צל של אמת – רוצח כביש החוף: המלצת שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

צל של אמת: רוצח כביש החוף

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): צל של אמת – רוצח כביש החוף, החתונה של אנה, הנוסע, מפצח האגוזים וארבע הממלכות, זואי ורייבן, הדרשה על ההר, ג'ט, מפחידוס, ללא מילים, זוג פלוס סלב, תוכנית אבא, בוגרת-כזה, במשפחות הכי טובות, גבר מי שנשאר אחרון, אחותי בהפרעה, ספר האורחים, חדשים בשכונה, קריקטורה של נשיא, אמריקה גוט טאלנט, זרה, המגדלים הגבוהים, חתונה ממבט ראשון, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: הפרק החדש (השישי בעונה) של אימת המתים המהלכים כבר זמין. וגם סוכני S.H.I.E.L.D, ג'ט (Jett), מפחידוס/לוס אספוקיז (Los Espookys).

בקשת 12 ב-21:15, החתונה של אנה
אנה ארונוב ובן זוגה אייל, אותו הכירה בתוכנית "לאהוב את אנה", כבר שנה ביחד. הזוג יוצא למסע בחיפוש אחרי הטקס שיתאים להם: רבנות כן או לא, טקס גדול או משהו אינטימי וקטן, ואולי בכלל לא לעשות כלום?

ב-HOT8 ב-21:15, צל של אמת: רוצח כביש החוף
עונה שנייה לסדרת התעודה המדוברת, שבעונה הראשונה שלה הסעירה את ישראל עם חשיפותיה, לכאורה, על רציחתה של תאיר ראדה. הפעם: בשנות ה-70 וה-80 נרצחו שורה ארוכה של נשים צעירות לאורך כביש החוף. כל הגופות נמצאו בשטח פתוח באותו רדיוס של 10 ק"מ, לאחר שנאנסו, הוכו ונחנקו למוות באמצעות חזייה או פריט לבוש אחר שהודק לצווארן. קווי הדמיון הבולטים בין הרציחות מעלים חשד כבד שכולם בוצעו בידי רוצח סדיסט אחד, שהצליח להערים על רשויות החוק ולחמוק מהדין. העונה השנייה של סדרת הדוקו-פשע עטורת הפרסים חוזרת אחורה בזמן בניסיון לפענח את אחת התעלומות המסתוריות ביותר בישראל, ולהתחקות אחר עקבותיו של הרוצח הסדרתי האכזרי ביותר בתולדות המדינה. כל ארבעת הפרקים ישודרו ברצף. שידור נוסף יומי החל מיום ראשון ב-21:00.

ב-HOT HBO ב-22:00, הדרשה על ההר
הקומיקאי ג'ארד קרמייקל חוזר בספיישל נוסף של HBO, הפעם קצת שונה: קרמייקל יוצא לחקור את שורשיו ומתעד שיחות אינטימיות עם בני משפחתו וקרוביו, החולקים איתו קשיים וחוויות דומות מחייהם כאפרו-אמריקניים.

בנטפליקס, זואי ורייבן (Free Rein)
עונה שלישית לדרמה המשפחתית הבריטית, על זואי הנערה, והקשר המיוחד שלה עם סוס מסתורי בבית ילדותה של אמה, השוכן באחד מאיי החוף של אנגליה.

סרטים:

ב-HOT Cinema 3 ב-10:00 וב-yes5 ב-16:36, מפצח האגוזים וארבע הממלכות
סרט פנטזיה אמריקאי לכל המשפחה המבוסס על יצירתו של א.ת.א. הופמן, "מפצח האגוזים ומלך העכברים", ועל סוויטת הבלט של פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי, "מפצח האגוזים". כל מה שקלרה (מקנזי פוי) רוצה זה מפתח. מפתח מיוחד שיכול לפתוח קופסה עם מתנה ייחודית. חוט זהב שמוצג בפניה במסיבת החגים השנתית מוביל אותה אל המפתח הנכסף – אשר מיד נעלם אל תוך עולם מקביל משונה ומסתורי. שם פוגשת קלרה חייל ושמו פיליפ, חבורת עכברים ושליטים החולשים על שלוש ממלכות: ממלכת השלג, ממלכת הפרחים וממלכת הממתקים. כדי להשיג את המפתח ולהשיב את ההרמוניה לעולם, קלרה ופיליפ חייבים לחצות את הממלכה הרביעית, ביתה של המלכה האם ג'ינג'ר (הלן מירן). גם עם קירה נייטלי ומורגן פרימן. ביים לאסה הלסטרם. ארה"ב, 2018.

ב-yes4 ב-22:00, הנוסע (The Commuter)
ליאם ניסן מככב במותחן פעולה מאת הבמאי של "נון-סטופ", ז'אומה קולט סרה. סוכן מכירות, שהוא גם שוטר לשעבר, מפוטר במפתיע מעבודתו. במהלך הנסיעה הביתה ברכבת הוא מקבל הצעה מסתורית: לאתר את אחד הנוסעים תמורת סכום כסף גדול. גם עם ורה פרמיגה.

ולא לשכוח:
ג'ט בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
לוס אספוקיז בשירותי ה-VOD של HOT וסלקום TV
מפחידוס ב-yes VOD
אמריקה גוט טאלנט 14 בסלקום tv
זרה 2 בנטפליקס
ללא מילים 3 ב-yes Comedy ב-17:25
זוג פלוס סלב ב-yes Comedy ב-17:50
תוכנית אבא 3 ב-yes Comedy ב-18:15
בוגרת כזה 2 ב-yes Comedy ב-18:40
במשפחות הכי טובות 4 ב-yes Comedy ב-19:05
גבר מי שנשאר אחרון 7 ב-yes Comedy ב-19:30
אחותי בהפרעה ב-yes Comedy ב-19:55
ספר האורחים 2 ב-yes Comedy ב-20:20
חדשים בשכונה ב-yes Comedy ב-20:45
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
קריקטורה של נשיא 2 ב-yes Comedy ב-22:25
המגדלים הגבוהים בכאן 11 ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו