Human Discoveries: המלצת יום שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

תגליות אנושיות

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): Human Discoveries, פיקניק בהאנגינג רוק, פרנקנשטיין המפלצת, הליכה בחלל, זהירות זיופים, פרקים אחרונים לעונה של האורוויל ורגליים קרות. גירושים, להגן על רוצח, לוס אספוקיז, סוכני שילד, אופוריה, משמרת לילה, הטופ מודל הבאה, איי זומבי, המוח, זמן אמת, זה לא הגיל, דה וויס.

שלל מהנכר: Adam Ruins Everything – חלקה השני של העונה השלישית לתוכנית המבדרת שבוחנת מיתוסים מקובלים ומפריכה אותם.

פרק אחרון לעונה של Year of the Rabbit. וגם Whose Line Is It Anyway, לגיון, גירושים, חלל אינסופי (Final Space), אבא אמריקאי, Grand Hotel, Dark Money.

בקשת 12 ב-21:15, זהירות זיופים
קניתם מוצר של מותג על? שילמתם סכום נכבד והקפדתם לרכוש אותו בחנות גדולה או ברשת מוכרת? תבדקו טוב, כי יש סיכוי שרכשתם "סופר קופי". לי אברמוביץ' בעקבות שוק הזיופים הלא ייאמן בישראל.

ב-yes Edge ב-22:00, פיקניק בהאנגינג רוק
מיני סדרה אוסטרלית בת ששה פרקים בכיכובה של נטלי דורמר ("משחקי הכס"), עיבוד לרומן פרי עטה של ג'ואן לינדסי משנת 1967. דרמת מסתורין המתרחשת בשנת 1900. הסטר אפליארד (דורמר) רוכשת אחוזה מבודדת באיזור הבוש האוסטרלי והופכת אותו לבית ספר לנערות צעירות שבמהרה הופך לסיפור הצלחה, עד שמספר תלמידות יחד עם האומנת שלהן נעלמות בעת טיול בית ספרי להאנגינג רוק. לאירוע יש השלכות מרחיקות לכת על התלמידים וצוות בית הספר ובעיקר על גברת אפליארד. תאוריות מתפשטות במהירות, פרנויה נזרעת וסודות ישנים צפים על פני השטח, כשהסלע התלוי מפעיל את כוחותיו המיוחדים והאפלה מכתימה את חיי המעורבים, כל זמן שאין פתרון לתעלומה.

פיקניק בהאנגינג רוק

בפייסבוק, Human Discoveries
קומדיית אנימציה של Facebook Watch העוקבת אחר קבוצת חברים בתקופה הפרה-היסטורית, בעודם מגלים את האלכוהול, הגלגל, אש ומונוגמיה. בית היתר מדבבים אנה קנדריק, זאק עפרון, ג'יליאן בל ("אידיוטסיטר"), למורן מוריס ("פיוצ'רמה") ופול שיר ("נפילות חדות").

בנטפליקס, המפלצת של פרנקנשטיין, פרנקנשטיין המפלצת (Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein)
ספיישל קומי מוקומנטרי בכיכובו של דיוויד הרבור (הופר מ"דברים מוזרים") בתפקיד עצמו, המוצא צילומים אבודים של תוכנית הטלוויזיה שבה העלה אביו (גם אותו מגלם הרבור) הפקה איומה של קלאסיקה ספרותית, ומגלה סודות משפחתיים מזעזעים. גם עם אלפרד מולינה

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, הליכה בחלל
סרטים שחייבים לראות. סמוך לציון 50 שנה לנחיתה האמריקאית על הירח משדר הערוץ את שובר הקופות הרוסי בהפקתו של טימור בקממבטוב ("מבוקש", "בן חור"), המספר את הצד השני של המירוץ לירח – מהכיוון הרוסי: 1965, מרוץ החלל בין ברית המועצות וארצות הברית בעיצומו. אמריקה מתכוננת לשגר חללית לירח, והרוסים חייבים להקדים אותם בכל מחיר. הסרט מוקדש לטיסה לחלל שבמהלכה לראשונה בהיסטוריה של הרוסים יצאו הקוסמונאוטים לחלל החיצון (כלומר, מחוץ לכלי טיס) והודיעו על כך בשידור ישיר מהחלל לכל העולם. כדי לבצע את המשימה ולחזור הביתה בשלום, הקוסמונאוטים היו צריכים להתגבר על תקלות טכניות חסרות תקדים ולגלות כוח רוח בלתי רגיל. רוסיה, 2017.

ולא לשכוח:
גירושים 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
סוכני שילד 6 ב-yes VOD
איי זומבי 5 בנטפליקס
הטופ מודל הבאה 22 ב-ב-HOT3 ב-20:45
זמן אמת 3 בכאן 11 ב-21:05
דה וויס בערוץ 13 ב-21:15
זה לא הגיל בקשת 12 ב-21:50
המוח בכאן 11 ב-22:02
פרק אחרון לעונה של האורוויל 2 ב-yes Edge ב-22:00
להגן על רוצח ב-yes Action ב-22:00
פרק אחרון לעונה של רגליים קרות 8 ב-yes Drama ב-22:15
לוס אספוקיז ב-HOT HBO ב-22:30 וב-yes Edge ב-23:45
משמרת לילה ב-yes Action ב-22:45
פיקניק בהאנגינג רוק ב-yes Edge ב-22:50
אופוריה ב-yes Edge ב-0:11

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו