את אני היא, אויב בטווח אפס: המלצת יום שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

אויב בטווח אפס

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): את אני היא, שחור על לבן, אויב בטווח אפס, גרוטאה בסהרה, לחטוף את סטלה, סיפורי ארקדיה, מייגן לוי, נישואים במבחן, מנפחים, תולדות הטאקו, מלחמת הדרקונים, עושה בית ספר, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: Shangri-La – סדרת תעודה חדשה בת ארבעה פרקים של שואוטיים, העוקבת אחר המתרחש בסטודיו של המפיק האגדי והמייסד-השותף של "דף ג'ם", ריק רובין, כדי להתמקד בשיחה היצירתית ובצד הרגשי של עשיית-מוזיקה.

עונה שנייה לסדרת הפנטזיה האשפתית The Outpost של רשת ה-CW, שבמרכזה השורדת היחידה מגזע בשם בלאקבלודס (Blackbloods), שיוצאת למסע בעקבות רוצח משפחתה.

וגם אלמנטרי, Reef Break, מאסטר שף ארה"ב, איי זומבי, מלכת הדרום, Swamp Thing, Siren, הליצן העצוב (Baskets).

בנטפליקס, את אני היא (You Me Her)
עונה רביעית לקומדיה בכיכובו של גרג פוהלר, על זוג שהכניס לחייו אישה שלישית.

בנטפליקס, שלושה בהסוואה: סיפורי ארקדיה (3Below: Tales of Arcadia)
חלק שני בסדרת-הבת הראשונה (מתוך שתיים) ל"ציידי הטרולים" החמודה של נטפליקס, אף היא בהפקת גיירמו דל טורו, הפעם בדיבובם של טטיאנה מסלאני, דייגו לונה, ניק עופרמן ואחרים. הנסיכים החייזרים אג'ה וקרֵל טארון מנסים להשתלב בחברה האנושית, בעודם חומקים מציידי ראשים בין-גלקטיים. גם עם קולותיהם של גלן קלוז, סטיבן יון, אמיל הירש ואחרים.

בנטפליקס, נישואים במבחן (Extreme Engagement)
סדרת ריאליטי אוסטרלית עם הזוג המאורס פי ג'יי מדאם וטים נונן (יוצר ומנחה הסדרה "Boy to Man", שתיעדה את הרפתקאות האקסטרים שלו ברחבי העולם), שמטיילים ברחבי העולם במשך שנה במטרה לחקור מנהגי נישואין בתרבויות שונות. האם המסע יקרב ביניהם או אולי דווקא יפריד ביניהם?

בנטפליקס, מנפחים (Blown Away)
סדרת ריאליטי חדשה ונישתית במיוחד. עשרה אמנים מחממים את העניינים ומעצבים פסלי זכוכית, בתחרות על התואר "אלוף המנפחים" ועל פרסים בסך 60 אלף דולר.

בנטפליקס, תולדות הטאקו (Taco Chronicles)
סדרת אוכל מקסיקנית הסוקרת את העבר העשיר, ואולי לא מאוד מוכר, של כמה מצורות הכנה פופולריות של הטאקו.

בנטפליקס, עולם הבובות של פילי: מלחמת הדרקונים (PILI Fantasy: War of Dragons)
סדרת אנימציה טייוויאנית. המהומה בממלכת הלוחמים גוברת, ושבט שמונת פלאי דרקון הרשע משחרר לחופשי כוחות אופל. מי יהיה הלוחם האגדי החדש?

סרטים:

בנטפליקס, אויב בטווח אפס (Point Blank)
מותחן אקשן בכיכובם של אנתוני מאקי, פרנק גרילו ומרשה גיי הארדן. אח בחדר מיון נאלץ לשתף פעולה עם פצוע שחשוד ברצח כדי להציל את אשתו שעומדת ללדת, ומנהל מרוץ נגד הזמן במאבק נגד פושעים ושוטרים שסרחו.

בנטפליקס, גרוטאה בסהרה (4latas)
קומדיה ספרדית בכיכובו של ז'אן רנו ("לאון"). חברים ותיקים שבים ונפגשים כדי לשחזר מסע בלתי נשכח מספרד למאלי, בתקווה להספיק לבקר חבר שעומד למות. הם לא שוכחים לקחת איתם את בתו, שעמה לא היה בקשר במשך שנים.

בנטפליקס, לחטוף את סטלה (Kidnapping Stella)
דרמת פשע גרמנית. צמד גברים חוטפים אישה עשירה ודורשים עליה כופר. בשארית כוחותיה, האישה הכפותה עושה הכול כדי לשבש את התוכניות של חוטפיה.

ב-yes1 ב-21:30, מייגן לוי
דרמה המבוססת על סיפור אמיתי, בכיכובן של קייט מארה ואידי פאלקו. חיילת בעייתית (מארה) נשלחת לעבודות שירות ביחידת כלבנים ומצוותת לכלב קשוח במיוחד. בין השניים נוצר קשר חזק שמוביל לקריירה צבאית משותפת.

ב-yes4 וב-HOT Cinema 1 ב-22:00, שחור על לבן
קומדיית פשע המבוססת על סיפור אמיתי, מאת ספייק לי, זוכת התסריט הטוב ביותר באוסקר 2019. סיפורו של השוטר השחור הראשון במשטרת קולורדו שבמסגרת תפקידו התחזה לאדם לבן, והצליח לחדור לשורות ארגון ה-KKK. עם אדם דרייבר, ג'ון דייוויד ואשינגטון, לורה הארייר, טופר גרייס, הארי בלפונטה, אלק בולדווין. ארה"ב 2018.

ולא לשכוח:
עושה בית ספר (Schooled) בסלקום tv
חוק וסדר מדור מיוחד 20 בכאן 11 22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו