סוף המפץ הגדול, המגדלים הגבוהים: המלצת שבת

Published by in כללי on מאי 25th, 2019

המפץ הגדול – פרק אחרון

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): המגדלים הגבוהים, אחותי בהפרעה, משפחה בהחלפה, מייל 22, הבן דוד, פרק אחרון לגמרי של המפץ הגדול, ספיישל סיום המפץ הגדול, פרקים אחרונים לעונה של להרוג את איב, סאטרדיי נייט לייב, שחור כזה, הגולדברגים, שלדון הצעיר ושושלת. לוחם, ללא מילים, בוגרת-כזה, חדשים בשכונה, המרוץ לדראג של רו פול, זרה, חתונה ממבט ראשון, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של שושלת. וגם להרוג את איב, לוחם, סוכני S.H.I.E.L.D, בליינדספוט, The Graham Norton Show (הפעם עם סופי טרנר, מייקל פסבנדר, ג'סיקה צ'סטיין, ג'יימס מקאבוי וטיילור סוויפט), Wu-Tang Clan: Of Mics and Men, Jamestown.

בכאן 11 ב-23:13, המגדלים הגבוהים
מיני-סדרה בת עשרה פרקים של הולו, שכבר זמינה שנה ומשהו באמזון פריים וידאו עם תרגום לעברית (במקור The Looming Tower) ומבוססת על ספרו זוכה הפוליצר של לורנס רייט, "המגדלים הגבוהים". הסדרה מגוללת כסיפור מתח את סיפור עלייתו של אוסמה בן לאדן ואת תכנון פיגועי 11 בספטמבר. בכיכובם של טהר רחים ("נביא" הצרפתי), אלק בולדווין, פיטר סארסגארד, מייקל סטלברג וג'ף דניאלס. אני ממש לא אהבתי.

ב-yes Comedy ב-20:30, אחותי בהפרעה
קומדיית מולטי-קאמרה (במקור Fam) של CBS בכיכובה של נינה דוברב ("יומני הערפד") שאך זה בוטלה לפני שבועיים, על אישה שחייה המושלמים יוצאים משליטה כשאחותה החורגת בת ה-16 עוברת במפתיע לגור איתה.

המגדלים הגבוהים

סרטים:

ב-HOT cinema 3 ב-9:15, משפחה בהחלפה
אנימציה קומית לכל המשפחה, בקולותיהם של אמילי ווטסון, ג'ייסון אייזקס. משפחה לא מאושרת שכל אחד בה עסוק בעצמו ובבעיות שלו, מנסה לצאת לבילוי כיפי במסיבת תחפושות כדי להתחבר. התוכנית משתבשת לגמרי כאשר דרקולה מתאהב באמא ומצווה על המכשפה באבה יגה להפוך אותה לערפדית עבורו, אך בטעות היא הופכת את כל בני המשפחה למפלצות שלהן הם התחפשו.

ב-HOT cinema 1 ב-22:00, מייל 22
מותחן ריגול ופעולה בכיכובם של מארק וולברג, ג'ון מלקוביץ' ולורן כהן מאת הבמאי של "השורד האחרון" (בו כיכב וולברג גם כן). ג'יימס סילבה (וולברג) הוא קצין מודיעין ביחידת עילית של ה-CIA הנעזר בצוות טקטי סודי על מנת לנסות ולהבריח אל מחוץ לאינדונזיה שוטר מסתורי המחזיק במידע רגיש.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, הבן דוד
דרמה קומית בבימויו ובכיכובו של צחי גראד, שהייתה מועמדת בשלוש קטגוריות בפרסי אופיר, השתתפה בפסטיבל ונציה והייתה מועמדת שם בחמש קטגוריות: הסרט, הבימוי, התסריט, השחקן הראשי ופרס חבר השופטים. נפתלי הליברל אוסף מוקדם בבוקר את הפועל הערבי פאהד לטובת שיפוץ הסטודיו שלו. באותו בוקר מותקפת נערה בישוב וחשדם של השכנים נופל על פאהד. נפתלי יוצא להגנתו של הפועל, אלא שהמציאות גדולה עליו והוא לא מצליח להכיל את ההתנגדויות והלחצים סביבו. במהלך יממה אחת הולכים חייו ומשתבשים: השיפוץ לא מתקדם, הפועל שהביא נמצא בסכנה אמיתית, פגישה חשובה שלו נכשלת, מתפתח ריב עם אשתו, וכל זאת בזמן שהפועל מתגלה כשיפוצניק חובבן וגם ביטחונו של נפתלי בחפותו הולך ומתרופף. גם עם אסנת פישמן, עלא דקה.

ולא לשכוח:
לוחם ב-yes VOD ובסלקום TV
פרק אחרון לעונה של הרשימה השחורה 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
פרק אחרון לעונה של להרוג את איב 2 ב-HOT VOD
פרק אחרון לעונה של שושלת 2 בנטפליקס
זרה 2 בנטפליקס
ללא מילים 3 ב-yes Comedy ב-17:25
פרק אחרון לעונה של הגולדברגים 6 ב-yes Comedy ב-17:50
פרק אחרון לעונה של שחור כזה 5 ב-yes Comedy ב-18:15
בוגרת כזה 2 ב-yes Comedy ב-18:40
פרק אחרון לגמרי של המפץ הגדול + ספיישל סיום ב-yes Comedy ב-19:05
פרק אחרון לעונה של שלדון הצעיר 2 ב-yes Comedy ב-20:10
חדשים בשכונה ב-yes Comedy ב-20:51
חתונה ממבט ראשון 2 בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
תוכנית אחרונה לעונה של סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes Comedy ב-21:15. הפעם: פול ראד מנחה
המרוץ לדראג של רו פול 11 + רו פול: הכל בחוץ 11 ב-yes Drama ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו