ערים של רגעים אחרונים: המלצת יום חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

ערים של רגעים אחרונים

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): ערים של רגעים אחרונים, נקודת שיוויון 2, אוהבת אותך – עכשיו תמות, נקמה חריפה, חטופות, מייגן לוי, אמריקן אולטרה, מלך האריות 2+3, המוסד – יחידת חיסול, סיפורה של שפחה, נחמה, פרויקט מסלול, NCIS ניו אורלינס, ג'יין הבתולה, השנים, הונאה מובטחת, המדובב, ג'ט, שקרים קטנים גדולים, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, יצאת צדיק.

שלל מהנכר: Departure – מותחן קונספירציה בריטי-קנדי בן ששה פרקים, העוקב אחר היעלמותו המסתורית של מטוס מעל האוקיינוס האטלנטי. בכיכובם של ארצ'י פנג'בי ("האישה הטובה"), כריסטופר פלאמר ("בגינרס", "צלילי המוזיקה") וקלייר פורלני ("הפריצה לאלקטרז").

Florida Girls – דרמה קומית של רשת הכבלים Pop על ארבע חברות המתגוררות בעיירת חוף קטנה בפלורידה, ומנסות לשפר את חייהן אחרי עזיבתה של חברה חמישית.

Generation Porn – סדרה תיעודית בריטית חדשה בת שלושה פרקים, הבוחנת את עליית הפורנוגרפיה החינמית מאז אמצע שנות ה-2000. באמצעות שיחות עם צרכנים, כוכבים ומפיקים שואלת הסדרה כיצד הזמינות העולה משפיעה על החברה.

שלג צח (Snowfall) – עונה שלישית לדרמת הפשע של FX על סצנת הסמים של לוס אנג'לס בשנות ה-80 (בהמשך גם ב-yes).

פרקים אחרונים של Scream. וגם The InBetween, ג'יין הבתולה, Yellowstone, יאנגר, Krypton, Queen Sugar, Strange Angel, Wild Bill, Archer, בוגרת כזה (grown-ish).

ברשת 13 ב-21:15, המוסד – יחידת חיסול
אורלי וגיא חושפים לראשונה איך חוסל במלטה פתחי שקקי, מנהיג הג'יהאד האסלאמי – חיסול שישראל מעולם לא לקחה עליו אחריות.

ב-HOT8 ב-22:00, אוהבת אותך, עכשיו תמות
סיפור המשפט שעורר סערה באמריקה, שבו הואשמה צעירה בהריגת בן-זוגה באמצעות הודעות טקסט. רוי קונרד בן ה-18 שם קץ לחייו ב-2014. חקירת המשטרה שנערכה לאחר מותו העלתה שבת זוגו, מישל קרטר, הייתה זו שעודדה אותו להתאבד באמצעות עשרות הודעות טקסט ששלחה לו. בעקבות כך הוחלט להעמידה לדין בגין הריגה, על אף שכלל לא נכחה במקום ולא נקטה כל פעולה פיזית. בתום המשפט שנערך לה היא נמצאה אשמה ונגזרו עליה 15 חודשי מאסר בפועל. סרט התעודה החדש של HBO מספר את סיפורם של קונרד וקרטר ועוסק בסערה הציבורית שעורר משפטה של קרטר, שעדיין מקווה לערער על עונשה. שני החלקים ברצף.

סרטים:

בנטפליקס, ערים של רגעים אחרונים (Cities of Last Things)
דרמת פשע דיסטופית טייוואנית המגוללת מהסוף להתחלה. אדם בעל עבר מורכב נוקם באנשים שפגעו בו לפני עשרות שנים. נינג דינג זכתה על הופעתה בסרט בפרס "סוס הזהב", האוסקר הטייוואני. והבמאי ווי דינג הו זכה בפרס על הסרט בפסטיבל טורונטו. טיוואן 2018.

ב-HOT Cinema 1 ב-22:00, נקודת שוויון 2
סרט המשך לסרט האקשן המצליח משנת 2014 "נקודת שוויון", בו דנזל וושינגטון חוזר לאחד מתפקידיו הבולטים בקריירה ונכנס שוב לנעליו של רוברט מק'קול, השומר על רחובות בוסטון. גם עם פדרו פסקל, ביל פולמן. ביים שוב אנטואן פקואה. ארה"ב, 2018.

בסלקום tv, נקמה חריפה
מותחן פעולה ופשע בכיכובה של ג'ניפר גארנר. ריילי נורת' (גארנר) מתעוררת מתרדמת לאחר שהותקפה באכזריות לצד משפחתה ומגלה כי בעלה ובתה נרצחו. כחמש שנים לאחר האירוע ולאחר שבית המשפט מותיר את מבצעי הרצח חופשיים וללא עונש, מחליטה ריילי לקחת את החוק לידיים. היא נעלמת מעין הציבור, מאמנת את מוחה וגופה והופכת עצמה לכלי נשק עוצמתי במטרה לנקום ברוצחים ובמערכת שאפשרה להם לצאת לחופשי. ארה"ב 2018.

בסלקום tv, אמריקן אולטרה
בחור צעיר וסטלן כבד שחי בעיירה שקטה וקטנה אינו יודע שהוא למעשה נכס ממשלתי שאומן על ידי ה-CIA ותוכנן לשמש כמכונת הריגה. אך כשהסוכנות מסמנת אותו בתור מטרה והוא מיועד לחיסול, עליו להתמודד עם המחסלים הטובים והמקצוענים ביותר, תוך שהוא שולף אינסטינקטים שלא ידע שקיימים בו. העלילה רק ממשיכה להסתבך כאשר עליו גם להציל את חיי חברתו. עם ג'סי אייזנברג, קריסטן סטיוארט. ארה"ב 2015.

בסלקום tv, מלך האריות 2+3
ההמשכונים של הקלאסיקה.

ב-yes VOD, סרטים חדשים
לפני השידור הליניארי: חטופות (ברוס וויליס), מייגן לוי (קייט מארה).

ולא לשכוח:
ג'יין הבתולה 5 ב-yes VOD
נחמה ב-HOT3 ב-20:15
פרויקט מסלול 15 ב-HOT3 ב-21:00
המרדף בכאן 11 ב-21:05
יצאת צדיק בקשת 12 ב-21:15
שקרים קטנים גדולים 2 ב-yes Drama ב-22:00
המדובב ב-yes Action ב-22:00
השנים ב-yes Edge ב-22:00
סיפורה של שפחה 3 ב-HOT HBO ב-22:00
NCIS ניו אורלינס 5 ב-HOT Zone ב-22:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:01
פרויקט מסלול 15 ב-HOT3 ב-22:10
ג'ט ב-yes Action ב-22:50
הונאה מובטחת ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו