המירוץ למיליון, רוצח בכיתה: המלצת יום שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

המירוץ למיליון ישראל

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): המירוץ למיליון, רוצח בכיתה, אוהבת אותך – עכשיו תמות, המופע של עלי ג'י, פרקים אחרונים לעונה של נטל האמת ובועטות, חלק שני ואחרון של מכתבי אהבה. אופוריה, שקרים קטנים גדולים, העיר על הגבעה, נקודת זינוק, בועטות, חטיפה בלב ים, נטל האמת, ליגה ג', המתחזים.

שלל מהנכר: פולדארק – עונה חמישית ואחרונה לדרמה התקופתית הבריטית (באוגוסט גם בסלקום tv).

וגם אופוריה, שקרים קטנים גדולים, אינסטינקט, אימת המתים המהלכים, Claws, NOS4A2, Perpetual Grace LTD, Beecham House, What Just Happened, The Movies.

ברשת 13 ב-21:15, המרוץ למיליון
עונה חדשה לסדרת הריאליטי, שבשלב הראשון תשודר בימים שני, רביעי ושבת.

ב-HOT8 ב-21:35, רוצח בכיתה
בעשור האחרון התרחשו יותר מקרי ירי בבתי ספר בארה"ב מאשר בכל שאר מדינות העולם יחד. אחד מאותם מקרים הוא הירי שהתרחש בשנת 2018 בבית הספר התיכון בפארקלנד שבפלורידה – עיירה שקטה שזכתה בתואר "אחת הערים הבטוחות ביותר בארה"ב" – בו נרצחו באכזריות 17 בני אדם. דרך עדויות נוגעות ללב ותיעודים מזעזעים, מנסים הניצולים להוביל לשינוי אמיתי ולהציל את חייהם של אלפי נערים ונערות בכל רחבי המדינה. במסעם לשינוי הם נאלצים להתמודד עם תנועת אנשים התומכים בזכות לנשיאת נשק אישי ועם פוליטקאים המעדיפים לרצות את ההמון מאשר לנסות ולהתמודד עם הבעיה.

ב-yes דוקו ב-22:00, אוהבת אותך, עכשיו תמות
השידור הליניארי. סיפור המשפט שעורר סערה באמריקה, שבו הואשמה צעירה בהריגת בן-זוגה באמצעות הודעות טקסט. רוי קונרד בן ה-18 שם קץ לחייו ב-2014. חקירת המשטרה שנערכה לאחר מותו העלתה שבת זוגו, מישל קרטר, הייתה זו שעודדה אותו להתאבד באמצעות עשרות הודעות טקסט ששלחה לו. בעקבות כך הוחלט להעמידה לדין בגין הריגה, על אף שכלל לא נכחה במקום ולא נקטה כל פעולה פיזית. בתום המשפט שנערך לה היא נמצאה אשמה ונגזרו עליה 15 חודשי מאסר בפועל. סרט התעודה החדש של HBO מספר את סיפורם של קונרד וקרטר ועוסק בסערה הציבורית שעורר משפטה של קרטר, שעדיין מקווה לערער על עונשה. החלק השני בשבוע הבא.

בנטפליקס, המופע של עלי ג'י (Da Ali G Show)
תוכנית הפריצה של סשה ברון כהן מתחילת המילניום, שמלבד דמותו של עלי ג'י הציגה לעולם גם את בוראט וברונו (ושודרה בעבר ב-yes), מגיעה במלואה לנטפליקס. במקור היו לה שלוש עונות, אחת בערוץ 4 הבריטי ושתיים נוספים ב-HBO, אבל בנטפליקס איכשהו מבטיחים ארבע.

ולא לשכוח:
שקרים קטנים גדולים 2 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
אופוריה בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + ב-HOT HBO ב-22:00
פרק אחרון לעונה של נטל האמת 2 ב-HOT3 ב-20:45
ליגה ג' בכאן 11 ב-21:05
המתחזים עם חיים אתגר בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
פרק אחרון לעונה של בועטות ב-yes Drama ב-21:15
חטיפה בלב ים 2 ב-yes Action ב-22:00
נקודת זינוק ב-yes Edge ב-22:00
העיר על הגבעה ב-yes Edge ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו