בחזרה לוודסטוק: המלצת שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/08/2019 בקטגוריה ‏כללי

בחזרה לוודסטוק

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): בחזרה לוודסטוק, סטנד אפ חוליו טורס, המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה, מרי פופינס חוזרת, מצחיקה בשחור, ללא מילים, זוג פלוס סלב, תוכנית אבא, בוגרת-כזה, במשפחות הכי טובות, גבר מי שנשאר אחרון, אחותי בהפרעה, בוורלי הילס 90210, נינג'ה ישראל, המירוץ למיליון.

שלל מהנכר: הפרקים החדשים של פריצ'ר ואימת המתים המהלכים זמינים עוד לפני שידורם ביום ראשון בארה"ב. וגם Hold the Sunset, קילג'ויס (Killjoys).

בכאן 11 וב-yes דוקו ב-21:45, בחזרה לוודסטוק
פסטיבל דוקאביב 2019, פסטיבל טרייבקה 2019. לציון 50 שנה לפסטיבל האגדי – הסיפור שמאחורי ה"שלושה ימים של שלום ומוזיקה". באוגוסט 1969, שבועות ספורים לאחר שהאמריקאי הראשון צעד על הירח, הגיעו כמעט חצי מיליון בני אדם לחווה בצפון מדינת ניו יורק כדי לשמוע מוזיקה, אך מה שקרה באותו אירוע הפך להרבה יותר מעוד קונצרט. שלושת ימי פסטיבל וודסטוק הפכו לאירוע אגדי, למהפכה תרבותית שהגדירה דור שלם וסימנה את סופו של אחד העשורים הסוערים ביותר בהיסטוריה המודרנית. הסרט החדש "בחזרה לוודסטוק", שמציין 50 שנה לאירוע, מפנה את עדשת המצלמה אל האנשים שארגנו את הפסטיבל ואל הקהל הצעיר, הרטוב והמורעב, שצעד עשרות קילומטרים כדי להגיע אל העיר המאולתרת שנוצרה בין-לילה על כמה דונמים של אדמות חקלאיות, והצליח לייצר מניפסט של "שלום ואהבה", ולספק לעולם תרבות אנטי-ממסדית בלתי נשכחת.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv + ב-HOT HBO ב-22:00, חוליו טורס: ספיישל סטנד אפ
ספיישל הסטנד אפ הראשון של חוליו טורס, מיוצרי וכוכבי הקומדיה החדשה של HBO "לוס אספוקיס" ומי ששימש ככותב בתוכניות כמו "סאטרדיי נייט לייב" ו"המופע של כריס גטהארד" והופיע בתוכניות האירוח של ג'ימי פאלון וסת' מאיירס. במופע הייחודי סוקר טורס את הצורות האהובות שלו – מאליפסה שהיתה רוצה להיות עיגול ועד פררו רושה ששכחה את החצאית שלה בבית. לאורך המופע הוא מפתיע בהארותיו על נושאים כמו היחסים בין פרד פלינסטון לבטי ראבל, אילו חיות צריכות להיות בגן החיות ומאבקו הפנימי של וילון ההפרדה בין המחלקה הראשונה למחלקת תיירים במטוס. הספיישל אף כולל כמה הופעות אורח מוכרות ומפתיעות.

סרטים:

ב-yes5 ב-17:00, מרי פופינס חוזרת
24 שנים לאחר עלילת הסרט המקורי, חוזרת השמרטפית הקסומה מרי פופינס אל משפחת בנקס, הפעם בגילומה של אמילי בלאנט. מייקל עובד בבנק שבו עבד אביו, גר בבית ילדותו, אשתו נפטרה וביחד עם אחותו הוא מגדל את שלושת ילדיו. כאשר נודע לו כי הוא עומד לאבד את ביתו, מופיעה לה מרי פופינס, האומנת הקוסמת, במטרה לעזור למשפחה להתמודד עם האתגרים הניצבים בפניה. גם עם מריל סטריפ, קולין פירת'. ארה"ב 2018.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה
דרמה בכיכובן של קרן מור, אניה בוקשטיין, ליא קניג, חנה לסלאו, יפתח קליין, טוביה צפיר, אלכס אנסקי. המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה הוא מועדון ספרותי סודי לנשים בלבד, שחרט על דגלו את שנאת הגברים ושהמוטו שלו הוא שאין אהבת אמת בעולם. בכל שבוע חברות המועדון מתחרות זו בזו על גביע "אשת השבוע" – מי הצליחה להביא לפגישת המועדון את הגבר האטרקטיבי ביותר. בסוף הפגישה שמתחילה כערב ספרותי, הופכים הגברים לקורבנותיהן. כשסופי פוגשת ביוסף, מועמד מושלם לניצחון בתחרות המועדון, עולמה מתערער. כעת היא חייבת להחליט בין נאמנותה למועדון, שהוא כל חייה, לבין הסיכוי האחרון שלה לאהבת אמת. ביים גלעד אמיליו שנקר, ישראל, 2017.

ולא לשכוח:
מצחיקה בשחור בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
ללא מילים 3 ב-yes Comedy ב-17:25
זוג פלוס סלב ב-yes Comedy ב-17:50
תוכנית אבא 3 ב-yes Comedy ב-18:15
בוגרת כזה 2 ב-yes Comedy ב-18:40
במשפחות הכי טובות 4 ב-yes Comedy ב-19:05
גבר מי שנשאר אחרון 7 ב-yes Comedy ב-19:30
אחותי בהפרעה ב-yes Comedy ב-19:55
נינג'ה ישראל 2 בקשת 12 ב-21:15
המירוץ למיליון 7 בערוץ 13 ב-21:15
בוורלי הילס 90210 ב-yes Drama ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו