דברים מוזרים, השנים: המלצת יום חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 04/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

דברים מוזרים – עונה 3

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): דברים מוזרים, השנים, הג'נטלמן והאקדח, מלך האריות, בל קנטו, מי שאנחנו עכשיו, נוסטלגיה, יונייטד סקייטס, שקרים קטנים גדולים, הונאה מובטחת, ג'ט, סיפורה של שפחה, נחמה, פרויקט מסלול, NCIS ניו אורלינס, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, יצאת צדיק, המקור.

שלל מהנכר: דברים מוזרים. וגם The Inbetween, Krypton, Queen Sugar, Strange Angel, Wild Bill, בוגרת כזה (grown-ish).

בנטפליקס, דברים מוזרים
עונה שלישית ואולטרה-כיפית של דרמת המסתורין העל-טבעית האולטרה-פופולרית של נטפליקס, המתרחשת הפעם בקיץ, בסביבות יום העצמאות האמריקאי ב-1985.

ב-HOT8 ב-22:00, יונייטד סקייטס
כשזירות ההחלקה האחרונות שנותרו באמריקה ניצבות מול סכנת סגירה, קהילה של אלפים נלחמת בסביבה טעונה בגזענות כדי להציל תת-תרבות מחתרתית, שנעלמה מהזרם המרכזי במשך דורות.

ב-yes דוקו ב-21:00, זונה כמוני
פסטיבל דוקאביב 2019 – התחרות הרשמית. סיפורה המצמרר של אישה שנפלה קורבן לסוחרי נשים ישראליים. כשצ'ילה הייתה בת 22 היא נחטפה מפאב בהונגריה ונמכרה לחבורת ישראלים שסחרו בה למטרת זנות. היום, עשרים שנה מאוחר יותר, צ'ילה היא אישה אחרת. היא מתנדבת במרפאת לוינסקי, הצליחה לצאת ממעגל הסמים וחוגגת עשר שנות ניקיון. אולם כשמשרד הפנים בישראל מסרב לתת לצ'ילה תעודת זהות ולהאמין לה שהיא קורבן סחר בנשים, היא יוצאת למאבק. רגע לפני גירוש בחזרה להונגריה היא יוצאת למסע לאיתור החוטפים שלה. היא מבקשת למצוא מישהו שהיה עד לטראומה שחוותה ולהוכיח למדינת ישראל שהכל אמת, שלא ימחקו שוב את קיומה. לאט לאט מתגלים עקבות החוטפים שלה, אולם אחרי שחזרה אל הגיהנום, האם תצליח לצאת ממנו שוב? בימוי, תסריט ותחקיר: יעל שחר, שרון יעיש.

ב-yes Edge ב-22:00, השנים
מה: סאגה משפחתית מדוברת של ה-BBC, שכתב ראסל ט' דיוויס ובכיכובה של אמה תומפסון, המגלמת סלבריטאית חריפה וישירה שהופכת לפוליטיקאית, ודעותיה השנויות במחלוקת יוצרות פילוג באומה הבריטית. הסדרה עוקבת אחרי משפחה רגילה במהלך 15 השנים הבאות, מ-2019 והלאה. בזמן שהחברה סביבם משתנה מהר מאי פעם, בני משפחת ליאון חווים את כל מה שאנחנו מקווים לו מהעתיד, וגם את כל מה שאנחנו חוששים מפניו.
כל הפרקים זמינים החל מהיום ב-yes VOD.

ב-yes Action ב-22:50, ג'ט
השידור הליניארי של דרמת המתח בכיכובה של קרלה גוג'ינו, שפרק חדש שלה עולה מדי שבת ל-VOD כבר שלושה שבועות.

השנים

סרטים:

ב-HOT Cinema 1 ב-22:00 ובסלקום tv, הג'נטלמן והאקדח
מותחן פעולה בכיכובם של רוברט רדפורד, דני גלובר, סיסי ספייסק וקייסי אפלק. מבוסס על סיפורו האמיתי של פורסט טאקר (רדפורד), החל מהבריחה המתוקשרת שלו מכלא סאן קוונטין כשהיה בן 70, אל שורה של מבצעי שוד שלא ייאמנו. מי שלוקח חלק במרדף הוא הבלש ג'ון האנט (אפלק), שהולך שבי אחרי דבקותו של פורסט באמונתו ואישה שאוהבת אותו (ספייסק), על אף המקצוע שבחר בו. ארה"ב, 2018.

ב-yes VOD ובסלקום, בל קנטו
דרמת מתח שביים פול וייץ ("בחברה טובה") בכיכובה של ג'וליאן מור. רוקסן קרוס, זמרת אופרה אמריקאית מפורסמת, מגיעה לדרום אמריקה כדי לקיים הופעה פרטית בחגיגות יום ההולדת של תעשיין יפני עשיר. בעוד כל שגרירי המדינות החשובות נוכחים באירוע, פורצים אל האחוזה המפוארת לוחמי גרילה מקומיים ולוקחים אותם בשבי, בדרישה שישחררו את חבריהם המורדים מהכלא. כשהם נצורים מבוהלים באחוזה, מתהדק הקשר בין רוקסן לתעשיין היפני והרגשות מתפרצים. ארה"ב 2018.

בסלקום tv, נוסטלגיה
דרמה אנושית המאגדת בתוכה פסיפס של סיפורים על אהבה ועל אובדן, המסופרים דרך מערכות היחסים של אנשים לחפצים ולזיכרונות הקשורים אליהם. בסיפור אחד אישה מבוגרת (אלן בורסטין) מאבדת את ביתה וכל חפציה בשריפה וחייבת להפנים את ההבדל בין חפץ שאיננו לזיכרון שנשאר; בסיפור אחר אח ואחות (ג'ון האם וקתרין קינר) המפנים את בית נעוריהם מתמודדים עם הטרגדיה המשותפת. גם עם ניק עופרמן, אמבר טמבלין, פאטון אוסוולט, ברוס דרן. ארה"ב 2018.

בסלקום tv, מי שאנחנו עכשיו
דרמה בכיכובם של אמה רוברטס, ג'וליאן ניקולסון, זכארי קווינטו וג'ייסון ביגס. בחורה צעירה משתחררת מהכלא ונעזרת בעורך דין אידיאליסט כדי להחזיר את בנה לחזקתה. ארה"ב 2017.

בסלקום tv, מלך האריות
קלאסיקת האנימציה של דיסני מגיעה לסלקום בדיוק בזמן כדי להתכונן לרימייק.

ולא לשכוח:
ג'יין הבתולה 5 ב-yes VOD
נחמה ב-HOT3 ב-20:15
פרויקט מסלול 15 ב-HOT3 ב-21:00
המרדף בכאן 11 ב-21:05
יצאת צדיק בקשת 12 ב-21:15
המקור בערוץ 13 ב-21:15
שקרים קטנים גדולים 2 ב-yes Drama ב-22:00
המדובב ב-yes Action ב-22:00
השנים ב-yes Edge ב-22:00
סיפורה של שפחה 3 ב-HOT HBO ב-22:00
NCIS ניו אורלינס 5 ב-HOT Zone ב-22:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:01
פרויקט מסלול 15 ב-HOT3 ב-22:10
ג'ט ב-yes Action ב-22:50
הונאה מובטחת ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו