בונדינג, קוברה קאי: המלצת יום רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/04/2019 בקטגוריה ‏כללי

קוברה קאי – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): בונדינג, תמיד בקרלייל, וואייט סנאק – האזורים הבעייתיים, אגדות המחר, פאנץ', דברים טובים, מה שקורה בצללים, ג'יין הבתולה, אימפריה, סטאר, בול, החץ, רופא כלבבי, Veep, בארי.

שלל מהנכר: Cobra Kai – עונה שנייה לסדרת ההמשך הנהדרת של "קראטה קיד", כשהגיבורים כבר מבוגרים אבל האיבה ביניהם לא מצליחה לשכוך.

פרק אחרון לעונה של Roswell New Mexico. וגם The Kids are Alright, Bless This Mess, אמא אמריקאית (American Housewife), שחור-כזה, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, FBI, דה וויס, The Village, ניו אמסטרדם, מאסטר שף ג'וניור, הפלאש, פוסי/ורדון (Fosse/Verdon), אתה אני היא (You Me Her), אבסנטיה, The Act, The Bold Type, Don't Forget The Driver, בידיים טובות (Trust Me).

בנטפליקס, בונדינג (Bonding)
סדרה קומית חמודה מאוד של נטפליקס המבוססת על חוויות מחייו של היוצר, רייטור דויל (מחבריו של "בארי" לכיתת המשחק), שכתב וביים את כל פרקי הסדרה. טיף, סטודנטית לפסיכיאטריה מניו יורק המתפרנסת כמלכת סאדו, מגייסת את חברה הטוב מהתיכון פיט לתפקיד העוזר האישי שלה. הסדרה זכתה בפרס הקהל בפסטיבל Outfest בלוס אנג'לס. דויל הביא לתפקיד אורח גם את דארסי קארדן האהובה מ"בארי" (ו"המקום הטוב").

בונדינג – עונה 1

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:10, תמיד בקרלייל
ג'ורג קלוני, לני קרביץ, נעמי קמפבל, ג'ון האם, רוג'ר פדרר, ורה וונג, הריסון פורד וטומי לי ג'ונס הם רק חלק מאורחי מלון "קרלייל" בניו יורק. כיצד יתכן שהמלון הכי לא מודרני הוא המלון הכי מבוקש בקרב מפורסמים מרחבי העולם? הנהלת המלון מתגאה במדיניות של שמירה על פרטיות ובמתן שירות ללא עוררין. כתוצאה מכך, אנשי מוכרים מרגישים בנוח להתארח שם כיוון שידוע להם שמעשיהם ונוכחותם תישמר בסוד. בסרט מתראיינים עובדי המלון, חלקם עם ותק של 50 שנה, ואורחים נאמנים הכוללים שחקנים, זמרים ואמנים.

ולא לשכוח:
אגדות המחר 4 בנטפליקס
בליינדספוט 4 בסלקום TV
Veep 7 ב-HOT HBO ב-22:00
בארי 2 ב-HOT HBO ב-22:30
רופא כלבבי 2 ב-HOT3 ב-20:45
ג'יין הבתולה 5 ב-yes Drama ב-21:15
אימפריה 5 ב-yes Drama ב-22:00
בול 3 ב-yes Action ב-22:00
פאנץ' ב-yes Edge ב-22:00
סטאר 3 ב-yes Drama ב-22:45
החץ 7 ב-yes Action ב-22:45
דברים טובים 3 ב-yes Edge ב-22:45
מה שקורה בצללים ב-yes Edge ב-23:15

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו