משחקי הכס – המשמרת האחרונה: המלצת יום שני

Published by in כללי on מאי 27th, 2019

משחקי הכס: המשמרת האחרונה

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): משחקי הכס – המשמרת האחרונה, נטל האמת, בועטות, משבריסטית, רוסטים היסטוריים, ג'ולייט הגרסה העירומה, טיקי טאקה – בארסה של פפ, אדיר מילר מאלתר, מונית הכסף, אוברלורד, פרק אחרון לעונה של אריות הים. רגעי הכדורגל הגדולים בהיסטוריה, סנדקי הכדורגל, מיליארדים, טיול אחרי צבא, מחוז ירושלים, דה וויס.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של ילדות טובות. בשישי הקרוב העונה השנייה תעלה במלואה לנטפליקס.

בקשת 12 ב-21:15, אדיר מילר מאלתר
חלק שני.

בקשת 12 ב-22:15, מונית הכסף
פרק חדש.

ב-HOT HBO וב-yes Edge ב-22:00 ובסלקום tv, משחקי הכס: המשמרת האחרונה
שבוע לאחר שידור פרק הסיום של "משחקי הכס", משודר בצמוד לארה"ב הסרט הדוקומנטרי "משחקי הכס: המשמרת האחרונה". הבמאית ג'יני פינלי ("סוס ים") בילתה כשנה על סט הסדרה המצליחה ותיעדה בהומור, ברגש ובאופן שלא נראה קודם לכן את בניית העולם המורכב והבדיוני של ממלכת ווסטרוז – על שלל הסטים, השחקנים והניצבים שיוצרים אותו. תוך התמודדות עם אתגרים שונים, בהם גם סצנות מורכבות ומזג אוויר הפכפך, נפרשת לראשונה ההפקה המרהיבה הזו. "המשמרת האחרונה" מתעד לא רק את יצירתו של העולם המדהים הזה, אלא גם את הפרידה המרגשת ממנו.

בנטפליקס, רוסטים היסטוריים (Historical Roasts)
סדרת סטנד-אפ/קטילות חדשה שבמסגרתה ג'ף רוס ושורה של אורחים מפורסמים יורדים על דמויות היסטוריות ידועות, אבל עושים כבוד לחותם שהן השאירו בעולמנו.

בנטפליקס, אחרי שהפורנו נגמר (After Porn Ends)
הסרט הראשון בסדרת הסרטים התיעודיים, שאמור היה לעלות כבר בדצמבר האחרון, שבוחנים איך נראים חייהם של הכוכבים הגדולים ביותר בתעשיית סרטי הפורנו לאחר סיום הקריירות שלהם. שני סרטי ההמשך כבר זמינים בשירות.

טיקי טאקה: בארסה של פפ

ב-HOT3 ב-20:45, נטל האמת
עונה שנייה לדרמה המשפטית הקנדית בכיכובה של קריסטן קרוק ("סמולוויל").

ב-HOT8 ב-22:00, עבדות מהגיהנום
מיליוני נשים עוזבות את מדינותיהן ומגיעות לעבוד כמשרתות במזרח התיכון, במציאות של עבדות מודרנית. ומה לגבי הדרכון של המשרתת? האפשרות שלה לחזור הביתה למדינה שממנה הגיעה ולחיק משפחתה? מרבית המעסיקים מחליטים להחביא אותו לשמור עליו, ולמעשה לכלוא את המשרתת במדינה זרה ללא כל אפשרות בריחה. תקופת ההעסקה של המשרתות היא שנתיים ושלושה חודשים, 18 שעות עבודה ביום, אין חופשה, אף לא יום אחד, ואסור למשרתת לעזוב את בית מעסיקיה. רבות מהן עוברות עינויים פיזיים כואבים שמובילים להשפעות נפשיות קשות מנשוא, חלקן אף מנוצלות מינית ונאנסות. פעמים רבות המשרתות לא מקבלות את השכר המגיע להן או לא מקבלות תשלום כלל, אך אין בכוחן לעשות דבר מפני שמעסיקיהן מחזיקים בכל רכושן והן לכודות בארץ זרה ללא אפשרות לעמוד על זכויותיהן או לברוח. יותר מ- 10,000 משרתות מנסות לברוח ממעסיקיהן בכל שנה, אך מדובר במשימה בלתי אפשרית וסיכויי ההישרדות קטנים ביותר. במילים אחרות – כל אחת מהן היא שפחה, מציאות מזעזעת שקשה להאמין שעדיין מתקיימת במאה ה-21.

ב-yes Drama ב-21:15, בועטות
סדרה אוסטרלית קלילה וכיפית שעוקבת אחר פייג', בחורה צעירה מעיירה אוסטרלית קטנה שעוברת למלבורן יחד עם אהובה מהתיכון, שגויס לקבוצת ה-footy הגדולה ביותר במלבורן. כדג-מחוץ-למים, היא מכירה את הנשים המנוסות והמשויפות של השחקנים האחרים, ומבינה מהר מאוד שהיא בעולם שונה לחלוטין ממה שאי-פעם הכירה. סודות, בגידות, סקס ותעלומת רצח – כל מה שצריך בשביל גילטי פלז'ר אוסטרלי לקיץ.

ב-yes Drama ב-22:00, משבריסטית (Flack)
שידור ליניארי לדרמה הבריטית הקלילה בכיכובה של אנה פקווין ("דם אמיתי", "אקס-מן"), המגלמת את רובין, יועצת יחסי ציבור אמריקאית חסרת רחמים ומצליחה שחיה בלונדון. רובין עושה הכל כדי לתקן את חייהם המתוסבכים של הסלבס חסרי האונים והאנוכיים שאותם היא מייצגת, ולמרות שהיא שולטת בעבודתה במקצועיות, היא לא מצליחה לעשות זאת בחייה שלה, שיוצאים משליטה. כל הפרקים כבר זמינים ב-VOD זה מספר שבועות.

ב-yes דוקו ב-22:00, טיקי טאקה: בארסה של פפ
במשך ארבע שנים הוביל מאמן ברצלונה, פפ גווארדיולה, את הכדורגל הגדול ביותר בהיסטוריה. קבוצתו הלהיבה מיליוני אוהדים מכל העולם, ולא בכדי זכתה לכינוי "קבוצת החלומות". הסרט מלווה מקרוב את הזכיות הגדולות של הקבוצה בין השנים 2008 ל-2012, מספר על תהליך בחירתו של פפ והעדפתו על פני מוריניו ועל היריבות המרה בין השניים, מציג את הסיפור המרגש מאחורי מאבקו של אבידל במחלת הסרטן ואת שאיפתו להרים את גביע ליגת האלופות, ועוקב אחר ההישגים המדהימים אליהם הגיע מסי, מלך השערים של הליגה הספרדית בכל הזמנים.

סרטים:

ג'ולייט, הגרסה העירומה

ב-yes2 ב-22:00 ובסלקום tv, אוברלורד
מותחן אקשן בהפקתו של ג'יי ג'יי אבראמס (סטארטרק). בערב הפלישה לנורמנדי, נשלחת קבוצת חיילים אל צרפת הכבושה על מנת להשלים משימה שהכרחית לניצחון במלחמה. בשטח הם מגלים מעבדה נאצית המבצעת ניסויים מטורפים על האוכלוסייה המקומית. במהרה הם נאלצים להדוף מתקפה של חיילי על רצחניים. עם בוקים וודביין, ווייאט ראסל, פילו אסבאק ("משחקי הכס").

ב-HOT cinema 1 ב-22:00, ג'ולייט, הגרסה העירומה
דרמה קומית מוזיקלית מקסימה בכיכובם של אית'ן הוק ורוז ביירן המבוססת על ספרו של ניק הורנבי ("נאמנות גבוהה"). אנני תקועה במערכת יחסים מנומנמת עם דנקן (כריס אודאוד) שהוא מעריץ גדול ואובססיבי של טאקר קרואו, כוכב רוק ותיק שנעלם מהתודעה בשנים האחרונות. כאשר מתגלה במקרה סקיצה נשכחת של קרואו לאחר 25 שנים, הדבר מוביל באופן מפתיע למפגש ולקשר בין אנני וקרואו המשנה את חייהם.

ולא לשכוח:
מחוז ירושלים בכאן 11 ב-21:10
דה וויס בערוץ 13 ב-21:15
פרק אחרון לעונה של אריות הים 2 ב-yes Action ב-22:00
טיול אחרי צבא 3 בכאן 11 ב-22:05
רגעי הכדורגל הגדולים בהיסטוריה בערוץ ההיסטוריה ב-22:30
סנדקי הכדורגל בערוץ ההיסטוריה ב-23:15
מיליארדים 4 ב-yes Edge ב-23:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו