מפצח האגוזים וארבע הממלכות: המלצת יום שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

מפצח האגוזים וארבע הממלכות

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): מפצח האגוזים וארבע הממלכות, באמבלבי, בל קנטו, אגדת המלך שלמה, עושה בית ספר, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: אלמנטרי, מלכת הדרום, Swamp Thing.

סרטים:

ב-yes VOD וסלקום tv, מפצח האגוזים וארבע הממלכות
סרט פנטזיה אמריקאי לכל המשפחה המבוסס על יצירתו של א.ת.א. הופמן, "מפצח האגוזים ומלך העכברים", ועל סוויטת הבלט של פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי, "מפצח האגוזים". כל מה שקלרה (מקנזי פוי) רוצה זה מפתח. מפתח מיוחד שיכול לפתוח קופסה עם מתנה ייחודית. חוט זהב שמוצג בפניה במסיבת החגים השנתית מוביל אותה אל המפתח הנכסף – אשר מיד נעלם אל תוך עולם מקביל משונה ומסתורי. שם פוגשת קלרה חייל ושמו פיליפ, חבורת עכברים ושליטים החולשים על שלוש ממלכות: ממלכת השלג, ממלכת הפרחים וממלכת הממתקים. כדי להשיג את המפתח ולהשיב את ההרמוניה לעולם, קלרה ופיליפ חייבים לחצות את הממלכה הרביעית, ביתה של המלכה האם ג'ינג'ר (הלן מירן). גם עם קירה נייטלי ומורגן פרימן. ביים לאסה הלסטרם. ארה"ב, 2018.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-14:35, אגדת המלך שלמה
סרט האנימציה הישראלי הראשון באורך מלא. אנימציית ילדים שהיא עיבוד קולנועי הומוריסטי לאגדות חיים נחמן ביאליק ועוד אגדות עם המתבססות על הסיפור תנכ"י. סיפורו של שלמה בימי מלכותו הראשונים, בעודו נער צעיר, לאחר שקיבל את המלוכה מאביו, המלך דוד. המום מיופיה של מלכת שבא, אשר מגיעה לירושלים כדי לנסות אותו בחידות, שלמה מתאהב בה ממבט ראשון. בלהיטותו להרשימה, הוא מפר את מצוות אביו ומשחרר מכלאו בבטן האדמה את השד הנורא אשמדאי. אשמדאי משתלט על ממלכתו של שלמה ומעיף את שלמה למדבר, יחד עם חברו הטוב, טובי השועל. שם הוא פוגש את הנסיכה נעמה שמתאהבת בו ועוזרת לו למצוא את השמיר, היצור הפלאי היכול לחצוב באבן ולהחזיר את אשמדאי לבטן האדמה, ובכך לשים קץ לעריצותו ולתאוותו לכוח. עם קולותיהם של אורי פפר, חנה לסלאו, עודד מנשה, עדן הראל. ביים חנן קמינסקי. ישראל 2018.

ב-yes1 ב-21:30, בל קנטו
דרמת מתח שביים פול וייץ ("בחברה טובה") בכיכובה של ג'וליאן מור. רוקסן קרוס, זמרת אופרה אמריקאית מפורסמת, מגיעה לדרום אמריקה כדי לקיים הופעה פרטית בחגיגות יום ההולדת של תעשיין יפני עשיר. בעוד כל שגרירי המדינות החשובות נוכחים באירוע, פורצים אל האחוזה המפוארת לוחמי גרילה מקומיים ולוקחים אותם בשבי, בדרישה שישחררו את חבריהם המורדים מהכלא. כשהם נצורים מבוהלים באחוזה, מתהדק הקשר בין רוקסן לתעשיין היפני והרגשות מתפרצים. ארה"ב 2018.

ב-yes2 ב-22:00, באמבלבי
חלק שישי בסדרת הרובוטריקים, שהפך למעין דרמת חברות ואף זכה לשבחי המבקרים. בקליפורניה של שנות ה-80, חברות מגניבה מלאת קסם והומור נרקמת בין רובוטריק שנשלח לכדור הארץ לחפש בית חדש, לבין נערה מרדנית בת 18 שקיבלה כמתנת יום הולדת מכונית חיפושית צהובה וישנה. עם היילי סטיינפלד, דילן אובריין. ארה"ב 2018.

ולא לשכוח:
עושה בית ספר (Schooled) בסלקום tv
חוק וסדר מדור מיוחד 20 בכאן 11 23:05

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו