וואי וואי וואי, רילוקיישן: המלצת יום שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/05/2019 בקטגוריה ‏כללי

וואי וואי וואי

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): וואי וואי וואי, רילוקיישן, אלמנטרי, סטנד אפ וונדה סייקס, סימן חיים, גנוב על העולם, פרקים אחרונים לעונה של סאטרדיי נייט לייב וסופרגירל. פרק אחרון לגמרי Veep. איי זומבי, ג'נטלמן ג'ק, שקרניות קטנות – הפרפקציוניסטיות, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, טירון, האורוויל, משמרת לילה, האמת, בארי, לוחם, ארץ נהדרת.

שלל מהנכר: Hatton Garden – דרמת פשע של ITV הבריטית, המגוללת את המקרה מ-2015 שבו מספר שודדים קשישים מיומנים ביצעו שוד בלב מתחם היהלומים בלונדון.

פרקים אחרונים לגמרי של משחקי הכס, The Red Line, The Fix. פרקים אחרונים לעונה של בארי, סאטרדיי נייט לייב (פול ראד מנחה), מכושפות הדור החדש, ילדות טובות, NCIS לוס אנג'לס, סופרגירל, אגדות המחר, The Enemy Within, Ghosts, אמריקן איידול, דה וויס.

וגם ג'נטלמן ג'ק, צ'רנוביל, אבא אמריקאי, Not Going Out, The Code.

בכאן 11 ב-21:10, רילוקיישן
סדרה תיעודית חדשה העוקבת אחר שלוש משפחות ישראליות שיוצאות לרילוקיישן במקסיקו, ברלין ובולגריה לצורכי עבודה. הסדרה מתעדת את הקשיים, החוויות, השאלות וההרפתקאות שמתלווים לכל מעבר משפחתי לארץ זרה.

בכאן 11 ב-22:00, וואי וואי וואי
סדרה חדשה בת שבעה פרקים של היוצר הדוקומנטרי יאיר אגמון, המספרת את סיפורם של בני דור ה-Y (צעירים בני 25–35), דור הביניים שחווה על בשרו את השינויים החברתיים, הכלכליים והטכנולוגים שמתרחשים בעולם שהולך ומשתנה לנגד עינינו. סיפורו של דור ה-Y הוא סיפור על שבר עמוק שחוו מאות אלפי צעירים ישראלים בחייהם. הם עשו כל מה שצריך, צברו תארים והתקבלו למשרות, ובכל זאת לא מצליחים לסגור את החודש. רבים מהם מאוכזבים ומתוסכלים. ארגז הכלים שקיבלו לחיים האלה היה לא נכון.

בסלקום tv, אלמנטרי
העונה השישית עולה במלואה לשירות.

בנטפליקס, וונדה סייקס: לא נורמלי (Wanda Sykes: Not Normal)
ספיישל סטנד אפ חדש של הקומיקאית.

סרטים:

בנטפליקס, סימן חיים
מותחן מד"ב בכיכובם של ג'ייק ג'ילנהול, ריאן ריינולדס ורבקה פרגוסון. צוות בתחנת חלל בינלאומי מגלה עדות לחיים על מאדים. אולם במהלך המחקר צורת החיים הופכת למתוחכמת משחשבו ומעמידה את חיי הצוות בסכנה.

בנטפליקס, גנוב על העולם
הסרט הרביעי בפרנצ'ייז המצליח, והשלישי בסדרת "גנוב על". לאחר שגרו נכשל בהחזרת יהלום ענק למוזיאון בפריז הוא מפוטר מ"הליגה נגד רשעים". גם המיניונים לא מרוצים, ולאחר שהם מבקשים מגרו לחזור להיות רשע והוא מסרב, הוא זוכה להתפטרות המונית מצדם. בתוך כך מגלה גרו שיש לו אח תאום מוצלח אבוד, ומשכנע אותו להצטרף אליו למבצע להחזרת היהלום. עם קולותיהם של סטיב קארל, קריסטן וויג.

ולא לשכוח:
ג'נטלמן ג'ק בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv
צ'רנוביל בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv
איי זומבי 5 בנטפליקס
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes VOD ובסלקום TV
שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות ב-ב-HOT3 ב-20:45 ובסלקום TV
וויסקי קאווליר בסלקום TV
פרק אחרון לעונה של סופרגירל 4 בנטפליקס
תוכנית אחרונה לעונה של סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes VOD. הפעם: פול ראד מנחה, די ג'יי חאלד צועק
ארץ נהדרת בקשת 12 ב-21:15
גב האומה בערוץ 13 ב-21:15
ויקטוריה 3 ב-yes Drama ב-21:15
האורוויל 2 ב-yes Edge ב-21:35
האמת ב-yes Drama ב-22:00
לוחם ב-HOT HBO ב-22:00
טירון ב-yes Action ב-22:00
משמרת לילה ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון לגמרי ונפלא של Veep ב-yes Edge ב-22:25
בארי 2 ב-yes Edge ב-23:10

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו