נערות דרי, אנשים לבנים יקרים: המלצת יום שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 02/08/2019 בקטגוריה ‏כללי

נערות דרי – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): נערות דרי, אנשים לבנים יקרים, כדורסל או כלום, זה כדורגל, לחיות לנצח, החווה, לאה ואני, להתראות שם למעלה, המנסרים מטקסס – ההתחלה, מסע של אמא, שי-רה ונסיכות הכוח, עושה בית ספר, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לגמרי של איי זומבי ו-Swamp Thing. פרק אחרון לעונה של Siren. וגם אלמנטרי, Reef Break, מאסטר שף ארה"ב, The Outpost, מלכת הדרום, הליצן העצוב (Baskets).

בנטפליקס, נערות דרי (Derry Girls)
העונה השנייה של הקומדיה הבריטית על קורותיהן של חבורת בנות ובחור אנגלי קטן בצפון אירלנד הטעונות של שנות התשעים. עונה קצת פחות מושלמת מקודמתה, אבל עדיין נהדרת.

בנטפליקס, אנשים לבנים יקרים (Dear White People)
עונה שלישית לדרמה הקומית של נטפליקס, על מתיחות בין גזעית בקולג' בארה"ב.

בנטפליקס, כדורסל או כלום (Basketball or Nothing)
סדרת תעודה חדשה המלווה את חברי קבוצת הכדורסל של תיכון צ'ינלי בניסיונם לזכות באליפות המדינה ולהסב גאווה לקהילה המבודדת שלהם, חברי אומת נאוואחו.

בנטפליקס, לחיות לנצח (Ad Vitam)
סדרת מתח צרפתית בת ששה פרקים שהייתה אמורה לעלות כבר לפני חודש וחצי. אולי הפעם. בעתיד שבו טכנולוגיה של התחדשות מאפשרת לבני אדם לחיות לנצח, שוטר וצעירה מתוסבכת חוקרים גל מוזר של התאבדויות בקרב בני נוער.

בנטפליקס, שי-רה ונסיכות הכוח (She-Ra and the Princesses of Power)
עונה שלישית לתחייתה של סדרת האנימציה האייטיזית הפופולרית, במסגרתה מצאה החיילת אדורה חרב קסומה ואת זהותה כגיבורה האגדית שי-רה.

בנטפליקס, לאה ואני
סרט תעודה אמריקאי. לאה וקמיל, חברות ותיקות, מתוודעות אל דרכי ריפוי שונות במהלך מסע ברחבי אמריקה הלטינית בחיפוש אחר תרופה למחלה סופנית.

באמזון פריים וידאו, This is Football
סדרה תיעודית הבוחנת את המשחק שלופת מיליארדי אנשים בכל פינה ברחבי הגלובוס, וכולל מוטיבים כמו גאולה, אמונה, הזדמנות, אהבה, גאווה ופליאה. יש תרגום לעברית.

אנשים לבנים יקרים – עונה 3

בערוץ ההיסטוריה ב-17:00, החווה
סדרה תיעודית שמכניסה את הצופים אל לבה של ארה"ב – לעולמם של החקלאים והאיכרים באמריקה, הממשיכים מסורת ארוכת שנים של עבודת אדמה, ומתעדת מקרוב את כל שלבי עבודתם הקשה – החל משתילת הזרעים ועד פריחת הגבעולים, דקך גידול וטיפוח של יבולים בשדות ועד למכירתם והגעתם למשקי הבית. זהו סיפור על אומץ לב ותעוזה, סיכונים מחושבים, הסתמכות על אינסטינקטים לצד מדעים מדויקים, של אבות ובנים, אמהות ובנות, עובדי אדמה שמנסים להגשים את החלום האמריקאי. שמונת פרקי הסדרה מלווים במשך שנה שלמה את חייהם של חמישה משקים חקלאיים ברחבי אמריקה, שמתמודדים מדי יום במקביל עם מצב כלכלי קשה, איתני טבע בלתי מתפשרים, ומכונות מסוכנות שעלולות לגרום פציעות, כל זאת בימי עבודה ארוכים שיכולים להימשך מעבר ל-20 שעות.

סרטים:

ב-HOT Cinema 2 ב-22:00, המנסרים מטקסס – ההתחלה
פריקוול לסרט האימה האגדי בכיכובם של סטיבן דורף, לילי טיילור. ארבעה נערים בורחים ממוסד לחולי נפש, חוטפים את אחת האחיות ופוצחים במסע מילוט קטלני. איש חוק צמא נקמה יוצא בעקבותיהם. ארה"ב, 2017.

ב-yes3 ב-22:00, להתראות שם למעלה
יצירה סוחפת שזכתה לשבחי הקהל והביקורת, בכיכובו ובבימויו של אלבר דיפונטל. שני חיילים לשעבר ששירתו יחד במלחמת העולם הראשונה, האחד אמן שפניו הושחתו בקרב והשני רואה חשבון שחב לו את חייו, מתכננים מזימה מתוחכמת להפיל בפח את מפקדם המושחת. הסרט זכה חמישה פרסי סזאר, כולל על הבימוי והתסריט. צרפת, 2017.

בנטפליקס, מסע של אמא (Otherhood)
דרמה קומית בכיכובן של פטרישה ארקט, פליסיטי הופמן ואנג'לה באסט. שלוש חברות טובות שמרגישות ששכחו אותן ביום האם, יוצאות מהפרברים ונוסעות לניו יורק כדי להפתיע את בניהן הבוגרים.

ולא לשכוח:
עושה בית ספר (Schooled) בסלקום tv
חוק וסדר מדור מיוחד 20 בכאן 11 22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו