סליחה על השאלה, אי הפיתויים: המלצת יום שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/08/2019 בקטגוריה ‏כללי

איי זומבי – הפינאלה

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): סליחה על השאלה, ניפגש בלובי, אי הפיתויים, גורדון רמזי מבשל הרפתקה, לימונדה, הגיבור, כדור מטעה, אנשים ומקומות, פרקים אחרונים לגמרי של איי זומבי וגירושים, פרקים אחרונים לעונה של סוכני שילד (שני פרקים) ואופוריה. Human Discoveries, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, פיקניק בהאנגינג רוק, קבור בחצר האחורית, משמרת לילה, הטופ מודל הבאה, נינג'ה ישראל, זה לא הגיל, דה וויס.

שלל מהנכר: פרק אחרון לגמרי של גירושים. וגם Whose Line Is It Anyway, לגיון, חלל אינסופי (Final Space), אבא אמריקאי, Grand Hotel, Adam Ruins Everything, מי אתה חושב שאתה (Who Do You Think You Are; הפעם עם ג'ק ווייטהול).

בכאן 11 ב-21:15, סליחה על השאלה
עונה שנייה לתוכנית המקסימה ששואלת קבוצות שונות מדי פרק את כל מה שתמיד רציתם לדעת אבל חששתם או לא יכולתם לשאול. בפתיחת העונה: אוטיסטים.

בכאן 11 ב-22:15, ניפגש בלובי
עונה שנייה לסדרת הריאליטי/טיולים. אורי גוטליב מצטרף שוב לטיול מאורגן, הפעם לאחד המקומות המסקרנים בעולם – בייג'ינג, בירת סין.

בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-22:00, גורדון רמזי מבשל הרפתקה
גורדון רמזי יוצא לחקור תרבויות שונות ברחבי העולם, דרך האוכל. עבור גורדון, האוכל הוא השער לתרבות וכל הרפתקה היא פורטל לנשמתו של עם ומקום. גורדון רמזי נוסע לשישה מקומות שונים בעולם כדי לחפש השראה והרפתקה קולינרית. פרו, מרוקו, לאוס, ניו זילנד, הוואי ואלסקה. הוא לוקח חלק בפעילויות מסורתיות מקומיות כמו למשל טיפוס על צוק כדי למצוא עשב פרואני נדיר או צלילה במים הקפואים מול חופי אלסקה. בסוף כל פרק, גורדון משתמש בכל מנה שטעם וכל מרכיב שגילה כדי לספר על מתכון חדש שלוכד את הדנ"א של אותה תרבות. הוא יבשל את המנה לשף מקומי וקהל מקומי.

ב-HOT8 ב-22:10, אנשים ומקומות
לבמאית האגדית אנייס ורדה בת ה-90 (שמתה מוקדם יותר השנה), אחת הדמויות הבולטות והמשפיעות של הגל החדש הצרפתי, ול-JR – הצלם והאמן המסתורי בעל מיליוני העוקבים באינסטגרם, יש הרבה מן המשותף. שניהם חולקים תשוקה ארוכת שנים לצילומים ולאופן בו הם מפותחים, מוצגים ונחשפים בפני אנשים. אנייס ורדה בחרה בקולנוע עלילתי ותיעודי בכדי לממש את חזונה, בעוד JR בחר להציג את תמונותיו מודפסות על גבי בניינים בשטחים מאוכלסים. המפגש הראשון בין השניים נערך בביתה של ורדה. JR מתוודה על הערצתו הגדולה ליצירותיה ותפיסת עולמה, ואילו היא מביעה את רצונה העז לעבוד איתו.

אי הפיתויים

ב-yes Drama ב-22:45, אי הפיתויים
עונה חדשה בשידור יומי. ארבעה זוגות טריים המצויים בתקופה מכרעת עבורם, בה יצטרכו להחליט אם הם רוצים להתחייב אחד לשנייה לשארית חייהם או להיפרד, מסכימים לעבור לחיות בנפרד לזמן מה באי יפהפה עם קבוצה של רווקים מהמין השני, במטרה לבחון את חוזק מערכת היחסים ולענות על השאלה האם נועדו אחד לשני.

בנטפליקס, כדור מטעה (Screwball)
סרט תיעודי. סוחר סטרואידים מסביר כיצד הפך ממומחה אנטי-אייג'ינג שפעל ללא רישיון לדמות המרכזית בשערורייה הגדולה ביותר שפקדה את עולם הבייסבול.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, לימונדה
פסטיבל הסרטים של yes. דרמה נוקבת שהשתתפה בין השאר בפסטיבלי הקולנוע של ברלין, טריבייקה, סטוקהולם וירושלים, בהפקתו של הבמאי הרומני הנודע כריסטיאן מונג'יו. אחות סיעודית מרומניה מגיעה עם בנה היחיד לארה"ב, שם היא מתחתנת עם אחד הפציינטים שלה. כשפקיד ההגירה חושד במניעיה, היא ניצבת בפני דילמה מוסרית לא פשוטה. עם מלינה מנוביצ'י. ביים יואנה אוריקרו. רומניה, 2018.

בנטפליקס, הגיבור
דרמה בכיכובם של סם אליוט, לורה פריפון וקריסטן ריטר ("ג'סיקה ג'ונס"). כוכב הקולנוע לי היידן מאובחן כחולה סופני. בעוד חייו מתקרבים לסיומם, מערכת יחסים מפתיעה עם קומיקאית צעירה משנה את חייו ומכניסה בו רוח חיים חדשה.

ולא לשכוח:
Human Discoveries בפייסבוק
פרק אחרון לגמרי של גירושים 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
שני פרקים אחרונים לעונה של סוכני שילד 6 ב-yes VOD
פרק אחרון לגמרי של איי זומבי 5 בנטפליקס
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes VOD ובסלקום TV
הטופ מודל הבאה 22 ב-ב-HOT3 ב-20:45
נינג'ה ישראל בקשת 12 ב-21:15
דה וויס בערוץ 13 ב-21:15
קבור בחצר האחורית ב-yes Action ב-22:00
זה לא הגיל בקשת 12 ב-22:15
משמרת לילה ב-yes Action ב-22:45
פיקניק בהאנגינג רוק ב-yes Edge ב-22:50
פרק אחרון לעונה של אופוריה ב-yes Edge ב-23:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו