הישרדות, אתגר הנינג'ה: המלצת יום ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

Impulse – עונה 1

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): הישרדות, אתגר הנינג'ה, Impulse עונה 1, כבודו, הרווק בגן עדן, פרדייז הוטל, משיכה בעירום, מוחקי המחשבות, הנזירה, סלנדרמן, פרק אחרון לעונה של שקרים קטנים גדולים (לפנות בוקר). סוכני שילד, דם ואוצרות, הפרקליט, דם סמיך, ג'ט, שב"ס, אנחנו על המפית, נינג'ה ישראל, מה אתם הייתם עושים, לה פמיליה.

שלל מהנכר: בקול רם (The Loudest Voice), העיר על הגבעה, The Rook, מתוק ומר (Sweetbitter).

ביוטיוב פרימיום, Impulse עונה 1
כל פרקי העונה הראשונה זמינים בחינם לאורך הקיץ. משמע, גם לקהל הישראלי שלא יכול לעשות מנוי לשירות. דאג ליימן ("קצה המחר") עומד מאחורי המותחן העל טבעי בן עשרת הפרקים, על אודות אישה צעירה המגלה כי היא ניחנת בכוחות טלפורטציה. מומלץ מאוד מאוד.

ב-yes VOD, כבודו
בכורה ב-VOD לפרק פתיחת העונה השנייה של הדרמה הישראלית בכיכובו של יורם חטב, שבימים אלה זוכה לרימייק ברשת Showtime ובכיכובו של בריאן קרנסטון. מחר יתחיל השידור הליניארי.

ב-yes Drama החל מ-20:30, yes Real
שעות הערב של הערוץ יהפכו החל מהיום ועד סוף הקץ ל-yes Real, להיטי ריאליטי בשידור יומי.
20:30, אתגר הנינג'ה – עונה 10
21:15, הישרדות – עונה 37
22:20, הרווק בגן עדן – עונה 5
23:05, פרדייז הוטל – תחייה מחודשת לסדרת הריאליטי
23:50, משיכה בעירום – עונה 3

הישרדות – עונה 37

ב-yes VOD, מוחקי המחשבות
סיפור הניסויים השערורייתיים שבדקו האם ניתן למחוק מחשבות ממוחם של בני אדם באמצעים רפואיים. בשנות ה-50 ערך הפסיכיאטר ד"ר יואן קמרון ניסויים מחרידים על בני אדם בהם נוסו טיפולים בהליך חשמלי אינטנסיבי, תרופות ניסיוניות וסמים פסיכו-אקטיביים קשים, כולל הזרקות LSD. כוונתו היתה לבדוק האם ניתן למחוק תכנים ממוחם של בני אדם ולגרום לדפוסי התנהגות חדשים בעזרת אמצעים רפואיים. הניסויים השערורייתיים שלו התבצעו על חולי נפש, ללא הסכמת בני משפחותיהם, ונתמכו ע"י הממשל הקנדי. ה-CIA אף ביסס את ה-CIA Mind Control Program על מחקריו מתוך רצון לבנות מחדש את תודעת החיילים שחזרו ממלחמת קוריאה, כשהם תומכים בקומוניזם. אותם ניסויים שימשו בהמשך גם לצורך עינויי שבויים ואסירים בצפון אירלנד, במתקן הכליאה גואנטנמו ואף בישראל, אפגניסטן ו-27 מדינות נוספות ברחבי העולם. הסרט החדש מביא עדויות ממקור ראשון של האנשים שעברו את העינויים בגואנטנמו ובצפון אירלנד, לצד פסיכולוגים אמריקאים בכירים ואנשי צבא שמספרים על המנגנון שתמך ברופאים הפסיכיאטרים ואיפשר להם לתכנן את הניסויים הקשים, שמשמשים לצורך עינויים משנות ה-50 ועד ימינו.

סרטים:

ב-yes VOD וסלקום tv, הנזירה
סרט האימה המצליח של 2018, והחמישי בהיסטוריה, עם מעל ל-350 מיליון דולר הכנסות ברחבי העולם. החמישי ביקום הקולנועי שובר הקופות של "לזמן את הרוע". בשנת 1952 נשלחים כומר ונזירה ע"י הוותיקן לרומניה כדי לחקור מוות מסתורי של נזירה מקומית. עם דמיאן ביצ'ר, טאיסה פרמיגה. ארה"ב, 2018

בסלקום tv, סלנדרמן
מותחן אימה המבוסס על הדמות הקריפית שהפכה לוויראלית. בעיירה קטנה במסצ'וסטס, ארבע נערות תיכון מבצעות טקס בניסיון לחשוף את המיסתורין מאחורי סלנדרמן. כאשר אחת מהנערות נעלמת לפתע, הן מתחילות לחשוד כי היא למעשה הקורבן האחרון שלו.

ב-yes3 ב-22:00, איש קטן גדול
סרטים שחייבים לראות. מערבון עטור שבחים מארתור פן, הבמאי של "בוני וקלייד". דסטין הופמן מגלם גבר זקן שמגולל את סיפור חייו הלא יאומן – כיצד גדל עם האינדיאנים, פגש את הגנרל קאסטר והיה עד לכמה מהאירועים הידועים בתולדות אמריקה. גם עם פיי דאנוואי. ארה"ב, 1970.

ולא לשכוח:
אנחנו על המפית 2 בכאן 11 ב-21:15
נינג'ה ישראל 2 בקשת 12 ב-21:15
מה אתם הייתם עושים בערוץ 13 ב-21:15
דם ואוצרות ב-yes Action ב-22:00
הפרקליט ב-yes Edge ב-22:00
ג'ט ב-HOT HBO ב-22:00
שב"ס בכאן 11 ב-22:12
לה פמיליה בערוץ 13 ב-22:15
סוכני שילד 6 ב-yes Action ב-22:45
דם סמיך ב-yes Edge ב-22:45
פרק אחרון לעונה של שקרים קטנים גדולים 2 ב-HOT HBO ב-4:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו