ג'קי, נסיגה: המלצת יום ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/05/2019 בקטגוריה ‏כללי

נסיגה

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): ג'קי, נסיגה, שטוקהולם, המפץ הגדול 11, טריינספוטינג, רוקי, קשר השתיקה, כוכב לכת קשוח, הזהב האבוד של מלחמת העולם השנייה, שלדון הצעיר, פוסי/ורדון, הטובות לקרב, צרות טובות, קליקה, מכושפות הדור החדש, FBI, סטן נגד הרשע, משחקי הכס (לפנות בוקר), מיליארדים (לפנות בוקר), להרוג את איב, משפחת קרדשיאן, הרשימה השחורה, חוק הפטריוט עם חסן מינאג', יוצאים מן הכלל, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: The Spanish Princess – חובבי העיבודים לרומנים ההיסטוריים של פיליפה גרגורי ("המלכה הלבנה", ששודרה בישראל ב-HOT, ו"נסיכה לבנה" ששודרה ב-yes) ישמחו לקראת סדרת ההמשך, שמבוססת גם היא על ספרה. הנסיכה הספרדיה שבשם הסדרה היא קתרין מאראגון, אשתו הראשונה של הנרי השמיני מלך אנגליה, שלא הצליחה ללדת לו בן זכר בריא שיירש אותו ולכן זכתה ממנו לאיבה וניסיון לגרשה. שרלוט הופ, שהייתה מירנדה, בת הזוג של רמזי בולטון ב"משחקי הכס", מככבת.

וגם מיליארדים, שיי טאון (The Chi), הבן (The Son), סאטרדיי נייט לייב (אדם סנדלר מגיע להנחות לראשונה 24 שנים אחרי שעזב את התוכנית, שון מנדז מופיע), בריטניה גוט טאלנט.

בקשת 12 ב-21:15, שטוקהולם
המיני-סדרה בהפקה משותפת של כאן 11 וקשת 12, עושה את הסבב שלה עכשיו כאן. דרמה קומית המבוססת על רומן מאת כלת פרס ספיר לספרות נעה ידלין, בכיכובם של תיקי דיין, לאורה ריבלין, דבל'ה גליקמן, ששון גבאי וגידי גוב בתור גוויה. אבישי שר-שלום, כלכלן בעל שם עולמי ומועמד מוביל לזכייה בפרס נובל בכלכלה, נמצא ערב אחד מת במיטתו, כנראה משום שלקה בלבו. את גופתו מוצאים ארבעת חבריו הקרובים בחמישים השנים האחרונות. רגע לפני שהם מזמינים אמבולנס ומתחילים להיערך לסידורי הלוויה, עולה בדעתו של אחד מהם רעיון: חמישה ימים בלבד נותרו להכרזה על הזוכה בפרס נובל בשטוקהולם; חמישה ימים שמפרידים בין עוד פרופסור לכלכלה שייקבר ויישכח, ובין חתן פרס נובל ששמו ייחרט בזיכרון לנצח. מה יקרה אם "יחזיקו אותו בחיים", יסתירו את דבר מותו, ויתנו לו הזדמנות לזכות בפרס שרצה בו יותר מכול?
שני פרקים ברצף.

בכבלים,
ב-HOT VOD, המפץ הגדול
העונה ה-11 עולה במלואה.

סרטים:

בסלקום tv, ג'קי
נטלי פורטמן היא ג'קי בדרמה מועמדת לאוסקר על סיפורה האמיתי של אשת הנשיא הידועה בתולדות ארה"ב. בימים שלאחר ההתנקשות בג'ון קנדי, אשתו ג'קי נאלצה להתמודד עם הכאב הפרטי של משפחתה ובאותה עת להילחם על שימור ועיצוב מורשתו של בעלה המנוח. הסרט היה מועמד לשלושה פרסי אוסקר 2017, כולל מועמדויות בשלל טקסים במהלך עונת הטקסים לנטלי פורטמן. מלבדה משחקים בסרט פיטר סארסגארד,גרטה גרוויג, ג'ון הארט ואחרים.

בסלקום tv, נסיגה
מותחן אימה שביים אלחנדרו אמנבר ("האחרים", "הים שבפנים"), בכיכובם של אמה ווטסון, אית'ן הוק ודיוויד ת'יוליס. בלש ופסיכואנליטיקאי חושפים עדויות על כת שטנית בעודם חוקרים את האונס של נערה מוכת טראומה.

בסלקום tv, טריינספוטינג
הקלאסיקה הניינטיזית הבריטית.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, רוקי
סרטים שחייבים לראות. לקראת יציאת הסרט על המתאגרף שבהשראתו כתב סילבסטר סטאלון את הסרט "רוקי", משדר הערוץ את סרט האגרוף המפורסם זוכה שלושה פרסי אוסקר, כולל הסרט והתסריט הטובים ביותר. סילבסטר סטאלון מגלם את המתאגרף האלמוני רווי האכזבות שמקבל הזדמנות חד פעמית להיכנס לזירה מול אלוף העולם במשקל כבד. הסרט הפך את סטאלון, שחקן אלמוני אז, לכוכב ענק, הוליד מספר המשכים ואין ספור חיקויים וציטוטים. גם עם טליה שייר, ברט יאנג, קארל וות'רס. ביים ג'ון ג'. אווילדסן. ארה"ב, 1976.

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה 6 בנטפליקס
חוק הפטריוט עם חסן מינאג' בנטפליקס
שלדון הצעיר 2 ב-yes VOD ובסלקום TV
משפחת קרדשיאן 16 בסלקום TV
יוצאים מן הכלל בכאן 11 ב-21:10
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
צרות טובות ב-yes Drama ב-21:15
כוכב לכת קשוח בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-22:00
מכושפות: הדור החדש ב-yes Drama ב-22:00
קליקה 2 ב-yes Drama ב-22:00
אף בי איי ב-yes Action ב-22:00
הטובות לקרב 3 ב-yes Edge ב-22:00
להרוג את איב ב-HOT HBO ב-22:00
שני פרקים של סטן נגד הרשע 3 ב-yes Action ב-22:45
פוסי/ורדון ב-yes Edge ב-22:55
הזהב האבוד של מלחמת העולם השנייה בערוץ ההיסטוריה ב-23:15
משחקי הכס 8 ב-yes Edge ב-4:00
מיליארדים 4 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו