הביסקסואלית: המלצת שבת, ערב שבועות התשע"ט

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/06/2019 בקטגוריה ‏כללי

הביסקסואלית

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): הביסקסואלית, בית בגליל, ספיישל מרוץ הדראג של רו פול, עשיר בהפתעה, אימה במצולות, נוסטלגיה, המעגל, רובוטריקים – האביר האחרון, אקסיוס, פרק אחרון לעונה של לוחם. ללא מילים, זוג פלוס סלב, תוכנית אבא, בוגרת-כזה, במשפחות הכי טובות, גבר מי שנשאר אחרון, אחותי בהפרעה, ספר האורחים, חדשים בשכונה, קריקטורה של נשיא, זרה.

שלל מהנכר: שבוע וקצת לפני הבכורה, זמין הפרק הראשון של העיר על הגבעה (City on a Hill) – דרמת פשע ומתח חדשה של שואוטיים בכיכובו של קווין בייקון. בבוסטון בתחילת שנות ה-90, עידן שבו העיר המתה מפושעים אלימים שחוזקו על ידי שחיתות של סוכנויות אכיפת החוק המקומיות. כל זה נעצר בפתאומיות במה שקרוי "הנס של בוסטון". התובע המחוזי דקורסי וורד מגיע מברוקלין ויוצר ברית לא צפויה עם סוכן ה-FBI הוותיק והמושחת, אם כי מוערך, ג'קי רודס (בייקון) שמאוד היה רוצה להשאיר את המצב כמו שהוא. ביחד הם מנסים להפיל שני אחים, שודדי רכבים משוריינים מצ'רלסטון, תיק שיוצא משליטה ובסופו של דבר משפיע על כל מערכת המשפט הפלילי של העיר. גם עם אלדיס הודג' ("העוקץ", "המרגלים של וושינגטון"), אמנדה קלייטון, קאת'י מוריארטי, קווין דאן ("Veep") וג'יל הנסי ("ג'ורדן") (ב-17 ביוני גם ב-yes).

בנוסף פרק אחרון לעונה של לוחם. הפרק השני לעונה של אימת המתים המהלכים כבר זמין. The Graham Norton Show (הפעם עם סטיבן פריי, אנדרו סקוט, פלומה פיית', לי מארק ובסטיל), Jamestown.

ב-HOT HBO ב-22:00, אקסיוס: להציל את התקשורת
עונה שניה בת 4 פרקים לסדרה של HBO המלווה את עורכי אתר החדשות האמריקאי "אקסיוס" ומציגה את האופן הייחודי בו מסקר האתר מגוון רחב של תחומים באופן שמותאם לקהל הטלוויזיוני והאינטרנטי כאחד.

ב-yes VOD, הביסקסואלית
דזירה אקאבאן, כתבה, ביימה ומככבת בקומדיה חדשה, מבט בלתי צפוי, כן ומצחיק על הטאבו האחרון: ביסקסואליות והדעה המוטעית סביבה. ליילה, אישה צעירה שלוקחת הפסקה ממערכת היחסים הארוכה שלה עם סיידי (מקסין פיק, "צדק פלילי"), שרצונותיה למסד את הקשר מפחידים אותה מאוד. לאחר הפרידה היא מכירה את גייב (בריאן גליסון), השותף שלה לדירה ובוחנת את ההבדל שבלצאת עם גברים ונשים – לראשונה במקביל. היא מתחילה לחקור את הביסקסואליות שלה, את הבושה שהיא חשה כלפיה ואת התגובות של הסביבה, שמתקשה לקבל אותה. בדרכה היא מגלה את החלקים המצחיקים, הכואבים והמסובכים ומבינה שהאדם שאותו היא אוהבת והחיים שמתאימים לה, אינם בהכרח אותו דבר.
כל ששת הפרקים זמינים החל מהיום. שידור ליניארי – החל מיום רביעי הקרוב.

בנטפליקס, מרוץ הדראג של רו פול: חגיגה מלכותית
ספיישל לרגל חד המולד והשנה החדשה.

סרטים:

ב-yes1 ב-21:30, עשיר בהפתעה (Crazy Rich Asians)
שובר הקופות המפתיע בכיכובם של קונסטנס וו ("חמוץ מתוק") והנרי גולדין. קומדיה רומנטית על אודות בחורה המוזמנת על ידי החבר שלה לארץ מולדתו כדי להכיר את משפחתו. היא לא יודעת שמשפחתו היא מהעשירות במדינה, ושעד לפני רגע הוא היה הרווק הכי לוהט בסינגפור. מפה העניינים כמובן מסתבכים – כל הרווקות בסינגפור מתנכלות לה ואמו מסרבת לקבל את החברה פשוטת העם שבנה הביא הביתה.

ב-yes4 ב-22:00, אימה במצולות
אימה בכיכובם של ג'ייסון סטיית'ם וריין ווילסון ("המשרד"). ג'ונאס הוא צוללן לשעבר בחיל הים האמריקאי, אשר נקרא למשימת הצלה מיוחדת כאשר צוללת מחקר טובעת במעמקי האוקיינוס. במהלך משימת החילוץ מגלים אנשי הצוות כי הם עומדים בפני מפלצת תת ימית שנחשבה לנכחדת – כריש פרהיסטורי ענק בשם מגלודון. ג'ונאס נאלץ להילחם במפלצת הקטלנית בלב ים על מנת למנוע ממנה להגיע אל החוף.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, בית בגליל
דרמה שביים אסף סבן, בכיכובם של נועה קולר ואודי רצין. הזוגיות של גילי ויערה נקלעת למשבר על רקע החלטתם לעזוב את העיר ולעבור לגליל. בעוד בית חלומותיהם נבנה, היסודות של הזוגיות שלהם הולכים ונסדקים.

ב-HOT cinema 4 ב-15:25, נוסטלגיה
דרמה אנושית המאגדת בתוכה פסיפס של סיפורים על אהבה ועל אובדן, המסופרים דרך מערכות היחסים של אנשים לחפצים ולזיכרונות הקשורים אליהם. בסיפור אחד אישה מבוגרת (אלן בורסטין) מאבדת את ביתה וכל חפציה בשריפה וחייבת להפנים את ההבדל בין חפץ שאיננו לזיכרון שנשאר; בסיפור אחר אח ואחות (ג'ון האם וקתרין קינר) המפנים את בית נעוריהם מתמודדים עם הטרגדיה המשותפת. גם עם ניק עופרמן, אמבר טמבלין, פאטון אוסוולט, ברוס דרן.

ב-HOT cinema 1 ב-16:30, המעגל
דרמת מתח בכיכובם של טום הנקס ואמה ווטסון. צעירה שאפתנית מתקבלת לעבודה בחברת הטכנולוגיה המובילה בעולם. כשבעלי החברה מצרף אותה לפרויקט פורץ דרך, היא מגלה דברים מטרידים ומבינה שחייה נמצאים בסכנה. גם עם קארן גילן, ג'ון בויגה.

בנטפליקס, רובוטריקים: האביר האחרון
הסרט החמישי בסדרה.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של לוחם ב-yes VOD ובסלקום TV
זרה 2 בנטפליקס
ללא מילים 3 ב-yes Comedy ב-17:25
זוג פלוס סלב ב-yes Comedy ב-17:50
תוכנית אבא 3 ב-yes Comedy ב-18:15
בוגרת כזה 2 ב-yes Comedy ב-18:40
במשפחות הכי טובות 4 ב-yes Comedy ב-19:05
גבר מי שנשאר אחרון 7 ב-yes Comedy ב-20:10
אחותי בהפרעה ב-yes Comedy ב-19:55
ספר האורחים 2 ב-yes Comedy ב-20:20
חדשים בשכונה ב-yes Comedy ב-20:45
קריקטורה של נשיא 2 ב-yes Comedy ב-22:25

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו