המלצת יום חמישי

Published by in כללי on יוני 27th, 2019

נחמה

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): נחמה, אי הכלבים, בני ערובה, וויגסטוק, המאבק לשוויון של בריאן סטיבנסון, אמריקה הירו, פרק אחרון של מלכוד 22. הונאה מובטחת, ג'יין הבתולה, שקרים קטנים גדולים, הרשימה השחורה, סיפורה של שפחה, פרויקט מסלול, NCIS ניו אורלינס, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, יצאת צדיק, המקור.

שלל מהנכר: Rostered On – עונה שנייה לקומדיה האוסטרלית העוקבת אחר עובדיו המתוסכלים של מרכול הנאלצים להתמודד עם יעדי מכירות, לקוחות חצופים ומנהלים קשים. שני הפרקים הראשונים זמינים (בהמשך גם בנטפליקס).

פרק אחרון כפול של המירוץ למיליון. וגם ג'יין הבתולה, Yellowstone, יאנגר, Krypton, Queen Sugar, Strange Angel, Wild Bill, Archer: 1999, Full Frontal with Samantha Bee, בוגרת כזה (grown-ish).

ב-HOT3 ב-20:15, נחמה
שידור ליניארי לפרק הבכורה הכפול של הדרמה הקומית החדשה של רשף לוי ותומר שני ("הבורר", "איים אבודים", "אהבה קולומביאנית") הנוגעת באחד הפחדים הכי גדולים של כל הורה: לגדל את הילדים לבד. באמצע החיים, כשהוא איש הייטק מצליח אבל מתוסכל, תפנית לא צפויה מותירה את גיא נחמה (לוי) כאב חד-הורי לחמישה ילדים. דווקא בעיתוי הקריטי הזה, הוא בוחר להגשים חלום ישן – לעזוב את עבודתו ולכבוש את עולם הסטנדאפ שעליו ויתר לפני שנים. אל רשף מצטרפים שלום מיכאלשווילי כאחיו של גיא, וגם ערן זרחוביץ', גאלה קוגן, לירון ויסמן, שלומי קוריאט, יובל סגל, יובל שרף, גילה אלמגור וכוכבים נוספים. "נחמה" נבחרה השנה לפתוח את התחרות הבינלאומית של פסטיבל CANNESERIES, המתקיים בקאן שבצרפת, ואילו רשף לוי זכה במסגרתו בפרס השחקן הטוב ביותר.

ב-HOT8 ב-22:00, וויגסטוק
פסטיבל וויגסטוק הראשון נוסד במנהטן ב-1984 ועם השנים הלך והתרחב. ב-2005 התקיים הפסטיבל הגדול האחרון שבו הופיעו מיטב אמני הדראג, ביניהם ליידי באני (ממייסדות הפסטיבל), רופול, בי-52, דבי הארי, די-לייט ואחרות. הסרט החדש מבית HBO מביא את סיפור הקאמבק של פסטיבל "וויגסטוק" ב-2018, 13 שנים לאחר אותו פסטיבל בלתי-נשכח. הסרט מתעד את ההכנות לפסטיבל הנוכחי, לצד צילומים ארכיונים אותנטיים, קטעי וידאו ביתיים בלעדיים ותיעוד רחב ונדיר של הדמויות הישנות והחדשות בסצנת הדראג.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv, צדק אמיתי: המאבק לשוויון של בריאן סטיבנסון
בריאן סטיבנסון הוא עורך דין אפרו-אמריקאי ואקטיביסט שפועל למען קידום צדק חברתי בתחום הענישה הפלילית. במסגרת עבודתו הוא נלחם למען נשים, קטינים ומיעוטים אחרים דרך ביטול עונשי מאסר לכל החיים, ללא אפשרות שחרור. הוא מאמין שכל אדם ניתן לשיקום. בסרט החדש מבית HBO מנתח סטיבנסון את העוול שנעשה במערכת המשפט האמריקאית וקורא למגר תופעות ארוכות שנים של אפליה ודיכוי גזעי. לדבריו, ההשקפה שעל כולנו לאמץ היא שיש להכיר בכל אדם כמכלול, לרבות נסיבות חייו, ולהתייחס אל בני האדם כאל דבר גדול יותר מהמעשים שביצעו.

סרטים:

ב-yes VOD, סרטים חדשים
אי הכלבים (ווס אנדרסון), בני ערובה (דייב בטיסטה).

בסלקום tv, אמריקה הירו
שם "עברי" מטופש ותמוה במיוחד ל-American Hero, קומדיה בכיכובו של סטיבן דורף ("בלש אמיתי 3") על גבר בעל יכולות להניע חפצים במוחו שמכלה את חייו בשתייה ורדיפת שמלות, עד שתקרית שמביאה אותו לסף מוות גורמת לו לשנות את דרכיו ולנסות להשתמש ביכולותיו לטובה.

ולא לשכוח:
ג'יין הבתולה 5 ב-yes VOD
המרדף בכאן 11 ב-21:05
יצאת צדיק בקשת 12 ב-21:15
המקור בערוץ 13 ב-21:15
שקרים קטנים גדולים 2 ב-yes Drama ב-22:00
המדובב ב-yes Action ב-22:00
פרק אחרון של מלכוד 22 ב-yes Edge ב-22:00
סיפורה של שפחה 3 ב-HOT HBO ב-22:00
NCIS ניו אורלינס 5 ב-HOT Zone ב-22:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:01
פרויקט מסלול 15 ב-HOT3 ב-22:10
הונאה מובטחת ב-yes Edge ב-22:45
הרשימה השחורה 6 ב-yes Action ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו