חייזרים מן העבר: המלצת יום רביעי

Published by in כללי on יוני 26th, 2019

ילדים רוצחים

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): ילדים רוצחים, חייזרים מן העבר, עב"מים – תיקי חקירה, אם אב ובן, Pure/אובסקסיה, פוזה, דיין – המשפחה הראשונה, הביקסואלית, ג'יין הבתולה, אלמנטרי, מצולמים, טופ שף, מה נסגר, האזרח גואטה, מאסטר שף, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: פרק אחרון של The Planets. וגם סיפורה של שפחה, America’s Got Talent, דם ואוצרות, ה-100, פוזה, וונטוורת', ממלכת החיות, צרות טובות, Pure, Alternatino With Arturo Castro, The Detour, Drunk History.

בערוץ ההיסטוריה ב-22:30, חייזרים מן העבר
עונה 12 של סדרת הקונספירציות.

בערוץ ההיסטוריה ב-23:15, עב"מים: תיקי חקירה
בדצמבר 2017 חשף הניו יורק טיימס את דבר קיומו של פרוייקט עב"מים מסתורי בפנטגון. במסגרת אותה חשיפה, רואיין לואיס אליזונדו, קצין מודיעין לשעבר וסוכן מיוחד שניהל בעבר את הפרויקט הסודי, שראשי התיבות שלו – AATIP: "התכנית האווירית המתקדמת לזיהוי איומים אוויריים". אליזונדו אישר את דבר קיומו של הפרויקט הממשלתי הסודי. פרויקט AATIP נוסד במטרה לחקור, לתעד ולבחון אינספור דיווחים, תצפיות וסרטוני וידאו המתעדים מפגשים עם עצמים בלתי-מזוהים בשמיים, שלושה מתוכם שוחררו לצפיית הציבור ההמום בשנת 2017. אליזונדו התפטרו מתפקידו במחאה על-כך שלטענתו הממשל לא נערך באופן מספק על מנת להתמודד עם האיום הפוטנציאלי הטמון באותם עצמים בלתי מזוהים. כעת, במסגרת הסדרה "עב"מים: תיקי חקירה", אליזונדו משוחח באופן גלוי על פרויקט העב"מים ומקיים סדרת מפגשים מטלטלים עם טייסים, מפעילי מכ"ם ואנשי צוות אוויר שנתקלו במהלך שירותם בעב"מים, ומספרים על כך לראשונה מול המצלמות. אליזונדו מכנס צוות מומחים שמסייע לו בחקירת תיקי העב"מים שהוא חושף, כשמטרתו היא לחייב את הממשל האמריקאי והציבור לדון ברצינות בסוגיית העצמים המסתוריים החגים בשמינו, וכיצד יש להיערך לאיום פונטציאלי בעל אופי בלתי מזוהה.

ב-HOT8 ב-21:10, ילדים רוצחים
בהיותו בן 15 בלבד הורשע ג'וש פיליפס ברציחתה של שכנתו בת ה-8, מאדי קליפטון, ונידון למאסר עולם ללא אפשרות חנינה. מורגן לפרט הייתה בת 15 כשנידונה למאסר עולם ללא חנינה על רציחתו של ג'יימס סטיוארט, נכה בן 66. ארה"ב היא בין המדינות היחידות המאפשרות לקטינים להישפט, לקבל עונש מאסר עולם ולהישאר בכלא עד סוף ימיהם. האם ניתן להגיד כי ילדים צעירים מודעים ואחראים לפעולותיהם באותה דרך בה אדם מבוגר מודע למעשיו? האם ניתן להגיד בלב שלם כי ילד שביצע את הנורא מכל אינו מסוגל להשתקם?

ולא לשכוח:
מצולמים ב-ב-HOT3 ב-20:15
טופ שף 13 ב-HOT3 ב-20:45
דיין: המשפחה הראשונה ב-yes דוקו ב-21:00
האזרח גואטה בכאן 11 ב-21:05
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
ג'יין הבתולה 5 ב-yes Drama ב-21:15
אם אב ובן ב-yes Drama וב-HOT HBO ב-22:00
אלמנטרי 7 ב-yes Action ב-22:00
הביסקסואלית ב-yes Edge ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:00
אובסקסיה ב-yes Edge ב-22:30
פוזה 2 ב-yes Action ב-23:05

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו