המרגל שזרק אותי: המלצת יום חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/05/2019 בקטגוריה ‏כללי

המרגל שזרק אותי

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי, יום העצמאות): ספיישל עצמאות בארץ נהדרת, המרגל שזרק אותי, צ'רנוביל, מרי שלי, תיק נעדר, אי.טי. – חבר מכוכב אחר, פרק אחרון לעונה של לכודים. ג'יין הבתולה, הטובות לקרב, מוקד 911, המתמחה, לוחם, הרשימה השחורה, המרוץ לדראג של רו פול, ג'נטלמן ג'ק, אבסנטיה, הפלאש, עובדה.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של Single Parents (כנראה לגמרי), הגולדברגים, עושה בית ספר (Schooled, שנרכשה על ידי סלקום ותעלה בשישי הקרוב), משפחה מודרנית, אימפריה וסטאר. פרק אחרון של Chimerica.

וגם הטובות לקרב (The Good Fight), האנטומיה של גריי, וויסקי קאווליר (Whiskey Cavalier), אריות הים (SEAL Team), המירוץ למיליון, הישרדות, Chicago Fire, Chicago Med, Chicago P.D, ג'יין הבתולה, ריברדייל, מה שקורה בצללים (What We Do in the Shadows; שחודשה לעונה שנייה), שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות (Pretty Little Liars: The Perfectionists), הפי!, Brockmire, Full Frontal with Samantha Bee, The Twilight Zone.

בקשת 12 ב-21:15, ארץ נהדרת
ספיישל עצמאות.

ב-yes Edge ב-22:00, צ'רנוביל
מיני-סדרה תקופתית חדשה מבית HBO ו-Sky, החוזרת לתאונה הגרעינית הנוראה משנת 1986 – אחת הקטסטרופות האיומות ביותר שיצר האדם – ומספרת את סיפורם של האנשים שהוקרבו לטובת הצלת אירופה כולה מאסון נוסף. ג'ראד האריס ("הכתר", "מד מן") מככב בתפקיד ואלרי לגסוב, הפיזיקאי הראשי בכור ואחד הראשונים שהבינו את גודל האסון והסכנה לאירופה כולה. אמילי ווטסון ("הילארי וג'קי", "לשבור את הגלים") מגלמת את אולנה חומיוק, פיזיקאית בכור שנחושה לפתור את התעלומה לגבי מהות התקלה שגרמה לפיצוץ. סטלן סקארסגארד ("ריבר", "סיפורו של ויל האנטינג") סגן ראש הממשלה שהקרמלין שולח להוביל את המשלחת של הממשלה בצ'רנוביל, שעות מועטות לאחר הפיצוץ.

סרטים:

בסלקום tv, המרגל שזרק אותי
קומדיית פעולה כיפית בכיכובן של מילה קוניס וקייט מקינון. אודרי ומורגן הן שתי חברות טובות ושותפות לדירה בלוס אנג'לס. כאשר מופיע פתאום בדירתן החבר לשעבר של אודרי ומספר כי רודפים אחריו מתנקשים רצחניים, הבנות מפתיעות אפילו את עצמן ומחליטות לצאת למשימה ברחבי אירופה שבמסגרתה הן מסתבכות בקונספירציה גדולה. בעוד שהבנות בורחות ממתנקשים מקצועיים וקשוחים, הן פוגשות בסוכן בריטי שובה לב אך חשוד כמרגל. איכשהו בתוך כל הבלגן הזה אודרי ומורגן, שותפות לדירה שרגע לפני זה לא ידעו כלום על מזימות בינלאומיות ומרגלים, רוקמות תוכנית להציל את העולם. גם עם ג'סטין ת'רו ("הנותרים"), סם היוגן ("זרה").

ב-yes VOD, מרי שלי
סרטה של הייפא אל-מנסור ("וג'דה") על סיפורה האמיתי של הסופרת של "פרנקנשטיין", בכיכובה של אל פאנינג. בגיל צעיר התאהבה מרי שלי במשורר ידוע, והשניים פצחו ברומן סוער. כאשר אסון התרחש, היא אזרה כוח ומתוך הכאב כתבה את רומן שיחולל מהפכה בעולם הספרות. גם עם דאגלס בות, בל פאולי. הסרט השתתף במספר פסטיבלי קולנוע, בהם טורונטו, טריבייקה ופסטיבל ירושלים.

ב-yes3 ב-22:00, תיק נעדר
העיבוד הצרפתי המצליח לספר המתח של דרור משעני הישראלי, בכיכובם של ונסן קאסל ורומן דוריס. שוטר הנמצא במשבר נשלח לחקור מקרה היעלמות של נער צעיר. החקירה מקבלת תפנית מפתיעה כשהמורה של הנער מציע לסייע בחיפושים.

בנטפליקס, אי.טי. – חבר מכוכב אחר
הקלאסיקה של ספילברג מגיעה לשירות.

ולא לשכוח:
ג'יין הבתולה 5 ב-yes VOD
הפלאש 5 בנטפליקס
אבסנטיה 2 ב-HOT3 ב-20:45
מוקד 911 עונה 2 ב-yes Drama ב-21:15
המתמחה 2 ב-yes Drama ב-22:00
הרשימה השחורה 6 ב-yes Action ב-22:00
ג'נטלמן ג'ק ב-HOT HBO ב-22:00
לוחם ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון לעונה של לכודים 2 ב-yes Edge ב-23:00
הטובות לקרב 3 ב-yes VOD ב-0:01
המרוץ לדראג של רו פול ב-yes Drama ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו