סיפורה של שפחה, פרויקט מסלול: המלצת יום חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/06/2019 בקטגוריה ‏כללי

סיפורה של שפחה – עונה 3

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): סיפורה של שפחה, פרויקט מסלול, הכל טוב, עיר המתים, משחקי הכס – המשמרת האחרונה, פרקים אחרונים לעונה של המתמחה, מלכוד 22, ג'יין הבתולה, צ'רנוביל, לוחם, הרשימה השחורה, ג'נטלמן ג'ק, NCIS ניו אורלינס, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, עובדה, המקור.

שלל מהנכר: בוגרת כזה (grown-ish) – חלקה השני של העונה השנייה בקומדיה שצמחה מ"שחור כזה" ועוקבת אחר קורותיה של זואי וחבריה בקולג' (כרגע משודרת ב-yes תחילת העונה השנייה, והיא תשודר ברצף גם עם הפרקים החדשים).

פרק אחרון של The Virtues. וגם המירוץ למיליון, The Inbetween, ג'יין הבתולה, מאסטר שף ארה"ב, Archer: 1999, Mum.

ב-HOT3 ב-20:45, פרויקט מסלול
עונה 15 של סדרת הריאליטי.

ב-HOT HBO ב-22:00, סיפורה של שפחה
עונה שלישית של הדרמה הדיסטופית בכיכובה של אליזבת מוס, שנפתחת עם שלושה פרקים. שלושתם זמינים כבר מהבוקר ב-VOD, כפי שיהיו שאר הפרקים מדי שבוע.

ב-HOT8 ב-22:00, משחקי הכס: המשמרת האחרונה
שבוע לאחר שידור פרק הסיום של "משחקי הכס", משודר בצמוד לארה"ב הסרט הדוקומנטרי "משחקי הכס: המשמרת האחרונה". הבמאית ג'יני פינלי ("סוס ים") בילתה כשנה על סט הסדרה המצליחה ותיעדה בהומור, ברגש ובאופן שלא נראה קודם לכן את בניית העולם המורכב והבדיוני של ממלכת ווסטרוז – על שלל הסטים, השחקנים והניצבים שיוצרים אותו. תוך התמודדות עם אתגרים שונים, בהם גם סצנות מורכבות ומזג אוויר הפכפך, נפרשת לראשונה ההפקה המרהיבה הזו. "המשמרת האחרונה" מתעד לא רק את יצירתו של העולם המדהים הזה, אלא גם את הפרידה המרגשת ממנו.

סרטים:

בנטפליקס, הכל טוב (All Is Good)
דרמה גרמנית זוכת פרס סרט הבכורה בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי בלוקרנו, ופרס הבמאית הטובה ביותר לאווה טרוביש בפסטיבל הסרטים של שטוקהולם. אישה שהותקפה מינית על ידי גיסו של הבוס החדשה שלה, מנסה להמשיך הלאה כאילו כלום לא קרה, אבל הלילה מעיק עליה קשות, גופנית ונפשית. עם אנה שוורץ, אנדריאס דולר, האנס לו.

בנטפליקס, מכוניות 3
של פיקסאר.

ב-HOT cinema 1 ב-2:05, ובסלקום tv, עיר המתים
רימייק לאחד מסרטי האימה הקלסיים של ג'ורג' רומרו (שנחשב לאבי סרטי הזומבים). בעולם פוסט אפוקליפטי שבו זומבים השתלטו על העולם ולאחר ההתפרצות הראשונית, שארית השורדים פונו למחנות פליטים. זואי (סופי סקלטון) היא סטודנטית לרפואה המפונה לבונקר חירום תת קרקעי עם כמה אנשי צבא וניצולים אחרים. זואי יוצאת מהבונקר בניסיון למצוא תרופה למגפה הנוראית שהופכת את כולם לזומבים, אך היא נתקלת במקס (ג'ונת'ן סאך), אדם מסתורי מעברה שבחציו הוא בן אדם ובחציו השני זומבי. מקס מצליח לחדור לבונקר במטרה להפוך את חייה של זואי לגיהנום.

ולא לשכוח:
ג'יין הבתולה 5 ב-yes VOD
ג'נטלמן ג'ק ב-HOT HBO ב-21:00
המרדף בכאן 11 ב-21:05
עובדה בקשת 12 ב-21:15
המקור בערוץ 13 ב-21:15
שני פרקים אחרונים לעונה של המתמחה 2 ב-yes Drama ב-21:15
הרשימה השחורה 6 ב-yes Action ב-22:00
מלכוד 22 ב-yes Edge ב-22:00
NCIS ניו אורלינס 5 ב-HOT Zone ב-22:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:01
לוחם ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון של צ'רנוביל ב-yes Edge ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו