השלכות, עולם היורה 2: המלצת יום שישי

Published by in כללי on מאי 24th, 2019

השלכות

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): השלכות, לונלי איילנד – עולים על המגרש, עולם היורה – נפילת הממלכה, קצה העולם, היא לא יכולה בלי זה, בלב האוקיינוס, אחרי מריה, שלמות, ג'וי, עושה בית ספר, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: אלמנטרי – העונה השביעית והאחרונה במעלליהם האמריקאים של שרלוק הולמס וד"ר ווטסון (בהמשך גם ב-yes).

ריביירה – עונה שנייה לדרמת הפשע הבריטית של ניל ג'ורדן, בכיכובן של ג'וליה סטיילס ולינה אולין. אל הקאסט בעונה השנייה מצטרף בין היתר וויל ארנט ("משפחה בהפרעה").

פרק אחרון לעונה של Doom Patrol. וגם במשפחות הכי טובות (Life in Pieces, שבוטלה), איי זומבי, In The Dark, פרויקט מסלול, Marvel's Cloak & Dagger, Tacoma FD, Clink, המרוץ לדראג של רו פול (RuPauls Drag Race).

לונלי איילנד: עולים על המגרש

בנטפליקס, השלכות (What/If)
סדרת מתח אפלה וסקסית חדשה של נטפליקס, בכיכובה של רנה זלווגר. נשואים טריים ותפרנים מקבלים הצעה רווחית אך מפוקפקת מאישה מסתורית. גם עם ג'יין ליווי ("פרברי הגיהנום"), בלייק ג'נר ("גלי").

בנטפליקס, היא לא יכולה בלי זה (She’s Gotta Have It)
עונה שנייה לדרמה הקומית של ספייק לי בנטפליקס.

בנטפליקס, לונלי איילנד: עולים על המגרש (The Unauthorized Bash Brothers Experience)
אלבום ויזואלי בן 30 דקות של לונלי איילנד – אנדי סמברג, עקיבא שייפר ויורמה טאקונה – שעלה אתמול בהפתעה לנטפליקס. פארודיה על צמד שחקני בייסבול מהאייטיז.

בנטפליקס, בלב האוקיינוס (High Seas)
דרמה ספרדית מהיוצרים של "נערות הכבלים" ו-"Grand Hotel" בכיכובם של איוונה באקרו ("המבוך של פאן"), ג'ון קורטחרנה, חוסה סקריסטן ("Velvet"). בשנות הארבעים של המאה הקודמת, שתי אחיות מפליגות באוניית פאר מספרד לברזיל. שורה של מקרי רצח מסתוריים חושפת סודות מטרידים על משפחתן.

בנטפליקס, אחרי מריה (After Maria)
סרט תיעודי העוקב אחר שלוש נשים מפורטו-ריקו שאיבדו את בתיהן בהוריקן מריה ושוכנו במלון בניו יורק. כשהסיוע הפדרלי עומד לפוג, עליהן להתמודד עם עתיד שכולו חוסר ודאות.

סרטים:

עולם היורה: נפילת הממלכה

ב-HOT cinema 1 ב-22:00, ב-yes VOD ובסלקום tv, עולם היורה: נפילת הממלכה
אקשן שובר קופות, החמישי בסדרה מבית היוצר של סטיבן ספילברג. כשהר געש מתפרץ ומאיים להכחיד את הדינוזאורים, חוזרים אוון וקלייר לפארק בראש משלחת הצלה, וחושפים מזימה מסוכנת לנצל את היצורים הקטלניים כנשק. עם כריס פראט, ברייס דאלאס הווארד, ג'ף גולדבלום. הסרט הרוויח מעל למיליארד ושלוש מאות מיליון דולר ברחבי העולם.

בנטפליקס, קצה העולם (Rim of the World)
סרט הרפתקאות שביים מקגי ("המלאכיות של צ'רלי"). כשחייזרים פולשים לכדור הארץ, ארבעה נערים מוצאים את עצמם נטושים במחנה קיץ. עכשיו לא נותר להם אלא לשתף פעולה ולהציל את העולם.

בנטפליקס, שלמות (The Perfection)
דרמה בכיכובן של אליסון ויליאמס ("תברח") ולוגן בראונינג (הסדרה "אנשים לבנים יקרים"). מותחן אימה פתלתל על מוזיקאית שמחדשת את הקשר עם מוריה, אותם מורים שראו בה בעבר הבטחה גדולה, ומגלה שתלמידה חדשה ומוכשרת תפסה את מקומה בליבם. גם עם סטיבן וובר ("תפוס את שורטי").

בנטפליקס, ג'וי (Joy)
דרמה אוסטרית אינטימית שעלילתה שאובה מההתנסויות האישיות של שתי השחקניות, וזכתה בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל הסרטים של לונדון. עובדת מין ניגרת באוסטריה מתמודדת עם חובות ונדרשת לפקח על נערה חדשה וסרבנית. המציאות הקשה דוחקת בה לשקול מסלול מהיר – ומסוכן יותר – לחופש.

ולא לשכוח:
עושה בית ספר (Schooled) בסלקום tv
חוק וסדר מדור מיוחד 20 בכאן 11 23:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו