לאה צמל עורכת דין: המלצת יום ראשון

Published by in כללי on יוני 30th, 2019

לאה צמל עורכת דין

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): שיקגו PD, לאה צמל עורכת דין, סטנד אפ רמי יוסף, אמריקן האני, גלים גבוהים, מכבסה יפהפיה שלי, אחת שיודעת, שני פרקים אחרונים של תיק נעדר. רצח בדם קר, הפרקליט, דם ואוצרות, סוכני שילד, החברה הגאונה, שקרים קטנים גדולים (לפנות בוקר), ג'ט, משפחת קרדשיאן, חוק הפטריוט עם חסן מינאג', מאסטר שף, דה וויס.

שלל מהנכר: The Rook – דרמה של רשת הכבלים Starz על אודותיה של מרגלת בריטית בעלת יכולות על-טבעיות. אמה גרינוולד ("חסרי בושה") מככבת ולצדה ג'ואלי ריצ'רדסון, אוליביה מאן, אדריאן לסטר וג'יימס דארסי.

בקול רם (The Loudest Voice) – מיני-סדרת דרמה חדשה של שואוטיים, המגוללת את סיפור עלייתו נפילתו של העומד בראש רשת החדשות פוקס ניוז, רוג'ר איילס. ראסל קרואו מגלם אותו בחליפת שומן וקרחת, ומלבדו מככבים נעמי ווטס, ג'וש צ'ארלס ("האישה הטובה"), סיינה מילר, סת' מקפרלן ואחרים (ב-15 באוגוסט גם ב-yes).

פרק אחרון לגמרי של הבן (The Son). וגם העיר על הגבעה.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv, רמי יוסף: סטנד אפ
הקומיקאי רמי יוסף, שאחראי על אחת הסדרות המעולות של השנה בארה"ב ("רמי"), בספיישל סטנד אפ ראשון ב-HBO, שצולם לפני קהל חי בניו יורק באביב האחרון.

ב-HOT3 ב-19:35 וב-23:10, אחת שיודעת
כל הסדרה מההתחלה בשידור יומי.

ב-HOT8 ב-21:00, לאה צמל, עורכת דין
סרט המריבה שקומם אלפי ישראלים, כאילו מעולם לא היו סרטים תיעודיים שעסקו באנשים שנויים במחלוקת או אפילו ממש מרושעים, בכללם רוצחים ואנסים סדרתיים. לאה צמל מגינה על פלסטינים: מפמיניסטיות לפונדמנטליסטים, ממפגינים בלתי אלימים ללוחמים חמושים. כעורכת דין ישראלית שמייצגת אסירים פוליטיים זה כבר חמישה עשורים, לאה צמל לעולם לא עומדת מנגד ותמיד עומדת על שלה. בימוי: רחל לאה ג'ונס, פיליפ בלאיש.

ב-HOT Zone ב-22:00, שיקגו PD
עונה שלישית לדרמה המשטרתית, ימים א'-ד'.

שיקגו PD

סרטים:

בסלקום tv, אמריקן האני
דרמה זוכת פרס חבר השופטים בפסטיבל קאן וארבעה פרסי באפט"א, כולל הבמאית והשחקנית, בכיכובם של סאשה ליין, שעיה לבאף, ריילי קיו. סטאר, נערה צעירה משולי החברה, פוגשת בבחור כריזמטי שמציע לה להצטרף אליו לעבודה משתלמת במכירות. היא משאירה את אחיה הקטנים אצל אמה הבטלנית ומצטרפת לחבורת צעירים שנפלטו מכל מסגרת אחרת. ביחד הם נוסעים ברחבי ארה"ב ומוכרים מנויים למגזינים בכל דרך אפשרית, חוקית או לא. למרות שסטאר מתנגדת לשקרים ולרמאויות שמגיעים כחלק מהתפקיד, מה שמעורר עליה את חמתה של המנהלת הקשוחה של המיזם, היא בכל זאת נשאבת לסגנון החיים של הקבוצה – אהבה צעירה, לילות של שתייה, ימים של עבודה ופלרטוט מתמיד עם גבולות החוק. ביימה אנדראה ארנולד ("מחוץ למים").
הסרט שודר בעבר ב-yes.

בסלקום tv, גלים גבוהים
עיבוד מחודש לדרמה הקלאסית "הבריכה" בה כיכבו אלן דלון, רומי שניידר וג'יין בירקין, הפעם עם עם טילדה סווינטון, רייף פיינס, דקוטה ג'ונסון ומתיאס שואנארטס. חופשתם הרומנטית באי בודד של כוכבת רוק אגדית ובן זוגה, נקטעת כאשר בן זוגה הקודם, מפיק מוזיקלי מוערך, מגיע עם בתו היפה לביקור מפתיע. הארבעה צוללים עד מהרה לרשת סבוכה של סקס, תשוקה וקנאה.
הסרט שודר בעבר ב-yes.

ב-yes3 ב-22:00, מכבסה יפהפיה שלי
סרטים שחייבים לראות. הסרט שהפך את דניאל דיי לואיס לכוכב. הבמאי סטיבן פרירס ("יחסים מסוכנים") ביים סרט מצחיק ומרגש על סיפור אהבה בלתי אפשרית בין בן למשפחת מהגרים שמרנית מפקיסטן לצעיר לונדוני מרדן, וזאת על רקע בריטניה המסוכסכת של עידן תאצ'ר. התסריט המבריק של חאניף קוריישי ("בודהה מן הפרברים") היה מועמד לאוסקר. הסרט נבחר על ידי מכון הסרטים הבריטי כאחד מ-50 הסרטים הבריטיים הטובים ביותר במאה העשרים. בריטניה, 1985.

ולא לשכוח:
חוק הפטריוט עם חסן מינאג' בנטפליקס
משפחת קרדשיאן 16 בסלקום TV
שני פרקים אחרונים של תיק נעדר בכאן 11 ב-21:05
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
דה וויס בערוץ 13 ב-21:15
דם ואוצרות ב-yes Action ב-22:00
הפרקליט ב-yes Edge ב-22:00
ג'ט ב-HOT HBO ב-22:00
החברה הגאונה ב-yes Drama ב-22:15
סוכני שילד 6 ב-yes Action ב-22:45
רצח בדם קר 3 ב-yes Edge ב-22:50
שקרים קטנים גדולים 2 ב-HOT HBO ב-4:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו