לגדול במשפחת אומנה, צ'רנוביל: המלצת שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/05/2019 בקטגוריה ‏כללי

השחף

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): לגדול במשפחת אומנה, צ'רנוביל, השחף, המילים הפשוטות, פרק אחרון לעונה של משפחה מודרנית. ללא מילים, לוחם, הרשימה השחורה, להרוג את איב, הגולדברגים, שחור כזה, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, משפחת סימפסון, איש משפחה, חדשים בשכונה, סאטרדיי נייט לייב, המרוץ לדראג של רו פול, שושלת, זרה, חתונה ממבט ראשון, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: Wu-Tang Clan: Of Mics and Men – מיני-סדרה תיעודית חדשה בת ארבעה פרקים של שואוטיים, הסוקרת את הדרך של הרכב ההיפ הופ פורץ הדרך מאז הקמתו בתחילת שנות התשעים.

סוכני S.H.I.E.L.D – עונה שישית לסדרה של מארוול ב-ABC (ב-26 במאי גם ב-yes).

פרקים אחרונים לעונה של מקגיוור, שוטרים בדם, The Cool Kids, Proven Innocent, גבר מי שנשאר אחרון (Last Man Standing).

וגם להרוג את איב, לוחם, הוואי חמש אפס, הרשימה השחורה, שושלת, The Graham Norton Show (הפעם עם וויל סמית', נעמי סקוט, אוקטביה ספנסר, קווין הארט ושייקספירס סיסטרס [!]), Jamestown.

ב-HOT HBO ב-21:00, לגדול במשפחת אומנה
בארה"ב יש כיום יותר מ-400 אלף ילדים המטופלים במשפחות אומנה ומספרם רק ממשיך לגדול מדי שנה. הבמאים זוכי האוסקר מארק ג'ונתן האריס ודבורה אופנהיימר ("Into the Arms of Strangers: Stories of the Kindertransport") יוצאים למסע בין בתי המשפט, בתי משפחות האומנה, מוסדות לעבריינים צעירים ולאורך רחובות לוס אנג'לס, כשבדרך הם מנפצים לא מעט מיתוסים רווחים לגבי האומנה, ומביאים את סיפורם האישי של האנשים העומדים מאחורי "הסוכנות להגנת הילד" (ה-DCFS) בלוס אנג'לס, הסוכנות הגדולה ביותר בארה"ב.

ב-HOT HBO ב-22:00, צ'רנוביל
השידור הליניארי למיני-סדרה התקופתית החדשה מבית HBO ו-Sky, החוזרת לתאונה הגרעינית הנוראה משנת 1986 – אחת הקטסטרופות האיומות ביותר שיצר האדם – ומספרת את סיפורם של האנשים שהוקרבו לטובת הצלת אירופה כולה מאסון נוסף. ג'ראד האריס ("הכתר", "מד מן") מככב בתפקיד ואלרי לגסוב, הפיזיקאי הראשי בכור ואחד הראשונים שהבינו את גודל האסון והסכנה לאירופה כולה. אמילי ווטסון ("הילארי וג'קי", "לשבור את הגלים") מגלמת את אולנה חומיוק, פיזיקאית בכור שנחושה לפתור את התעלומה לגבי מהות התקלה שגרמה לפיצוץ. סטלן סקארסגארד ("ריבר", "סיפורו של ויל האנטינג") סגן ראש הממשלה שהקרמלין שולח להוביל את המשלחת של הממשלה בצ'רנוביל, שעות מועטות לאחר הפיצוץ.

סרטים:

ב-HOT cinema 1 ב-13:45, השחף
דרמה קומית רומנטית, עיבוד למחזה של אנטון צ'כוב, בכיכובן של אנט בנינג וסרשה רונן. אירנה היא שחקנית מזדקנת המגיעה עם בנה קונסטנטין (בילי האוול) לביקור בבית הכפר של אחיה, ומביאה עמה גם את בוריס, סופר צעיר ומוצלח (קורי סטול) שבו היא גם מאוהבת. נינה, בת השכנים הצעירה והחופשיה ברוחה (רונן), נמצאת במערכת יחסים עם קונסטנטין, אך כשהיא פוגשת בבוריס היא מתאהבת בו. גם עם אליזבת מוס.

ב-yes3 ב-22:00, המילים הפשוטות
דרמה צרפתית מצליחה. דניאל אוטיי מגלם מרצה פרובוקטיבי שמסתבך בגלל אמירות גזעניות שאמר על סטודנטית בת מהגרים. כדי לטהר את שמו, הוא מציע לקחת אותה תחת חסותו. ביחד לומדים שניהם לגשר על הפערים והדעות הקדומות. גם עם קמילה ג'ורדנה.

ולא לשכוח:
לוחם ב-yes VOD ובסלקום TV
הרשימה השחורה 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
להרוג את איב 2 ב-HOT VOD
שושלת 2 בנטפליקס
זרה 2 בנטפליקס
ללא מילים 3 ב-yes Comedy ב-17:25
הגולדברגים 6 ב-yes Comedy ב-17:50
שחור כזה 5 ב-yes Comedy ב-18:15
פרק אחרון לעונה של משפחה מודרנית 10 ב-yes Comedy ב-18:40
המפץ הגדול 12 ב-yes Comedy ב-19:05
שלדון הצעיר 2 ב-yes Comedy ב-19:30
משפחת סימפסון 30 ב-yes Comedy ב-19:55
איש משפחה 17 ב-yes Comedy ב-20:20
חדשים בשכונה ב-yes Comedy ב-20:45
חתונה ממבט ראשון 2 בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
המרוץ לדראג של רו פול 11 + רו פול: הכל בחוץ 11 ב-yes Drama ב-22:00
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes Comedy ב-22:25. הפעם: אדם סנדלר מנחה, שון מנדז מופיע

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו