אלי, אליטה: המלצת יום שישי

המרגל

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): אלי (המרגל), אליטה, ג'ק וויטהול – מסעותיי עם אבי, להרוג את איב עונה 1, תולדות ההיפ-הופ, ארצ'יבלד והדבר הגדול הבא, גיבורים צנועים, ג'וני אינגליש 3.0, להיות מספר אחת, אהבה כמו שלנו, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: טיטאנים – פרק ראשון בעונה השנייה של דרמת הקומיקס של DC (בהמשך גם בנטפליקס).

בנטפליקס, אלי (The Spy)
המיני-סדרה של נטפליקס בכיכובו של סשה ברון כהן, המגלם את המרגל הישראלי אלי כהן, שפעל בשנות השישים בסוריה ונתפס. גדעון רף, יוצר "חטופים", יצר את הסדרה, ומככב בה גם נואה אמריך ("האמריקנים").

בנטפליקס, אליטה (Elite)
עונה שנייה לדרמת הנעורים הספרדית של נטפליקס.

בנטפליקס, ג'ק וויטהול: מסעותיי עם אבי (Jack Whitehall: Travels with My Father)
עונה שנייה לתוכנית הטיולים של נטפליקס, במסגרתה יוצא הקומיקאי האנגלי ג'ק ווייטהול לטיולים עם אביו בארצות זרות במטרה לחזק את הקשר ביניהם.

אליטה – עונה 2 (צילום: מנואל פרננדז ולדז)

בנטפליקס, תולדות ההיפ-הופ (Hip-Hop Evolution)
עונה שלישית לסדרת התעודה של נטפליקס.

בנטפליקס, ארצ'יבלד והדבר הגדול הבא (Archibald’s Next Big Thing)
סדרת אנימציה שנוצרה בהשראת ספר הילדים המהולל מאת זוכה פרס האמי טוני הייל, שגם מדבב אותה לצד רוזמונד פייק. מעלליו של אפרוח שאנן בשם ארצ'יבלד, שמזניח את חובותיו אבל מקפיד לכייף.

בנטפליקס, גיבורים צנועים (Modest Heroes)
סטודיו פונוק, בית היוצר של "מרי ופרח המכשפות", מציג שלושה סרטי אנימציה קצרים מאת שלושה במאים מוכשרים: שני אחים ששורדים בכוחות עצמם מתחת לפני המים, ילד שסובל מאלרגיה קשה לביצים ואיש אחד שקוף.

בנטפליקס, גיבורים צנועים: הסרטים הקצרים של סטודיו פונקו (The Modest Heroes of Studio Ponoc)
סרט תיעודי יפני שבמסגרתו מספר יושיאקי נישימורה על ראשית ימיו של סטודיו "פונוק", על העקרונות שמנחים את יוצריו ועל מקורות ההשראה לשלושת הסרטים ב"גיבורים צנועים".

ב-yes VOD, להרוג את איב
לראשונה ב-yes, דרמת האקשן הקומית שיצרה פיבי וולר-ברידג' ("פליבג" המופתית). סנדרה או (ד"ר כריסטינה יאנג ב"האנטומיה של גריי") מככבת לצד ג'ודי קומר המעולה ("יומן השומן", "שלוש עשרה", "דוקטור פוסטר"). איב (או) מתוסכלת ומשועממת בעבודה המשרדית שלה. היא אמנם עובדת ב-MI6, סוכנות הביון הבריטית, אך התפקיד הפקידותי לא מתקרב למימוש הפנטזיה האמיתית שלה – להיות מרגלת. וילאנל (קומר) היא רוצחת מוכשרת, אכזרית ובלתי צפויה שמכורה לסגנון החיים היקר והנהנתני שעבודתה מאפשרת לה. שתי הנשים האינטליגנטיות הללו – האובססיביות זו כלפי זו במידה שווה – יוצאות לקרב במשחק חתול ועכבר שכמוהו עוד לא נראה. לצד שתי אלה מככבים גם קים בודניה ("הגשר"), פיונה שאו ("דם אמיתי", "הארי פוטר"), שון דילייני ("רציחות במידסומר"), דארן בויד ("המיילד"), אוון מקדונל וקירבי האוול-בפטיסט ("אהבה"). העונה הראשונה זמינה במלואה.

להרוג את איב

סרטים:

ב-yes2 ב-22:00, ג'וני אינגליש 3.0
הסרט השלישי בסדרת קומדיות האקשן בכיכובו של רואן אטקינסון ("מיסטר בין"). סוכן העל בעל היכולת המיוחדת להסתבך בצרות נקרא לחזור מפרישה, כדי לעצור מתקפת סייבר המאיימת על העולם. גם עם אמה תומפסון, מייקל גמבון, בן מילר. ארה"ב/בריטניה, 2018.

ב-yes3 ב-22:00, להיות מספר אחת
עמנואל דבו מגלמת מהנדסת מבריקה שמקבלת הצעה להיות האישה הראשונה שתעמוד בראש אחת החברות הגדולות בצרפת. אולם בדרך לשבור את תקרת הזכוכית, יהיה עליה להתמודד עם דעות קדומות והתנגדות נחרצת. צרפת, 2017.

ב-HOT Cinema 4 ב-22:00, אהבה כמו שלנו
דרמה משפחתית בכיכובם של מייקל שאנון, הילארי סוונק ורוברט פורסטר. בני משפחה מתאחדים בערב חג בבית הוריהם בעקבות מצבה הבריאותי של האם, ונאלצים כעת להכריע איך להמשיך את טיפולה. ארה"ב 2018.

ולא לשכוח:
חוק וסדר מדור מיוחד 20 בכאן 11 22:38

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו