פתח את הפה, שמח בכלא: המלצת יום רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/08/2019 בקטגוריה ‏כללי

פתח את הפה

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): פתח את הפה, שמח בכלא, טרמיי, מפוקסלים, וידה, פוזה, אינסטינקט, אלמנטרי, טופ שף, מר מרצדס, הפרבר, מה נסגר, מאסטר שף, המירוץ למיליון.

שלל מהנכר: Adam Ruins Everything – חלקה השני של העונה השלישית בתוכנית המבדרת שבוחנת מיתוסים מקובלים ומפריכה אותם.

פרק אחרון לעונה של סיפורה של שפחה. וגם America’s Got Talent, Pandora, פוזה, פרוצות (Harlots), ממלכת החיות, Four Weddings and a Funeral, Keeping Faith, Alternatino With Arturo Castro, The Detour, I Am.

ב-HOT VOD, טרמיי
לראשונה ב-HOT, כל ארבע העונות של הדרמה הנהדרת של HBO, מבית היוצר של דיוויד סיימון וג'ורג' פלקנוס ("הסמויה", "הצמד"), עולות היום לשירות (וישודרו ליניארית מדי יום החל מהשבוע הבא). בניו אורלינס של אחרי הוריקן קת'רינה, קבוצה של תושבים נאבקת לבנות מחדש את חייה מבלי להזניח את המוזיקה, התרבות והמסורת שהופכים את העיר – ואת האנשים בה – למיוחדים כל כך. בסדרה מככבים ג'ון גודמן ("רוזאן", "משפחת ג'מסטון"), קאנדי אלכסנדר ("סקנדל"), רוב בראון ("בליינדספוט"), קים דיקנס ("בית הקלפים", "אימת המתים המהלכים"), מיכאל האוסמן ("משחקי הכס"), וונדל פירס ("הסמויה"), זוכת האוסקר מליסה לאו ("פייטר"), קלארק פיטרס ("הסמויה") ועוד שחקנים ומוזיקאים רבים נוספים.

בנטפליקס, שמח בכלא (Happy Jail)
סדרת תעודה בת חמישה פרקים של מישל ג'וסו (זוכת האמי על "מאט שפרד הוא חבר שלי"), הנכנסת אל בית סוהר פיליפיני ייחודי שבו ריקודים מהווים חלק אינטגרלי מהפעילות והשיקום של האסירים. הכלא זכה לתהילה עולמית ב-2007 כאשר הסרטון של האסירים הרוקדים לצלילי "מותחן" הפך לוויראלי, אבל עשור אחרי כן הוא עומד במרכזה של ביקורת קשה כאשר אסיר-לשעבר נשכר לנהל אותו.

ב-yes דוקו ב-22:00, פתח את הפה
פסטיבל דוקאביב 2019 – הבחירה הרשמית. עומר, יזן ומוחמד הם שלושה נערים בני 12 מהעיר לוד, הנמצאים בשנתם האחרונה בבית הספר היסודי, שנה שבה כל אחד מהם יעבור חוויה מטלטלת. עומר יתמודד עם מחלתו של אביו, מוחמד יעזוב את לוד ואת החברים שהוא כל כך אוהב, ויזן יתמודד עם ההשלכות של התנהגותו האלימה. אלה, מורה למוזיקה שעלתה לארץ מברית המועצות לשעבר, פותחת מקהלה בבית ספרם ומזמינה אותם לסביבה פנטסטית ומוגנת, שתעמיד במבחן את המציאות שמחוץ לכתלי הכיתה ואת המסע האמיתי המתרחש בנפשותיהם של הילדים. בימוי: תמרה ממון.

ולא לשכוח:
מר מרצדס 2 בסלקום tv
הפרבר בסלקום tv
טופ שף 13 ב-HOT3 ב-20:45
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
המירוץ למיליון 7 בערוץ 13 ב-21:15
אלמנטרי 7 ב-yes Action ב-22:00
מפוקסלים ב-yes Edge ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:02
וידה 2 ב-yes Edge ב-22:30
אינסטינקט 2 ב-yes Action ב-22:45
פוזה 2 ב-yes Action ב-23:05

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו