אם אב ובן, ללא עקבות: המלצת יום רביעי

Published by in כללי on מאי 29th, 2019

אם אב ובן

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): אם אב ובן, ללא עקבות, היעד חתונה, לרוץ עם בטו, האזרח גואטה, איש העתיד, פרק אחרון לעונה של בול. דברים טובים, מה שקורה בצללים, ג'יין הבתולה, בול, החץ, רופא כלבבי, מה נסגר, ארץ נהדרת, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: The Planets – סדרת דגל תיעודית חדשה ומרהיבה למראה של BBC, שכמשתמע משמה מתארת את סיפורם של כוכבי הלכת במערכת השמש.

וונטוורת' – עונה שביעית של דרמת הכלא-הנשי האוסטרלית.

ממלכת החיות – עונה רביעית של דרמת הפשע בכיכובם של אלן ארקין וסקוט ספידמן (בקרוב גם בסלקום TV ובפרטנר TV).

Pure – עונה שנייה לדרמה הקנדית על הכומר שהגיע אל קהילה נגועה בסמים ונאלץ לשתף פעולה עם הגנגסטר המקומי. בין היתר עם רוזי פרז, ובעונה השנייה אליסון האניגן ("איך פגשתי את אמא") מתארחת במספר פרקים.

עונה חדשה של America’s Got Talent. פרקים אחרונים לעונה של פוסי/ורדון (Fosse/Verdon) ואבסנטיה. וגם ה-100, שני פרקים של The Hot Zone, דם ואוצרות, שני פרקים של מאסטר שף ג'וניור, The Bold Type, The Last O.G, Years And Years, אתה אני היא (You Me Her),.

בכאן 11 ב-21:10, האזרח גואטה
תכנית דוקו-אקטיביסטית מקורית שמוביל חבר הכנסת לשעבר (ואבא של שמחה) יגאל גואטה. בכל פרק בסדרה הוא יוצא להילחם בעוולות ועיוותים אשר פוגעים בכלל הציבור או חלקים ממנו. במסעו נחשף גואטה להיקף הבעיה, פוגש את הקרבנות שסובלים ממנה ופונה אל האנשים שבכוחם לשנות את המצב – פוליטיקאים, פקידי הציבור ואנשי הסקטור הפרטי – מהדרג הישיר שפועלים בשטח ועד למקבלי ההחלטות ובעלי ההון שנהנים מהמצב ואינם מעוניינים בשינוי. כשהוא מלווה במצלמות גואטה רודף אחרי אלו שמתחמקים ממנו, צץ להם במקומות בלתי צפויים ומפתיע אותם בעומק ידיעותיו ובדרישתו למציאת האשם, מתעמת ורודף את כל אותם בעלי אינטרס המבקשים להסיר מעצם אחריות. בירור הפרטים הקטנים סביב כל עוולה חושף את פרצופם האמיתי של בעלי האינטרסים הפוליטיים והכלכליים שיוצרים את התופעה, במהלך מסעו מתועדים כל הפרטים: החל משיחות הטלפון שגואטה מקיים, המסמכים שבהם הוא מעיין, האנשים שנקלעים בדרכו – בין אם הם מסייעים לו ובין אם הם מנסים להסיטו – וכמובן המפגשים עם בעלי ההון, פוליטיקאים ואנשי המנהל הציבורי שבאחריותם לתקן את המצב.

ב-yes Drama וב-HOT HBO ב-22:00, אם אב ובן
במקור "MotherFatherSon", דרמת מתח חדשה ומצוינת בת שמונה פרקים של BBC, המהווה את הסדרה הראשונה אי פעם בכיכובו של ריצ'רד גיר. מקס פינץ' הוא מוגול תקשורת אמריקאי שיצר את הונו במו ידיו ושעסקיו חובקי עולם, גרושתו המנוכרת היא קתרין (הלן מקרורי, סרטי "הארי פוטר") ובנם המשותף הוא קיידן (בילי האול, "מלחמתו של רוברט דה ברוס"), המנהל את העיתון הבריטי של אביו ומתוכנן ללכת בעקבותיו ולהפוך לאחד מהאנשים החזקים בעולם. אלא שקיידן, ילד שמנת שצמח תחת צל אביו, לא באמת קורץ מהחומר המתאים. במקביל עוקבת הסדרה אחר ניק קפלן (פול רדי, "האימה"), עיתונאי בעיתון הבריטי שעורך קיידן שעולה על סיפור שגורמים בעלי כוח מנסים להסתיר.
כל פרקי העונה זמינים החל מהיום ב-VOD.

ללא עקבות

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv, לרוץ עם בטו
סרט תיעודי של HBO העוקב אחרי חבר הקונגרס בטו או'רורק, מועמד דמוקרטי מטעם טקסס, ואחר המרוץ המדהים שלו לסנאט האמריקני מול יריבו הרפובליקני טד קרוז. בטו, יליד אל פאסו, יוצא למסע בין 254 מחוזות במדינה שרוב תושביה רפובליקנים, תוך שימוש בדרכים יצירתיות במדיה החברתית כדי להביא את המסר שלו להמונים וסירוב להשתמש בתרומות של תאגידים שונים. התוצאה: קמפיין מימון ההמונים המוצלח ביותר בתולדות הסנאט האמריקני. הסרט מציג את או'רורק באור אינטימי, את משפחתו הקרובה ואת צוות הפוליטיקאים הצעירים לצדו, שעזרו לו להפוך ממועמד אנונימי לחלוטין לסנסציה פוליטית ארצית.
שידורים ליניאריים: בשבת ב-HOT ובשני הבא ב-yes.

בסלקום tv, איש העתיד
העונה הראשונה של הקומדיה המעולה בכיכובו של ג'וש האצ'רסון מגיעה גם לסלקום. בחודש הבא העונה השנייה הקצת-פחות מוצלחת.

סרטים:

ב-yes VOD ובסלקום tv, היעד… חתונה
קומדיה רומנטית בכיכובם של קיאנו ריבס ו-וינונה ריידר. שני זרים רווקים, מיזנתרופים ומרירים, מתוודעים אחד לשנייה במקרה בדרך לחתונה אליה הוזמנו. האם שנאה משותפת לכל העולם יכולה להוביל לסיפור אהבה?

בסלקום tv, ללא עקבות
דרמה עטורת שבחים בבימויה של דברה גרניק ("קר עד העצם"). טום חיה כבר שנים עם אביה ביערות שמחוץ לפורטלנד. האב וויל הוא חייל משוחרר הסובל מפוסט-טראומה, והיער האפל והדחוס מספק לו נחמה. הם גרים באוהל, מלקטים מזון, מתאמנים בהישרדות. זה העולם היחיד שטום מכירה. עד שיום אחד בגלל טעות קטנה הרשויות מגלות את קיומם והם נאלצים לעזוב את היער.

ולא לשכוח:
רופא כלבבי 2 ב-HOT3 ב-20:45
ארץ נהדרת בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
ג'יין הבתולה 5 ב-yes Drama ב-21:15
פרק אחרון לעונה של בול 3 ב-yes Action ב-22:00
דברים טובים 3 ב-yes Edge ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:05
מה שקורה בצללים ב-yes Edge ב-22:30
החץ 7 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו