לודג' 49: המלצת יום ראשון, שבועות התשע"ט

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/06/2019 בקטגוריה ‏כללי

לודג' 49

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): לודג' 49, רודפים אחרי האושר, אהבה בשחקים, שקרים קטנים גדולים (לפנות בוקר), פרקים אחרונים לעונה של פוסי/ורדון, גברת וילסון ומיליארדים. דם ואוצרות, סוכני שילד, ג'נטלמן ג'ק, החברה הגאונה, משפחת קרדשיאן, חוק הפטריוט עם חסן מינאג', תיק נעדר, מחוז ירושלים, דה וויס.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של מיליארדים. וגם שיי טאון (The Chi), הבן (The Son), בריטניה גוט טאלנט, The Spanish Princess.

באמזון פריים וידאו, לודג' 49 (Lodge 49)
הדרמה הקומית הסוריאליסטית והמקסימה של AMC הגיעה לאמזון, כולל תרגום (ודיבוב מיותר) לעברית: דאד (וויאט ראסל, בנם של קורט ראסל וגולדי הון) הוא גולש לשעבר שאחרי פציעה ומות אביו, מצטרף ללשכה של הלינקס, מעין גרסה של הבונים החופשיים, ארגון מסתורי שהמיתולוגיה טוענת כי יש בידיו את סוד האלכימיה. בה בעת אחותו ליז (סוניה קסידי הכובשת), המצויה בחובות כבדים, מנסה בעצמה למצוא את דרכה בעולם שמצפה ממנה להיות הרבה יותר ממה שהיא.

באמזון פריים וידאו, Chasing Happiness
סרט תיעודי על האחים ג'ונאס, שמגיע בצמוד לאלבום האיחוד שלהם. משורשיהם הצנועים של בני כומר מניו ג'רזי, דרך נסיקתם המטאורית לתהילה, אי אפשר היה לפגום בקשר שבין האחים ג'ונאס – עד שפרידה מפתיעה וכואבת הובילה את ג'ו, קווין וניק אל דרכים מאוד שונות. באמצעות ראיונות אישיים מאוד, קטעים שלא נראו בעבר ומוזיקה בלעדית, אלה הם האחים ג'ונאס כפי שלא נראו בעבר.

Chasing Happiness

ב-HOT HBO ב-4:00, שקרים קטנים גדולים
עונה שנייה לדרמה של HBO. מריל סטריפ מצטרפת לכוח הנשי, שכבר כולל את ריס וויתרספון, ניקול קידמן, שיילין וודלי ולורה דרן.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, אהבה בשחקים
סרטים שחייבים לראות. דרמת האקשן האהובה בכיכובו של טום קרוז על טייס קרב מוכשר אך חם מזג, שנשלח לקורס מובחר בביה"ס לקרבות אוויר של צבא ארה"ב. שם הוא נאבק להיות הטוב מכולם ובמקביל מתאהב במדריכה שלו. הביקורות לסרט ביציאתו היו מעורבות, אבל הוא זכה להצלחה עצומה, היה הסרט המכניס של 1986, זכה באוסקר על השיר "Take My Breath Away", והוליד אינספור מחוות, פארודיות וציטוטים לאורך השנים (כולל מונולוג מפורסם של טרנטינו שהסביר מדוע הוא בעצם סיפור אהבה בין שני גברים). בימים אלה מצטלם סרט ההמשך. גם עם קלי מגיליס, ואל קילמר, מג ריאן, אנתוני אדוארדס. ביים טוני סקוט. ארה"ב, 1986.

ולא לשכוח:
חוק הפטריוט עם חסן מינאג' בנטפליקס
משפחת קרדשיאן 16 בסלקום TV
מחוז ירושלים בכאן 11 ב-21:00
דה וויס בערוץ 13 ב-21:15
ג'נטלמן ג'ק ב-yes Drama ב-21:15
תיק נעדר בכאן 11 ב-21:55
דם ואוצרות ב-yes Action ב-22:00
פרק אחרון של גברת וילסון ב-yes Edge ב-22:00
החברה הגאונה ב-yes Drama ב-22:15
סוכני שילד 6 ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון לעונה של פוסי/ורדון ב-yes Edge ב-23:00
שקרים קטנים גדולים 2 ב-HOT HBO ב-4:00
מיליארדים 4 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו