קליקה, השתיקה של אחרים: המלצת יום ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/04/2019 בקטגוריה ‏כללי

קליקה – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): קליקה, השתיקה של אחרים, יהודי טוב, בתוך לואין דיוויס, נברסקה, הנסיך הקטן, האחות של אחותך, נישואין נוסח איטליה, משחקי הכס (לפנות בוקר), פרקים אחרונים לעונה של המדריך לרוצח נשים על הקצה, הטובות לקרב, צרות טובות, לות'ר, מיליארדים, להרוג את איב, משפחת קרדשיאן, הרשימה השחורה, חוק הפטריוט עם חסן מינאג', יוצאים מן הכלל, עובדה, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: מיליארדים, שיי טאון (The Chi), אלים אמריקאים, סאטרדיי נייט לייב (אמה סטון מנחה, BTS מופיעים), Britain's Got Talent.

ב-HOT HBO, yes Edge וסלקום tv ב-4:00 לפנות בוקר, משחקי הכס
פרק פתיחת העונה השמינית והאחרונה במקביל לארצות הברית.

בלוויין,
ב-yes Drama ב-22:00, קליקה
עונה שנייה לדרמת המתח הסקסית של BBC.

ב-yes VOD ב-22:00, השתיקה של אחרים
זוכה פרס הקהל ופרס השלום ("פנורמה") בפסטיבל ברלין 2018, הוקרן גם בפסטיבלים HotDocs 2018 ו-Sheffield 2018. בשנים שלאחר מלחמת העולם השנייה נהנתה ספרד מתדמית פחות שלילית ביחס לשאר המדינות הפאשיסטיות באירופה, בזכות ה"נייטרליות" שלה במהלך המלחמה ובזכות ההסכם הצבאי שחתמה ב-1953 עם האמריקאים. אך האמת היא שממשלו של פרנקו היה משטר רצחני, שהיה אחראי על עינויים, מחנות ריכוז ועבודת כפייה, גניבת ילדים ומאות אלפי הריגות פוליטיות בדיכוי הקשה ביותר שהיה באירופה (מלבד ברה"מ) לאחר המלחמה. הסרט "השתיקה של אחרים", בהפקתו של פדרו אלמודובר ובבימויים של זוכי האמי אלמודנה קראקדו ורוברט באהר ("Made in LA"), חושף את המאבק האפי של קורבנות הדיקטטורה בת 40 השנה בספרד תחת שלטונו של הגנרל פרנקו. אנשים שעברו עינויים קשים, חלקם איבדו את קרוביהם, ועדיין מבקשים שייעשה צדק. הסרט צולם לאורך שש שנים ומלווה את הקורבנות והניצולים בעודם מארגנים את "התביעה הארגנטינית" פורצת הדרך ונאבקים בשכחה של הפשעים נגד האנושות שביצע פרנקו, במדינה שעדיין מחולקת, ארבעהה עשורים מאז שהפכה לדמוקרטית.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, נישואין נוסח איטליה
סרטים שחייבים לראות. סופיה לורן ומרצ'לו מסטרויאני, שניים מהכוכבים האיטלקיים הגדולים בכל הזמנים, בקומדיה מצליחה שביים ויטוריו דה סיקה והייתה מועמדת לשני פרסי אוסקר. בשלהי מלחמת העולם השנייה פוגש גבר מצליח נערת ליווי יפהפייה, והשניים פוצחים במערכת יחסים שנמשכת שנים, שאף מגיעה בדרך זו או אחרת לחתונה. זוכה גלובוס הזהב לסרט הזר, בשוויון עם "סלאח שבתי". איטליה, 1964.

בסלקום tv, סרטי ספרייה
שניים של האחים כהן – יהודי טוב ובתוך לואין דיוויס – נברסקה (וויל פורטה), הנסיך הקטן (2015), האחות של אחותך (אמילי בלאנט).

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה 6 בנטפליקס
חוק הפטריוט עם חסן מינאג' בנטפליקס
משפחת קרדשיאן 16 בסלקום TV
פרק אחרון לעונה של המדריך לרוצח ב-HOT3 ב-20:45
יוצאים מן הכלל בכאן 11 ב-21:10
עובדה 25 בקשת 12 ב-21:15
אבודים עם צופית גרנט בערוץ 13 ב-21:15
צרות טובות ב-yes Drama ב-21:15
הטובות לקרב 3 ב-yes Edge ב-22:00
להרוג את איב ב-HOT HBO ב-22:00
לות'ר ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון לעונה של נשים על הקצה ב-yes Edge ב-22:50
מיליארדים 4 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו