משחקי הכס, סטודיו 54: המלצת יום שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 22/04/2019 בקטגוריה ‏כללי

מזכירת המדינה

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): סטודיו 54, מצרים עם ראנולף וג'וזף פיינס, סופרמנשן, פרק אחרון לעונה של מזכירת המדינה. משחקי הכס, בארי, Veep, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, מיליארדים, האנטומיה של גריי, תחנה 19, אריות הים, אלים אמריקאים, לטובת הכלל.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של מזכירת המדינה. וגם משחקי הכס, Veep, בארי, אמריקן איידול, ילדות טובות, מכושפות הדור החדש, סופרגירל, The Durrells, שחיתות/בשירות החוק (Line of Duty), ג'ון אוליבר.

בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-22:00, מצרים עם ראנולף וג'וזף פיינס
מיני סדרה בת שלושה פרקים. סר ראנולף פיינס חצה את אנטארקטיקה ברגל, גילה עיר אבודה בעומאן והוביל את המשלחת היחידה שהקיפה את כדור הארץ ביבשה דרך שני הקטבים. לפני 50 שנה הלך לאורך נהר הנילוס דרך מצרים ועכשיו הוא משחזר את המסע ההיסטורי הזה עם בן דודו, השחקן ג'וזף פיינס ("סיפורה של שפחה"). הזוג האמיץ יעקוב אחר מסלול המסע המקורי כשאמצעי התחבורה העיקרי שלהם, כפי שהיה אז, הוא לנד רובר. השניים נוסעים דרומה לאורך הנילוס, ראנולף משמש המורה וג'וזף החניך. בדרכם הם פוגשים חיות טורפות, חוצים את הדיונות של מדבר סהרה ומבלים לילה לבד בתוך הפירמידה הגדולה.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:05, סטודיו 54
המועדון האגדי סטודיו 54 פעל במנהטן במשך פחות משלוש שנים לפני יותר מארבעים שנה, אבל הדיבור עליו מעולם לא נפסק. המועדון שחולל מהפכה בחיי הלילה של ניו יורק היה מקדש של נהנתנות ואקסטזה, ומשך אליו את כל היפים, הנוצצים, המצליחים, הצעירים וחסרי המנוח. מקום שלא רק הגדיר מחדש את המושג מועדון הלילה, אלא גם סימל תקופה שלמה. עכשיו, 40 שנים לאחר שנפתח המועדון לראשונה, הסרט התיעודי הזה מספר את הסיפור האמיתי מאחורי המועדון הגדול ביותר – אז עוד נקרא "דיסקוטק" – בכל הזמנים. בראיון חושפני עם אחד המייסדים, איאן שרייגר, הוא מספר לראשונה גם את סיפור קריסתו של המקום שהצליח יותר מדי.

בסלקום tv, סופרמנשן
קומדיית אנימציה שהעונה הראשונה שלה שודרה לפני שנתיים בערוץ הראשון, עם בראיין קרנסטון המדבב את גיבור הסדרה. סיפורם של גיבורי על מזדקנים שמאבקם המרכזי הוא להישאר רלוונטיים (ולהמשיך לקבל תקציבים מהמדינה). שתי העונות הראשונות עולות במלואן היום.

ולא לשכוח:
משחקי הכס 8 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + yes Edge ו-HOT HBO ב-22:00
בארי 2 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
Veep 7 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
פרק אחרון לעונה של מזכירת המדינה 5 ב-yes VOD
לטובת הכלל 2 ב-HOT3 ב-20:45
האנטומיה של גריי 15 ב-yes Drama ב-21:15
תחנה 19 ב-yes Drama ב-22:00
אריות הים 2 ב-yes Action ב-22:00
מיליארדים 4 ב-yes Edge ב-23:00
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו