ורוניקה מארס, חיים אחרים: המלצת יום חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

ורוניקה מארס – עונה 4

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): ורוניקה מארס, חיים אחרים, מונית הכסף, הישרדות – חוזרים הביתה, אימהות עושות פורנו, מי הרג את גארת פיליפס, סיפורה של שפחה, נחמה, פרויקט מסלול, NCIS ניו אורלינס, ג'יין הבתולה, השנים, הונאה מובטחת, המדובב, ג'ט, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף.

שלל מהנכר: South Side – קומדיה חדשה של קומדי סנטרל על שני בוגרי מכללה קהילתית שמנסים את כוחם ביזמות בדרום שיקגו.

פרק אחרון לעונה של Strange Angel. וגם The InBetween, מאסטר שף, ג'יין הבתולה, Yellowstone, שני פרקים של Florida Girls, יאנגר, Krypton, Queen Sugar, Archer, Full Frontal with Samantha Bee, Departure, GameFace, Pearson, Suits, שלג צח (Snowfall), בוגרת כזה (grown-ish).

בקשת 12 ב-21:15, מונית הכסף
פרק חדש (וארוך! נגמר לקראת 23:00).

ברשת 13 ב-21:15, הישרדות – חוזרים הביתה
תוכנית המלווה את המתמודדים אחרי ששבו מהאי.

בסלקום tv, ורוניקה מארס
חצי עשור אחרי סרט ההמשך שמומן באמצעות ההמון ו-12 שנים אחרי שהסתיימה הסדרה המקורית האהובה והשנונה, חוזרת הסדרה בכיכובה של קריסטן בל עם עונה רביעית בת שמונה פרקים, ואיתה כל הקאסט המוכר ועוד כמה חדשים, בהם ג'יי קיי סימונס ("מקביל", "אוז"), פאטון אוזוולט ("האפי") וקירבי האוול בפטיסט ("המקום הטוב"). כל שמונת הפרקים זמינים החל מהיום.

חיים אחרים

בנטפליקס, חיים אחרים (Another Life)
קייטי סאקהוף ("בטלסטאר גלקטיקה") וגם סמואל אנדרסון ("דוקטור הו") חוזרים לחלל בסדרת מד"ב חדשה של נטפליקס. צוות בראשות האסטרונאוטית ניקו ברקנרידג' יוצא לחקור את מקורו של אובייקט חייזרי, ונתקל בסכנות שעולות על כל דמיון. גם עם ג'סטין צ'טווין ("חסרי בושה"), סלמה בלייר.

בנטפליקס, אמהות עובדות (Workin’ Moms)
עונה שנייה לקומדיה הקנדית בכיכובה של קתרין רייטמן, ("שחור כזה"), העוקבת אחר ארבע אמהות טריות מטורונטו שמתמודדות עם הילדים, הבוסים, האהבה והחיים.

ב-yes דוקו ב-22:00, אימהות עושות פורנו
סדרה תיעודית חדשה בת שלושה פרקים. מה עושות חמש אימהות בריטיות שלא אוהבות, בלשון המעטה, את התוכן המיני הבוטה שזמין ברשת בחינם? מפיקות בעצמן סרט פורנו חינוכי לבני נוער. הסדרה מלווה את היוזמה של חמש האימהות ועוקבת אחרי תהליך הפקתו של הסרט, החל מהעלאת הרעיון, דרך הביקור של האימהות על סט צילומי סרט פורנו לצורך למידה ומפגש עם מומחים בתעשיית הסקס. האימהות כתבו בעצמן את התסריט לסרט, שאמור להציג גם זוויות חינוכיות וגישה בריאה לסקס ולמערכות יחסים, הן ליהקו, הפיקו וערכו אותו בעצמן. הפרק השלישי בסדרה מציג את הסרט הסופי, באורך 12 הדקות, כשהן מציגות אותו לילדיהן ולמשפחתן.
כל הפרקים זמינים החל מהיום ב-VOD.

ולא לשכוח:
חלק שני ואחרון של מי הרג את גארת פיליפס בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv.
ג'יין הבתולה 5 ב-yes VOD
נחמה ב-HOT3 ב-20:15
המרדף בכאן 11 ב-21:15
פרויקט מסלול 15 ב-HOT3 ב-21:15
המדובב ב-yes Action ב-22:00
השנים ב-yes Edge ב-22:00
סיפורה של שפחה 3 ב-HOT HBO ב-22:00
NCIS ניו אורלינס 5 ב-HOT Zone ב-22:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:13

ג'ט ב-yes Action ב-22:45
הונאה מובטחת ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו