שוגר בייבי, ביחד לבד: המלצת יום רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/08/2019 בקטגוריה ‏כללי

שוגר בייבי

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): שוגר בייבי, ביחד לבד, קרב האיים, מפעל אמריקני, היפרדרייב, מחזיקות מעמד, פרק אחרון לעונה של פוזה. Human Discoveries, מפוקסלים, וידה, אינסטינקט, אלמנטרי, טופ שף, מר מרצדס, הפרבר, מה נסגר, מאסטר שף, המירוץ למיליון.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של פוזה, ממלכת החיות, Alternatino With Arturo Castro ו-The Detour.

וגם אמריקה גוט טאלנט, Pandora, Adam Ruins Everything, Four Weddings and a Funeral, I Am, בוקר אחד (Keeping Faith), פרוצות (Harlots).

ב-yes דוקו ב-21:00, ביחד לבד
פסטיבל דוקאביב 2019 – הבחירה הרשמית. רוית מקדישה את כל זמנה החופשי לחיבוק תינוקות נטושים. ללא חום ומגע התינוקות העזובים אינם מתפתחים, ואף עלולים שלא לשרוד. היא תמיד קיוותה לילד משלה אך החיים רצו אחרת. ללא זוגיות וילדים, היא חשה צורך להרעיף אהבה על כל מי שהיא יכולה. היא מבשלת מדי יום ארוחות למאות נזקקים וחסרי בית וגורמת להם להרגיש שיש להם לאן לחזור. לקראת גיל חמישים, כאשר שגרת חייה נקטעת בפתאומיות, רוית מוצאת את עצמה נטושה. היא מבינה שלא רק תינוקות זקוקים לחיבוק כדי לשרוד ויוצאת לחפש אחריו. בימוי: מיה טיברמן, כנרת חי-גילאור.

ב-yes Real ב-22:45, קרב האיים
עונה חדשה. חבורה של צעירים וצעירות מבריטניה נשלחים לאי מרוחק באוקיינוס השקט, מחולקים לשני שבטים וצריכים לשרוד על האי. בכל שבוע יגיע אל האי שחקן חדש וכל קבוצה תצטרך לשכנע אותו להצטרף אליה. שחקנים מכל קבוצה יוכלו לעבור לקבוצה השניה במהלך המשחק. הקבוצה שיישארו בה הכי הרבה משתתפים בסיום, היא הקבוצה שתזכה בפרס.

בנטפליקס, מפעל אמריקני (American Factory)
סרט תיעודי העוקב אחר חברה סינית שפותחת מחדש מפעל שנסגר באוהיו ומפיחה תקווה בעובדיו, אבל הפער בין התרבויות עלול לנפץ חלום אמריקני.

בנטפליקס, היפרדרייב (Hyperdrive)
סדרת ריאליטי חדשה שבמסגרתה נהגי רחוב מובחרים מכל העולם בוחנים את הגבולות שלהם במכוניות מותאמות אישית עם מדגש-על (כלומר supercharger), על מסלול המכשולים הגדול והקשוח ביותר שאי פעם נבנה.

ב-HOT VOD, מחזיקות מעמד
לראשונה ב-HOT, הדרמה הקומית של HBO בכיכובן של לורי מטקאלף ("רוזאן", "ליידי בירד") ואלכס בורסטיין ("גברת מייזל המופלאה"), המבוססת על הקומדיה הבריטית המצליחה באותו השם. חבורת אחיות ואנשי צוות מתמודדים עם אין ספור אתגרים מקצועיים ואישיים באגף גריאטרי לנשים בלבד, בבית חולים קליפורני עמוס. כל שלוש העונות עולות היום. שידור ליניארי החל מיום ראשון הבא ב-HOT HBO.

סרטים:

בסלקום tv, שוגר בייבי
במקור "The New Romantic", דרמה קומית בכיכובה של ג'סיקה ברדן ("סוף הפאקינג עולם"). צעירה הנואשת מחיפוש אחר אהבה בין בני גילה, פוצחת ברומן עם איש מבוגר. קנדה 2018.

ולא לשכוח:
Human Discoveries בפייסבוק
מר מרצדס 2 בסלקום tv
הפרבר בסלקום tv
טופ שף 13 ב-HOT3 ב-20:45
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
המירוץ למיליון 7 בערוץ 13 ב-21:15
אלמנטרי 7 ב-yes Action ב-22:00
מפוקסלים ב-yes Edge ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:02
וידה 2 ב-yes Edge ב-22:30
אינסטינקט 2 ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון לעונה של פוזה 2 ב-yes Action ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו