שחור על לבן, מכתבי אהבה: המלצת יום שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

שחור על לבן

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): שחור על לבן, מכתבי אהבה, אופוריה, שקרים קטנים גדולים, העיר על הגבעה, נקודת זינוק, בועטות, חטיפה בלב ים, נטל האמת, ליגה ג', מאסטר שף, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: The Movies – סדרת תעודה חדשה של CNN ("שנות השישים", "ההיסטוריה של הקומדיה") שסוקרת את הקולנוע האמריקאי לדורותיו, ומתארת כיצד התנודות החברתיות, התרבותיות והפוליטיות השפיעו על התפתחות המדיום. כל אחד מששת הפרקים (בני שעה וחצי) עוסק בעשור אחר, אבל לא בסדר כרונולוגי – אייטיז, ניינטיז, שנות האלפיים עד היום, סבנטיז, סיקסטיז ולבסוף תור הזהב. בין היתר מתראיינים סטיבן ספילברג, ג'וליה רוברטס, רון הווארד, מורגן פרימן, רוברט דה נירו, טים ברטון, קמרון קרואו, ביל היידר, רוברט רדפורד, רוב ריינר, מרטין סקורסזי, רוברט זמקיס ואחרים.

וגם אופוריה, שקרים קטנים גדולים, אינסטינקט, אימת המתים המהלכים, Claws, American Princess, NOS4A2, Perpetual Grace LTD, Beecham House, What Just Happened.

ב-yes Drama ב-22:00, מכתבי אהבה: לעבר יעד לא ידוע
חלק ראשון מתוך שניים באפיזודה נוספת בסדרת הסרטים של הולמרק. הפעם מוצאים חברי הצוות מצלמה חד פעמית ישנה, ולאחר פיתוח סרט הצילום הם מגלים כי ייתכן וחלקן צולמו ע"י ילד שיתכן ונחטף.

סרטים:

ב-yes VOD ובסלקום tv, שחור על לבן
קומדיית פשע המבוססת על סיפור אמיתי, מאת ספייק לי, זוכת התסריט הטוב ביותר באוסקר 2019. סיפורו של השוטר השחור הראשון במשטרת קולורדו שבמסגרת תפקידו התחזה לאדם לבן, והצליח לחדור לשורות ארגון ה-KKK. עם אדם דרייבר, ג'ון דייוויד ואשינגטון, לורה הארייר, טופר גרייס, הארי בלפונטה, אלק בולדווין. ארה"ב 2018.

ולא לשכוח:
שקרים קטנים גדולים 2 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
אופוריה בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + ב-HOT HBO ב-22:00
נטל האמת 2 ב-HOT3 ב-20:45
ליגה ג' בכאן 11 ב-21:05
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
בועטות ב-yes Drama ב-21:15
חטיפה בלב ים 2 ב-yes Action ב-22:00
נקודת זינוק ב-yes Edge ב-22:00
העיר על הגבעה ב-yes Edge ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו