קיץ שחור, מקווין: המלצת יום חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/04/2019 בקטגוריה ‏כללי

קיץ שחור

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): קיץ שחור, הדב פדינגטון 2, אישה צועדת קדימה, מקווין, פנים, קינגז, מעודדות צמודות – אליפות העולם, המתים חזרו לטומבסטון, משפחת הקיסרים, לוחם, בן הארץ, פרק אחרון של ימי בגין. ג'יין הבתולה, לכודים, המשימה הראשונה, המתמחה, הרשימה השחורה, המרוץ לדראג של רו פול, אבסנטיה, NCIS לוס אנג'לס, פעם בשבוע עם תם אהרון, 2025, שנות ה-80.

שלל מהנכר: The Red Line – עוד הדלפה: הפעם פרק הבכורה מדרמה אקטואלית חדשה של מפיק העל גרג ברלנטי ("החץ", "הפלאש", "סופרגירל") והבמאית אווה דוברניי ("קמט בזמן", "סלמה"; המסתפקת כאן בהפקה בלבד). אחרי ששוטר לבן יורה למוות בשוגג למוות ברופא שחור, מובילות ההשלכות את דרכן של שלוש משפחות להצטלב בדרכים שונות ומפתיעות. נואה וויילי ("אי. אר") מככב לצדם של אמיאצי קורינלדי ("שורשים") ונואל פישר ("חסרי בושה").

קיץ שחור (Black Summer; פירוט בהמשך). פרק אחרון לעונה של זהב לבן.

וגם הטובות לקרב (The Good Fight), האנטומיה של גריי, Single Parents, הגולדברגים, Schooled, משפחה מודרנית, וויסקי קאווליר (Whiskey Cavalier), הישרדות, אימפריה, סטאר, ג'יין הבתולה, What We Do in the Shadows, Brockmire, הפי!, שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות, The Magicians, Full Frontal with Samantha Bee, The Bay, MotherFatherSon, The Twilight Zone.

בנטפליקס, קיץ שחור (Black Summer)
סדרה חדשה של נטפליקס המתרחשת ביקום של "אומת הזומבים" ("Z Nation", שכל חמש עונותיה זמינות גם הן בנטפליקס, ללא תרגום מלבד בראשונה), וחוזרת אל השבועות הראשונים שאחרי התפרצות המגפה שגרמה לבני האדם להפוך לזומבים רצחניים. בעוד כוח צבאי מפנה תושבים אל אזורי ריכוז, מנסה אם (ג'יימי קינג, "חשיפה לדרום") להתאחד עם בתה, ובדרך נעזרת באנשים אחרים שמנסים לשרוד ולחמוק הן מהמתים והן מבני אדם שמנסים לשרוד גם במחיר של הקרבת אחרים.

ב-yes דוקו ב-22:00 ובסלקום tv, מקווין
חייו הסוערים, המרדניים והיוצאים מן הכלל של מעצב האופנה – אלכסנדר מקווין. הפרחח הבריטי עשה את הבלתי אפשרי בכל הקשור לאופנה: הוא עיצב מעילים עם בטנה עשויה שיער אדם, הציג על המסלול רובוטים, שמלות ניילון דרוסות ושחזורים של זירות פשע. גם חייו האמיתיים היו לא פחות רבי השראה, כאב ותיאטרליות. מקווין צמח מלמטה: בתצוגת האופנה הראשונה שלו קנה בדים בדמי האבטלה והתראיין בגבו למצלמה כדי שלא יזהו אותו. התשוקה, הנחישות והגאונות שלו הובילו אותו לעמוד בראש בית האופנה ג'יבנשי, ולהמשיך לעצב במקביל את המותג שלו – הפראי, הבלתי צפוי והתמיד שערורייתי. הסרט "מקווין" מציג את סיפור חייו הקצרים של אייקון האופנה הגדול בעזרת קטעים מיומניו, ראיונות איתו ועם קרוביו, צילומי אופנה נדירים ופסקול מרשים של המלחין הנודע מייקל נימן.

בלוויין,
ב-yes Action ב-22:45, לוחם
שידור ליניארי לסדרת האקשן החדשה.

לוחם – עונה 1

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT HBO ב-22:00, בן הארץ
שידור ליניארי לעיבוד המדובר לספרו המשפיע של הסופר האפרו-אמריקאי ריצ'רד רייט, שהוקרן בפסטיבל סאנדנס האחרון. "סיפורו של ביגר תומאס (אשטון סנדרס, "אור ירח"), צעיר שחור שמתגורר בשיקגו ונשכר כנהג של איש עסקים עשיר, וויל דלטון (המועמד ל"אמי" ביל קמפ, "ליל האירוע"). תומאס נשאב לתוך עולמו המפתה של דלטון, עולם של עושר וכוח. הוא מפתח מערכת יחסים מסוכנת עם בתו של מעסיקו, מרי (מרגרט קוואלי, "הנותרים") ומתמודד עם בחירות בלתי צפויות והשלכות שישנו את חייו לנצח.

ב-yes1 ב-21:30 ובסלקום TV, אישה צועדת קדימה
דרמה היסטורית המבוססת על סיפור אמיתי, בכיכובה של ג'סיקה צ'סטיין. אמנית שעוזבת את חייה בעיר כדי לצייר דיוקן של צ'יף אינדיאני בשלהי המאה ה-19, מוצאת עצמה בלב מאבק של שבט נידח על אדמתו. גם עם סם רוקוול.

בלוויין,
ב-yes VOD, סרטים חדשים
סרטים שישודרו בערוצים הליניאריים בקרוב וזמינים כבר היום: הדב פדינגטון 2, פנים (זוכה פרס חבר השופטים בפסטיבל ברלין), קינגז (האלי ברי, דניאל קרייג)

בסלקום TV, מעודדות צמודות: אליפות העולם
עוד אחת בסדרת הקומדיות.

בסלקום TV, המתים חזרו לטומבסטון
מותחן אימה ופעולה בכיכובו של דני טרחו, המגלם חבר כנופייה שנבגד על ידיו עמיתיו, מגיע לגיהנום וסוגר עסקה עם השטן לחזור אל הארץ ולנקום את מותו.

בסלקום TV, משפחת הקיסרים
סרט התעודה הקלאסי וזוכה האוסקר, שעוקב אחר להקת פינגווינים קיסריים באנטרקטיקה. מורגן פרימן מקריין.

ולא לשכוח:
ג'יין הבתולה 5 ב-yes VOD
הפלאש 5 בנטפליקס
אבסנטיה 2 ב-HOT3 ב-20:45
פרק אחרון של ימי בגין בכאן 11 ב-21:10
2025 בקשת 12 ב-21:15
שנות ה-80 בערוץ 13 ב-21:15
המתמחה 2 ב-yes Drama ב-22:00
הרשימה השחורה 6 ב-yes Action ב-22:00
המשימה הראשונה ב-yes Edge ב-22:00
שני פרקים של NCIS לוס אנג'לס 9 ב-HOT Zone ב-22:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:13
לכודים 2 ב-yes Edge ב-22:50
המרוץ לדראג של רו פול ב-yes Drama ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו