברתה הטובה ביותר. היא נמלטת מחייה הבורגנים ומביתה המפואר אל בית אחותה מלאת החיים, שרוקדת בקבוצה במועדון הקהילה. סנדרה מגלה שהיא חיה בתוך עולם סגור ומשעמם עד היום. הלהקה של המועדון מוזמנת לתחרות ריקודים ברומא, אבל אז החיים מכינים לסנדרה הפתעה מכיוון לא צפוי, שעשויה לגרום לה לחזור לחייה הישנים. עם אימלדה סטונטון, טימותי ספאל, סיליה אימרי. בריטניה 2017.

בנטפליקס, בין שני שרכים: הסרט
עיבוד קולנועי (ובכן, נטפליקסי) לסדרת הרשת של זאק גאליפנאקיס, היוצא לדרכים כשהוא מצויד בשאלות מביכות ובאפס מודעות עצמית, כדי לחפש מרואיינים מפורסמים לתוכנית אירוח חסרת תקציב בהנחייתו. בין היתר מתארחים מתיו מקונהי, וויל פארל, פיטר דינקלג', בנדיקט קאמברבאץ', פול ראד, טיפאני האדיש, ברי לרסון, קיאנו ריבס, ג'ון האם ורבים אחרים.

ולא לשכוח:
חוק וסדר מדור מיוחד 20 בכאן 11 22:75

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו