מראה שחורה, האפי: המלצת יום רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/06/2019 בקטגוריה ‏כללי

מראה שחורה – עונה 5

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): מראה שחורה, האפי, אלמנטרי, לתפוס את יהושע, ג'ון לנון – תן לי קצת אמת, אקסיוס – להציל את התקשורת, תוכנית אחרונה לפני פגרה של ארץ נהדרת. פרקים אחרונים לעונה של מה שקורה בצללים, דברים טובים, החץ ורופא כלבבי. אם אב ובן, ג'יין הבתולה, בול, מצולמים, מה נסגר, האזרח גואטה, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: עונה שלישית של סיפורה של שפחה נפתחת עם שלושה פרקים (מחר גם ב-HOT). עונה חמישית בת שלושה פרקים של מראה שחורה. פרק אחרון לעונה של The Last O.G, גמר מאסטר שף ג'וניור (שני פרקים).

וגם America’s Got Talent, דם ואוצרות, The Planets, וונטוורת', ממלכת החיות, Pure, The Bold Type, Years And Years, אתה אני היא (You Me Her).

בנטפליקס, מראה שחורה (Black Mirror)
עונה חמישית לאנתולוגיה העתידנית, שמונה הפעם שלושה פרקים.

בנטפליקס, האפי! (!Happy)
עונה שנייה ואחרונה (היא בוטלה בדיוק הלילה) לקומדיית הפשע המחורפנת בכיכובו של כריסטופר מלוני, כבלש אלים שמצליח לראות את החבר הדמיוני של בתו, סוס סגול מעופף.

האפי! – עונה 2

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv, אקסיוס: להציל את התקשורת
עונה שניה בת 4 פרקים לסדרה של HBO המלווה את עורכי אתר החדשות האמריקאי "אקסיוס" ומציגה את האופן הייחודי בו מסקר האתר מגוון רחב של תחומים באופן שמותאם לקהל הטלוויזיוני והאינטרנטי כאחד.

ב-yes דוקו ב-21:00, לתפוס את יהושע
מותחן תיעודי פוליטי שמתחיל ב-2004, כאשר יהושע אליצור, מתנחל מאיתמר, יורה למוות בנהג מונית פלסטיני. אליצור נשלח למעצר בית, אך לפני שהוא מובא להקראת גזר דינו, הוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה. כאשר העיתונאי שי פוגלמן, שיוצא לסקר את ילדיו של ההרוג, מבין שהמשטרה לא מתכוונת לעשות דבר כדי ללכוד את אליצור, גומלת בליבו ההחלטה לצאת בעצמו ולתפוס את יהושע כדי להביאו לדין. המסע של פוגלמן למציאתו של אליצור המסתורי ייארך חמש שנים, במסגרתו תיחשפנה תגליות מסמרות שיער על קורותיו ועל קורות משפחתו, תוך שהַטבעת על מקום מחבואו מתהדקת כל העת, עד לסוף המפתיע.

ב-yes Action ב-22:00, אלמנטרי
עונה שביעית ואחרונה למעלליהם האמריקאים של שרלוק הולמס וד"ר ווטסון.

אלמנטרי – עונה 7

ב-HOT8 ב-22:05, ג'ון לנון – תן לי קצת אמת
הצצה אינטימית לתהליך היצירה של האלבום "Imagine", מכתיבת השירים, דרך ההלחנה וההקלטה ועד שלבי ההכנה האחרונים. הסרט לוקח אותנו לביתם הפרטי של יוקו אונו וג'ון לנון שבאסקוט, אנגליה, וחושף רגעים פרטיים בחייהם שנלכדו במצלמה, בקיץ של שנת 71' בו יצרו את האלבום האלמותי. בריטניה 2000.

סרטים:

בנטפליקס, צורתו של קול (A Silent Voice)
סרט אנימה/נעורים. נער מנסה לחדש את הקשר עם ילדה חירשת שנהג להציק לה בבית הספר היסודי. הוא יודע שזה בלתי נסלח, ובכל זאת מנסה לכפר על מעשיו.

ולא לשכוח:
מצולמים ב-ב-HOT3 ב-20:15
פרק אחרון לעונה של רופא כלבבי 2 ב-HOT3 ב-20:45
האזרח גואטה בכאן 11 ב-21:10
תוכנית אחרונה לפני פגרה של ארץ נהדרת בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
ג'יין הבתולה 5 ב-yes Drama ב-21:15
אם אב ובן ב-yes Drama וב-HOT HBO ב-22:00
פרק אחרון לעונה של דברים טובים 3 ב-yes Edge ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:05
פרק אחרון לעונה של מה שקורה בצללים ב-yes Edge ב-22:30
פרק אחרון לעונה של החץ 7 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו