אי הגויאבה, קינגס: המלצת שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/04/2019 בקטגוריה ‏כללי

אי הגויאבה

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): אי הגויאבה, קינגס, זרה, אישה צועדת קדימה, כלואה, פרק אחרון של ימי בגין. לוחם, הרשימה השחורה, להרוג את איב, חמוץ מתוק, הגולדברגים, שחור כזה, משפחה מודרנית, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, משפחת סימפסון, איש משפחה, חדשים בשכונה, סאטרדיי נייט לייב, המרוץ לדראג של רו פול, חתונה ממבט ראשון, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat) וללא מילים (Speechless). וגם להרוג את איב, לוחם, מקגיוור, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, בליינדספוט, Proven Innocent, הרשימה השחורה, The Graham Norton Show (הפעם עם כריס המסוורת, פול ראד, ג'וליאן מור וקיט הרינגטון).

בנטפליקס, זרה
העונה השנייה של סדרת הפנטזיה הרומנטית מגיעה סוף סוף לנטפליקס, אבל משום מה בשידור שבועי.

סרטים:

באמזון פריים וידאו, Guava Island
הסרט המסתורי בכיכובם של דונלד גלובר וריהאנה עם שלל כוחות מהסדרה שלו, "אטלנטה" – הירו מוראי ביים, סטיבן גלובר כתב את התסריט. הסרט, המוגדר כ"מותחן טרופי" וצולם בקובה, ועוקב אחר מוזיקאי מקומי שנחוש להפיק פסטיבל שכולם יוכלו ליהנות ממנו. במשך 18 השעות הראשונות החל מ-10:01 הסרט זמין לצפייה בחינם כאן.

בכבלים,
ב-HOT cinema 1 ב-9:05, אישה צועדת קדימה
דרמה ביוגרפית בכיכובה של ג'סיקה צ'סטיין. שנת 1890, קתרין ולדון היא אלמנה העוזבת את חייה הנוחים בברוקלין ויוצאת למסע להגשים את חלומה להיות ציירת. קתרין נוסעת ליערות דקוטה לצייר דיוקן של צ'יף אינדיאני בעל מוניטין מאיים המכונה "שור יושב". בעקבות מערכת היחסים שנוצרת בינה לבין הצ'יף, היא נחשפת לאמת ההיסטורית של האזור ונקשרת למאבקם של בני שבטו על זכויותיהם לאדמתם. גם עם סם רוקוול.

ב-HOT cinema 2 ב-23:35, כלואה (10×10)
מותחן בכיכובו של לוק אוונס. לואיס, בחור הנראה רגיל למראית עין אך מתגלה כאדם אובססיבי המחפש נקמה, חוטף לאור יום את קאתי (קלי ריילי), בעלת חנות פרחים. לואיס מוביל אותה לביתו ומחזיק אותה שבוייה בחדר קטן ואטום שככל הנראה נבנה במיוחד בשבילה, והכל בניסיון לחלץ ממנה סוד אפל מעברה.

בלוויין,
ב-yes4 ב-22:00, קינגס
דרמת פשע בכיכובם של האלי ברי ודניאל קרייג. לוס אנג'לס עולה בלהבות, ברחובות העיר מהומות אלימות בעקבות זיכוי השוטרים הלבנים שהכו את הצעיר השחור רודני קינג. מילי היא אם חד הורית העובדת בכל עבודה מזדמנת מבוקר עד הלילה על מנת לדאוג לילדיה. אובי הוא הגבר הלבן היחיד בשכונה, אך כשמילי יוצאת לחפש את ילדיה ולנסות להחזירם הביתה בשלום – הוא מתגייס לסייע לה.

ולא לשכוח:
לוחם ב-yes VOD ובסלקום TV
הרשימה השחורה 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
להרוג את איב 2 ב-HOT VOD
זרה 2 בנטפליקס
חמוץ מתוק ב-yes Comedy ב-17:25
הגולדברגים 6 ב-yes Comedy ב-17:50
שחור כזה 5 ב-yes Comedy ב-18:15
משפחה מודרנית 10 ב-yes Comedy ב-18:40
המפץ הגדול 12 ב-yes Comedy ב-19:05
שלדון הצעיר 2 ב-yes Comedy ב-19:30
משפחת סימפסון 30 ב-yes Comedy ב-19:55
חדשים בשכונה ב-yes Comedy ב-20:20
חתונה ממבט ראשון 2 בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
ימי בגין בכאן 11 ב-21:45
המרוץ לדראג של רו פול 11 + רו פול: הכל בחוץ 11 ב-yes Drama ב-22:00
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes Comedy ב-22:25. הפעם: קיט הרינגטון מנחה, שרה ברליס מופיעה

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו