צ'רנוביל: המלצת יום שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/05/2019 בקטגוריה ‏כללי

צ'רנוביל

המלצות של ערב ויום הזיכרון יגיעו מאוחר יותר. בינתיים זה מה שיש לראות היום בטלוויזיה (שלישי): צ'רנוביל, אחות טובה אחות רעה, ג'נטלמן ג'ק, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, וויסקי קאווליר, ביחד ולחוד, סופרגירל.

שלל מהנכר: צ'רנוביל (Chernobyl – פירוט בהמשך).

State of the Union – פרויקט חדש ומסקרן של סאנדנס – הסופר ניק הורנבי והבמאי סטיבן פרירס חוזרים לשתף פעולה 19 שנים אחרי העיבוד הקולנועי של האחרון לספרו של הראשון, "נאמנות גבוהה". הפעם זוהי סדרה קומית בת עשרה פרקים בני עשר דקות בכיכובם של רוזמונד פייק ("נעלמת") וכריס אודאוד ("תפוס את שורטי"), המגלמים זוג נשוי שיושבים לשתות בפאב לפני שהם ממשיכים אל פגישת ייעוץ זוגי. בארה"ב ישודרו הפרקים בשידור יומי.

כשהלב קורא (When Calls the Heart) – עונה שישית לדרמה המשפחתית והחמימה של הולמרק, הפעם בלי לורי לוקלין, שלא תופיע בעונה החדשה על אף שכבר צולמה לה, וזאת עקב האשמותיה בהונאת הקולג'ים (בהמשך גם בנטפליקס).

איחוד הרווקה – ספיישל שמציג את האיחוד הכי גדול בתולדות התוכנית אי פעם.

פרקים אחרונים לגמרי של אדמת הפקר (Into The Badlands) וציידי הצללים: בני הנפילים (Shadowhunters). פרקים אחרונים לעונה של המתמחה ותוכנית אבא (Man With a Plan).

וגם The Fix, The Code, בול, דה וויס, The Enemy Within, מוקד 911 (9-1-1), אגדות המחר, החץ, ג'נטלמן ג'ק, אבירי הלילה (Knightfall), אבא אמריקאי, Ghosts, Not Going Out.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv, צ'רנוביל
מיני-סדרה תקופתית חדשה מבית HBO ו-Sky, החוזרת לתאונה הגרעינית הנוראה משנת 1986 – אחת הקטסטרופות האיומות ביותר שיצר האדם – ומספרת את סיפורם של האנשים שהוקרבו לטובת הצלת אירופה כולה מאסון נוסף. ג'ראד האריס ("הכתר", "מד מן") מככב בתפקיד ואלרי לגסוב, הפיזיקאי הראשי בכור ואחד הראשונים שהבינו את גודל האסון והסכנה לאירופה כולה. אמילי ווטסון ("הילארי וג'קי", "לשבור את הגלים") מגלמת את אולנה חומיוק, פיזיקאית בכור שנחושה לפתור את התעלומה לגבי מהות התקלה שגרמה לפיצוץ. סטלן סקארסגארד ("ריבר", "סיפורו של ויל האנטינג") סגן ראש הממשלה שהקרמלין שולח להוביל את המשלחת של הממשלה בצ'רנוביל, שעות מועטות לאחר הפיצוץ.

סרטים:

בסלקום tv, אחות טובה אחות רעה
קומדיית אקשן בכיכובה של טיפני האדיש (במקור Nobody's Fool). אישה שמשתחררת מהכלא ומתאחדת שוב עם אחותה, מגלה שהאחות מנהלת קשר אינטרנטי עם גבר שאולי אינו מי שהוא טוען שהוא.

ולא לשכוח:
ג'נטלמן ג'ק בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes VOD ובסלקום TV
וויסקי קאווליר בסלקום TV
ביחד ולחוד (Splitting Up Together) בסלקום TV
סופרגירל 4 בנטפליקס
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes VOD. הפעם: אדם סנדלר מגיע להנחות לראשונה 24 שעות אחרי שעזב את התוכנית, שון מנדס מופיע. תוכנית מעולה

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו