ג'נטלמן ג'ק, באהבה סיימון: המלצת יום שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/04/2019 בקטגוריה ‏כללי

ג'נטלמן ג'ק

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): ג'נטלמן ג'ק, באהבה סיימון, תוכנית המערכונים של טים רובינסון, אימפולסו, פרק אחרון לעונה של מזכירת המדינה. שקרניות קטנות – הפרפקציוניסטיות, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, טירון, משמרת לילה, האורוויל, האמת, בארי, Veep, לוחם, סופרגירל, ביחד ולחוד.

שלל מהנכר: ג'נטלמן ג'ק (Gentleman Jack; פירוט בהמשך). פרק אחרון לעונה של חדשים בשכונה (The Neighborhood).

וגם The Fix, אמריקן איידול, The Code, תוכנית אבא (Man With a Plan), דה וויס, The Enemy Within, המתמחה, מוקד 911 (9-1-1), אגדות המחר, החץ, ציידי הצללים: בני הנפילים (Shadowhunters), אדמת הפקר (Into The Badlands), אבירי הלילה (Knightfall), אבא אמריקאי, Ghosts, Not Going Out.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv, ג'נטלמן ג'ק
דרמה היסטורית בריטית חדשה של BBC ו-HBO, שיצרה סאלי ויינרייט ("עמק האושר" המעולה), בכיכובה של סורן ג'ונס ("דוקטור פוסטר"). בשנת 1832, לאחר שנים של מסעות, לימודים וטיפוס בסולם החברתי, חוזרת אן ליסטר לשיבדן הול, האחוזה שירשה ממשפחתה ביורקשייר, והופכת לבעלת אדמות ולתעשיינית. הסדרה עוקבת אחר מערכות היחסים והאינטרסים שליסטר מפתחת בניסיונה להפיח חיים בביתה ובעסק שלה, ולמצוא לעצמה בת זוג. חוץ מג'ונס משתתפות גם סופי רנדל ("עמק האושר") בתפקיד אהובתה של ליסטר וג'מה ווילן (יארה ב"משחקי הכס") בתפקיד אחותה.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:05, אימפולסו
כשרוסיו מולינה רוקדת, אי אפשר שלא להביט בתדהמה: הרקדנית הצעירה ממציאה את הפלמנקו מחדש. היא בוחרת להופיע על במות לא שגרתיות (החל בבתי כלא וכלה במוזיאונים), שם יש לה מרחב לאלתר, ליצור ולדחוק את גבולות המחול שלה עד לקצה. בחודשים לקראת הופעת הבכורה של המופע החדש שלה "אימפולסו", בפריז, היא שקועה בתהליך יצירתי תובעני ורב תהפוכות ביחד עם המוזיקאים המלווים אותה. מולינה, המשלבת אלתור, מחול מודרני והתנסויות אוונגרדיות בחומר, צבע וכלי נגינה, אינה מתעלמת מההקשרים ההיסטוריים של הפלמנקו, אבל "עובדת עם הקצב כמו עם בצק" ומחפשת כל העת את "המתח, אי הידיעה והגילוי העצמי".

בנטפליקס, די, שיגעת: תוכנית המערכונים של טים רובינסון (I Think You Should Leave with Tim Robinson)
טים רובינסון, איש SNL ו"דטרויטרס", בתוכנית מערכונים לא שגרתית שאין בה ולו אינטראקציה נורמלית אחת. חבריו הרבים מתארחים בשלל מערכונים, בהם אנדי סמברג (שלישיית לונלי איילנד, שהוא מאנשיה, מפיקים את התוכנית), ונסה באייר, ססילי סטרונג, וויל פורטה, סם ריצ'רדסון ואחרים.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes VOD ב-22:00, באהבה, סיימון
קומדיה רומנטית מתוקה שביים גרג ברלאנטי על פי הספר המצליח. סיימון מסתיר מחבריו ומשפחתו שהוא נמשך לבנים. כשמתפרסם מייל אנונימי באתר ביה"ס של נער שנמצא במצב דומה, הוא מתחיל להתכתב איתו ומתאהב. בעוד סיימון מנסה לגלות מי אותו תלמיד, הוא נסחט על ידי נער שמגלה את סודו. בין היתר עם ניק רובינסון, ג'ניפר גארנר, ג'וש דוהאמל.

בנטפליקס, סרטי ספריה
פתאום 30 (ג'ניפר גארנר), טריינספוטינג 2

ולא לשכוח:
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes VOD ובסלקום TV
שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות ב-ב-HOT3 ב-20:45 ובסלקום TV
וויסקי קאווליר בסלקום TV
ביחד ולחוד (Splitting Up Together) בסלקום TV
סופרגירל 4 בנטפליקס
פרק אחרון לעונה של מזכירת המדינה 5 ב-yes Drama ב-21:15
לוחם ב-HOT HBO ב-22:00
האמת ב-yes Drama ב-22:00
טירון ב-yes Action ב-22:00
האורוויל 2 ב-yes Edge ב-22:00
משמרת לילה ב-yes Action ב-22:45
Veep 7 ב-yes Edge ב-22:50
בארי 2 ב-yes Edge ב-23:20

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו