סיבל, גירושים: המלצת יום שלישי

Published by in כללי on יולי 23rd, 2019

סיבל

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): סיבל, אמת בעידן הפייק-ניוז, גירושים, פרקים אחרונים לעונה של לוס אספוקיז ולהגן על רוצח. Human Discoveries, גירושים, סוכני שילד, פיקניק בהאנגינג רוק, אופוריה, משמרת לילה, הטופ מודל הבאה, איי זומבי, המוח, זמן אמת, זה לא הגיל, דה וויס.

שלל מהנכר: Lambs of God – מיני-סדרה אוסטרלית חדשה בכיכובן של אן דאוד ("סיפורה של שפחה"), אסי דיוויס (ליידי קריין, שחקנית הבמה בבראבוס ב"משחקי הכס") וג'סיקה בארדן ("סוף הפאקינג עולם"). שלוש נזירות קתוליות אחרונות במנזר ישן המצוי באי מבודד ומרוחק. כאשר מופיע במקום כומר צעיר ושאפתני שנחוש למכור את השטח, שלוש הנשים מוצאות את עצמן נקרעות בין תשוקותיהן לבין אמונתן. שני הפרקים הראשונים זמינים.

מי אתה חושב שאתה (Who Do You Think You Are) – עונה 16 לתוכנית התעודה המצוינת של BBC, שמלווה ידוענים במסע אל שורשיהם המשפחתיים. בפרק הראשון לעונה: דניאל רדקליף.

וגם Whose Line Is It Anyway, לגיון, גירושים, חלל אינסופי (Final Space), אבא אמריקאי, Grand Hotel, Adam Ruins Everything.

ב-yes דוקו ב-22:00, בלינגקאט: אמת בעידן הפייק-ניוז
פסטיבל IDFA 2018. בעידן ה"פוסט-אמת" שבו אנו חיים – למי עדיין אפשר בכלל להאמין? בתקופה שבה ממשלות מפיצות "פייק ניוז" כדי ליצור בלבול וחוסר ודאות, נהיה קשה יותר ויותר למצוא את האמת. בעוד חברות החדשות הגדולות עדיין בודקות את העובדות באמצעות מקורות מבוססים משלהן, משתמשי אינטרנט מנוסים מגלים שיש דרכים חכמות ומדויקות יותר לעשות זאת בעצמם. הסרט החדש עוקב אחר בלינגקאט – צוות בינלאומי של עיתונאים חוקרים שמשתמשים בידע שלהם במדיה החברתית, בטכניקות שחזור ובניתוח של סאונד, כדי להיכנס לעובי הקורה ולנהל מחקר מעמיק בפרשות שונות. למשל, בהתרסקות המטוס המלזי הם עשו זאת בעזרת שימוש ב-Google Earth, צילומי Dashcam ופרופילים בפייסבוק, או במעקב אחר הזוועות בסוריה, ע"י בחינת האותנטיות של סרטי וידאו ואחסונם במאגר מידע עצום עבור תביעות עתידיות אפשריות. בלינגקאט, אותה מוביל אליוט היגינס, עלתה לכותרות שכשחשפה ששני החשודים בניסיון ההתנקשות במרגל הרוסי סרגיי סקריפל הם סוכנים של המודיעין הצבאי הרוסי ואף ביקרו בישראל. הבמאי האנס פול משרטט בסרטו בבהירות, בעזרת ראיונות ודוגמאות אקטואליות מרתקות, כיצד אפילו הארגונים והרשויות המרכזיים ביותר אינם יכולים להגיע לרמה של כושר ההמצאה של אותו ארגון מתנדבים קטן ויצירתי.

ב-yes Edge ב-22:15, גירושים
השידור הליניארי של העונה השלישית.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, סיבל
פסטיבל הקולנוע של yes. זוכה שני פרסים בלוקארנו, כולל פרס המבקרים; זוכה שני פרסים בפסטיבל מונפלייה, כולל המבקרים; זוכה פרסים נוספים והשתתף בפסטיבלים רבים. סיבל בת ה-25 חיה עם אביה ואחותה בכפר מבודד בהרי טורקיה, באזור הים השחור. היא אילמת ומתקשרת עם הסביבה דרך שפת שריקות, שהיא חלק מן המסורת העתיקה של המחוז. היא מבודדת ומבלה את זמנה בציד זאב שמסתובב באזור ומסעיר את נשות הכפר. במהלך השיטוטים היא פוגשת בפליט פצוע. הוא מאיים ופגיע בו בזמן, והוא הראשון שמביט בה בעיניים אחרות. טורקיה, 2018.

ולא לשכוח:
Human Discoveries בפייסבוק
גירושים 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv
סוכני שילד 6 ב-yes VOD
איי זומבי 5 בנטפליקס
הטופ מודל הבאה 22 ב-ב-HOT3 ב-20:45
זמן אמת 3 בכאן 11 ב-21:15
דה וויס בערוץ 13 ב-21:15
זה לא הגיל בקשת 12 ב-21:50
פרק אחרון לעונה של להגן על רוצח ב-yes Action ב-22:00
המוח בכאן 11 ב-22:13
פרק אחרון לעונה של לוס אספוקיז ב-HOT HBO ב-22:30 וב-yes Edge ב-23:45
משמרת לילה ב-yes Action ב-22:45
פיקניק בהאנגינג רוק ב-yes Edge ב-22:50
אופוריה ב-yes Edge ב-0:11

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו